מפרסם: דוניצה תקשורת
תאריך: 06/09/2009 12:29
נושא: מחשבים
Epson Stylus Pro 3880
Epson Stylus Pro 3880
Epson Stylus Pro 3880
Epson Stylus Pro 3880
Epson Stylus Pro 3880
Epson Stylus Pro 3880
הודעה לעיתונות

אפסון משיקה מדפסת A2 קומפקטית בשמונה צבעים עבור הצלמים המקצועיים והחובבים

חברת אפסון העולמית, המתמחה במוצרי הדמייה, מדפסות ומקרנים, משיקה בארץ מדפסת חדשה, המיועדת בעיקר לצלמים מקצועיים וחובבים, להדפסת תמונות צבע ושחור/לבן באיכות גבוהה. המדפסת, Epson Stylus Pro 3880, מגיעה בגודל קטן וקומפקטי, יחסית למדפסות אחרות מסוגה, אך עדיין מסוגל להדפיס על דפים בגודל A2 ומטה. אידאלית למשרדי פרסום, מחלקות גרפיות בבתי דפוס, סטודיו של אמנים וצלמים, בהם אין מקום רב לציוד, אך יש צורך במדפסת מקצועית ואיכותית.

הייחוד של המדפסת החדשה, הוא השימוש בדיו "אולטרה-כרום K3 ויויד מג'נטה". זוהי הגרסא הרביעיתי לדיו מיוחד ומקצועי שפותח במעבדות אפסון. הדיו מורכב משמונה מחסניות צבע שונות, שמעניקות גמוט צבעים רחב יותר מרוב המדפסות שבשוק. בין היתר, למשל, האולטרה-כרום K3 מכיל שלושה גוונים שונים של שחור, ניתן לבחור גם בין דיו "שחור צילום" לדיו "שחור מט". האולטרה-כרום K3 מעניק הדפסה איכותית ו"אמיתית". הוא שומר על יציבות, עמיד בפני כתמים ואינו דוהה לאורך זמן.

השימוש במחסניות דיו נפרדות ובטכנולוגיית ההדפסה Micro Piezo של אפסון, מאפשר למשתמש לחסוך כסף רב, משום שאין צורך להחליף את כל הצבעים, כאשר צבע מסויים נגמר. כמו כן, טכנולוגיית ה- Micro Piezo מאפשרת הדפסה מדוייקת מאוד וגם חסכונית בצריכת דיו. השימוש במגוון הצבעים הרחב מאפשר הדפסה תוך שמירה על גוון צבע אמיתי ומדיוק, תוך שימוש בצבעים "חיים" יותר וטקסטורת טונר עדינה יותר, בביצוע רפרודוקציה של תמונות ועבודות אמנות במהדורה מוגבלת, שם החשיבות לביצוע הדפסה זהה במדיוק לקודמתה.

ב- Epson Stylus Pro 3880 קיימת פונקציית ניהול מיוחדת, המאפשרת למדפיס לבחור בדיוק את הגוון שהוא רוצה, ע"י שילוב בין סוגי הדיו עד לקבלת הגוון המושלם. באמצעות שלושה גוונים שונים של דיו שחור, גווני אפור נוספים ודיו נוסף בצבע ויויד מג'נטה (Vivid Magenta), המגיעים יחד באולטרה-כרום K3, מסוגלת המדפסת לספק רמת צבע מדיוקת וגבוהה מאוד, האופיינית למדפסות גדולות ויקרות בהרבה.

מבדיקות מעבדה שנעשו ע"י חברת Wilhem Imaging, המתמחה בבדיקת מדפסות ודיו, נמצא כי הדפסות צבע שנעשו בשימוש בדיו זה עמידות ל 75 שנה, והדפסות שחור/לבן ל 100 שנה ללא דהיה. המדפסת החדשה תגיע לארץ בחודשים הקרובים ומחירה צפוי לעמוד על 10,000 ש"ח כולל מע"מ ואחריות לשנה עם שירות לבית הלקוח..

אפסון ישראל
אפסון ישראל הוקמה בשנת 1999, כחלק מאפסון אירופה. חברת אפסון היא חברה ציבורית, הנסחרת בבורסה בטוקיו, ומעסיקה מעל 93 אלף עובדים ברחבי העולם. החברה מתמחה בפיתוח, ייצור ומכירה של מוצרי הדפסה, סריקה והקרנה. לאפסון ישראל מרכז תמיכה טלפוני ואינטרנטי ומערך שירות לקוחות ייחודי לאפסון, עד לבית הלקוח. מנכ"ל החברה: אורן פליישר. אתר הבית: www.epson.co.il.

לפרטים נוספים: נחום דוניצה / דורון ברקת 03-5167336

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- דוניצה תקשורת.