מפרסם: אפדייט תקשורת שיווקית
תאריך: 25/08/2010 11:13
נושא: צרכנות, רכב
הודעה לעיתונות

לראשונה: קל אוטו יוצאת בדיל שבועי במחלקת ליסינג במהדורה מוגבלת

קל אוטו יוצאת במבצע ליסינג יחיד מסוגו, ומשנה את חוקי המשחק בענף הליסינג. במסגרת המבצע תעניק קל אוטו עסקת ליסינג תפעולי מלא במחיר מיוחד למלאי מוגבל למשך שבוע אחד בלבד. "דיל השבוע" הראשון מתקיים השבוע על רכב מסוג סיאט איביזה סטיילנס במחיר של 1,999 שקלים לחודש, לעסקת ליסינג תפעולי מלא, מוגבל ל-25 יחידות

קבוצת הרכב "קל אוטו", הקבוצה החמישית בגודלה בישראל, העוסקת בהשכרה, מכירה, ביטוח וליסינג של כלי רכב, יוצאת היום במבצע ליסינג מיוחד, במהדורה מוגבלת ביותר, במסגרתו ניתן לבצע עסקת ליסינג על רכב מסוג סיאט איביזה סטיילנס, מנוע 1,600 סמ"ק, עם גיר אוטומטי במחיר 1,999 שקלים לחודש בלבד. המבצע מוגבל ל-25 רכבים בלבד ומאפשר ללקוחות קיימים וחדשים ליסינג בתנאים מועדפים.

קל אוטו החליטה לשנות את הגישה בתחום הליסינג ולפעול בשיטת "הדילרים" בארה"ב. מסביר שמוליק קליין, מנכ"ל קבוצת קל אוטו. "כחברת ליסינג אנחנו רוכשים מלאי בייחוד כאשר היבואנים מעניקים הטבות והנחות נקודתיות על דגמים מסוימים. כעת, אנחנו משנים את השיטה הנהוגה בליסינג ולא מבצעים רק עסקאות כלליות, אלא מגלגלים את העסקה אל הלקוחות שיכולים להנות מדילים נקודתיים על מלאי, בדיוק כפי שנהוג בארה"ב." מדגיש קליין.

מנהל מחלקת ליסינג בקל אוטו, אלדר קורן, מציין כי "ענף הליסינג הוא תחום מקצועי ביותר, ולכן בדרך כלל נהוג לבצע בו עסקאות בשיטת מכרז ופחות בצורת מבצע. אולם, אנחנו בקל אוטו מציעים למגזר העסקי הזדמנויות עסקיות שכדאי לבחון ולנצל נקודתית. כל שבוע נצא במבצע ליסינג ייחודי במהדורות מוגבלות ביותר. אין לי ספק שהמבצעים השבועיים הללו, מהווים הזדמנות עסקית מצוינת לחברות וארגונים המעוניינים לרכוש רכב בליסינג – מחד מחירים מיוחדים ומאידך יועצי ליסינג מומחים שמלווים אותם ומעניקים להם שירות מקצועי איכותי."

קבוצת קל אוטו היא קבוצת הרכב החמישית בגודלה בישראל, ועוסקת במכירה, השכרה ,ליסינג וביטוח של רכבים, בתחום המדיה ובתחום הנדל"ן. בין לקוחות קל אוטו ניתן למצוא את כל קבוצת ישקר, טמפו, פקר פלדה, דנאל, אייס ועוד. לאחרונה פתחה קל אוטו את קל אוטו College ללימוד מקצועות הניהול העסקי בענף הרכב.

פרטים נוספים ב-*6020 או ב- www.calauto.co.il

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- אפדייט תקשורת שיווקית.