אלי שביט
אלי שביט
הודעה לעיתונות

בעל עסק, למה אתה לא מצליח לגמור את החודש?

מאת אלי שביט www.homebiz.co.il

בתקופה האחרונה מסתמנת מגמה לפיה רבים מבין בעלי העסקים הקטנים מתקשים "לגמור את החודש" ולא מצליחים להגדיל את ההכנסות. תופעה זו בולטת במיוחד בקרב שכירים אך היא מותירה צלקות גם בקרב עסקים קטנים שנמצאים בקשיים ומתקשים לנהל את העסק שלהם בצורה מיטבית.

בעיה זו של עסקים קטנים שלא מצליחים לגמור את החודש הוצגה בפני ועדת טרכטנברג אבל קשה להאמין שהממשלה תצליח לפתור את הבעיה ותסייע במהירות וביעילות.

זה נכון שבאמצעות חקיקה ניתן לקצר תהליכים, לפשט את תהליכי רישוי עסקים, להעניק פטור מתשלומי ארנונה, להקל בתנאי התשלום ובמיסים. זה נכון שאפשר לקדם הטבות נוספות כמו הגדלה ניכרת בהכרה לצרכי מס בעלויות דמי השכירות, הארנונה, התקשורת והחשמל לטובת עסקים קטנים הפועלים מהבית ואף להכיר בהוצאות אירוח, גני ילדים ועוד לטובת העצמאיים. זה נכון אבל זה לא מה שיקרה מחר ובטח ובטח שזה לא מה שיציל את העסק שלך כאן ועכשיו.
אם אתה מחפש דרך להצליח ולהכפיל את הרווח של העסקים שלך בתקופת זמן קצרה יחסית, בלי השקעות כספיות ועם התחייבות לתוצאות, כדאי לך להירשם לקורס ל"הכפלת הרווחים המיועד לבעלי עסקים". בקורס זה, אותו מוביל אלי שביט אפשר תוך 4 חודשים להכפיל הרווחים שלך מהעסק ובמקביל להקטין פי שניים את הזמן שאתה מבזבז עליו.
כדי ללמוד על השיטה ולעשות את המהפך הרצוי, כל מה שנדרש זה לעמוד במשימות הקורס שאינו דורשות השקעות כספיות וממוקד לתוצאות והצלחה לשם הכפלת הרווחים.

למידע נוסף ולהרשמה ניתן לקבל באתר הוםביז www.homebiz.co.il

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- הלל רונן – יחסי ציבור.