מפרסם: הלל רונן – יחסי ציבור
תאריך: 14/09/2011 14:09
נושא: צרכנות
אמרלד ריזלינג 2010 מסדרת כריזמה של יקב ארזה
אמרלד ריזלינג 2010 מסדרת כריזמה של יקב ארזה
הודעה לעיתונות

יקב ארזה נערך לשנה החדשה עם יינות חדשים בסדרת כריזמה: אמרלד ריזלינג 2010 וקברנה-מרלו 2010

יקב ארזה ממשיך להשיק יינות איכותיים הנותנים את התמורה הטובה ביותר למחיר

יקב ארזה נערך לשנה החדשה עם יינות חדשים בסדרת כריזמה: אמרלד ריזלינג 2010 וקברנה-מרלו 2010. יקב ארזה ממשיך לשווק יינות איכותיים הנותנים את התמורה הטובה ביותר למחיר, המוצעים לצרכן במחיר של עד 30 ₪ .

אמרלז ריזלינג 2010 של יקב ארזה מורכב מענבים מובחרים הגדלים בכרמים ותיקים באזור גדרה. הכרמים נבצרו בשבוע הראשון של אוגוסט ונסחטו מייד עם הגיעם ליקב. המיץ הותסס לאחר שפייה בטמפרטורה נמוכה ומבוקרת לקבלת תסיסה קרה ואיכותית.
ליין ניחוחות פרחוניים של מוסקט עם טעמים פירותיים בולטים (משמש ואפרסק), וחמיצות טבעית קלה המאוזנת ע"י מתיקות נעימה. ליין טעם עדין עם סיומת רעננה בפה. מתאים לליווי מנות ראשונות, דגים, גבינות ופירות.

קברנה – מרלו 2010 של יקב ארזה מסדרת כריזמה הוא בלנד של ענבי קברנה סוביניון (40%) שנבצרו מכרמים הגדלים בהרי יהודה ובגליל עליון, וענבי מרלו (60%) שנבצרו בכרמים הגדלים למרגלות מנזר דיר רפאת בהרי ירושלים.
לאחר ריסוק והפרדה, עברו הענבים השרייה קרה והותססו בטמפרטורה מבוקרת. היין התבגר בנוכחות עץ אלון.
ליין צבע ארגמן עמוק והוא בעל ניחוחות של פרי בשל, פירות יער (דובדבנים ופטל) עם רמזים לתבלינים, וניל וטבק. היין ילווה היטב מנות בשריות תבשילי קדירה ומנות עשירות בטעמים.

סדרת כריזמה של ארזה משווקת ברשתות השיווק במחיר של 29.90 ₪

סדרת כריזמה , סדרת יינות זניים מופקת מגפנים הנבצרים בכרמים מובחרים. הכרמים גדלים תחת פיקוח קפדני של היינן פיליפ ליכטנשטיין תוך שימוש במיטב טכנולוגיות היין.

אודות
יקב ארזה של משפחת שור החל את דרכו בשנת 1847 בעיר העתיקה של ירושלים ע"י מרדכי אברהם שור בתחילת תנועת ההתיישבות. לאחר מאורעות תרפ"ט עזבה המשפחה את הרובע המוסלמי ופתחה את היקב בשכונת תל ארזה בעיר החדשה של ירושלים. בתחילת שנות השמונים עבר היקב למשכנו הנוכחי ליד העיר מעלה אדומים.

מאב לבן, מדור לדור, נמשכת מסורת משפחתית של אהבה ומסירות לייצור יין. בראש הצוות המשפחתי של יקבי ארזה, עומד כיום מוטי שור – דור שביעי למייסדים. יחד עם היינן פיליפ ליכטנשטיין שלו מעל 20 שנות ניסיון בצרפת ובישראל, מובילים את היקב בתנופה של פיתוח וחדשנות, הכוללת פיתוח כרמים של זנים מובחרים והשקת יינות איכותיים כדי להביא לאוהבי היין מכל בציר וכל כרם טעם וארומה ייחודיים.

www.arza.biz

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- הלל רונן – יחסי ציבור.