מפרסם: ענני תקשורת
תאריך: 04/09/2011 08:50
נושא: מדיה ותקשורת
Good life magazine with Yael Goldman. Photo by Eliran avital
Good life magazine with Yael Goldman. Photo by Eliran avital
הודעה לעיתונות

יעל גולדמן מגיעה לערוץ החיים הטובים ב-22 בספטמבר

ערוץ החיים הטובים חוגג עשר שנים!

בעונה חדשה של "מגזין החיים הטובים 2011" בהנחיית יעל גולדמן
נועם טור, שיי לי שינדלר וגאלה קוגן מצטרפים גם הם לעונה החדשה
ימי ה' בשעה 19:00, החל ב-22.9, שידור חוזר, ימי ו' ב-21:00, אפיק 31 ב-yes וערוץ 41 ב-HOT.

ערוץ החיים הטובים חוגג עשר שנים לעלייתו לאוויר בעונה חדשה של "מגזין החיים הטובים 2011". לרגל החגיגות, שיחלו ב-22 בספטמבר החל ב-19:00 בערב, מצטרפת יעל גולדמן לערוץ ותגיש את תכנית המקור המובילה של הערוץ המשודר באפיק 31 ב-yes וערוץ 41 ב-HOT.

המגזין בהנחייתה של גולדמן, ישלב כתבות חוץ עם מנחים שונים בהם נועם טור, שיי-לי שינדלר, וגאלה קוגן. המנחים יגישו פינות של "חדשות האופנה", "חדשות החיים הטובים","כל מה שנוצץ"- סיקור פתיחות, השקות, אירועים נוצצים ועוד.
"מגזין החיים הטובים" עלה לאוויר בשנת 2005 ושודר ברציפות עד 2009. מתחילת דרכו הפך המגזין למתווה דרך ולמשפיע בעולמות התוכן המגוונים בהם עסק בקרב העוסקים בענפי הלייף סטייל השונים בהם תיירות, קוסמטיקה, תכשיטים, עיצוב הבית, סטיילינג, ביגוד ועוד.

את מגזין החיים הטובים הנחו במהלך השנים גיא זוארץ, שלי גפני, שירלי גליק, שרון איילון, מושיק גלאמין, איתן אורבך, אלינור בשן, ואחרים.

גם העונה החדשה של מגזין החיים הטובים 2011 תעסוק בתחומי האופנה, עיצוב , אדריכלות, חופשות וטיולים בחו"ל, אוכל גורמה, וכל מה שעוזר להפוך את החיים להרבה יותר יפים. העונה החדשה תצולם במרביתה בארץ ותכלול גם ספיישלים שיצולמו ביעדים שונים בעולם.

ללי גורדון, מנהלת ערוץ החיים הטובים: "בעונה החדשה ישנה כוונה להגדיל את עולמות התוכן בהם נעסוק . להתייחס גם לעולם הלייף סטייל הגברי, לחיים הטובים בירוק עם אייטמים אקולוגים, ולעולם העיתוב תוך דגש על עיצוב כחול-לבן".
את העונה החדשה מפיקה ענבל גראני, עורכת מורן צוקרמן ומביים אלון אלוש.

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- ענני תקשורת.