מפרסם: אולמדיה פי. אר
תאריך: 04/04/2012 10:42
נושא: היי טק, ניהול
הודעה לעיתונות

מינוי: גיל שלו מונה ליועץ בכיר לנושא כלי בדיקות אוטומטיים בטאקט בדיקות תוכנה

גיל שלו, 46, מונה ליועץ בכיר בנושא כלי בדיקות אוטומטיים, בדיקות עומסים וכלי ניהול פרויקטים (כולל ALM) בטאקט בדיקות תוכנה, חטיבת הבדיקות של מטריקס.

במסגרת תפקידו החדש אחראי גיל על ייעוץ וליווי פרויקטי אוטומציה של לקוחות החברה, בחינה והטמעה של כלי בדיקות אצל לקוחות חדשים, מחקר וגיבוש ידע והמלצות לגבי כלים ופתרונות חדשים בשוק והעברת הדרכות פנימיות והכשרות מקצועיות לעובדי החברה.
כמו כן, יספק גיל פתרונות ושירותים בתחום העומסים ובתחום ה- ALM.

שלו בעל ניסיון של 14 שנה בתחום הבדיקות, לרבות בדיקות אוטומטיות. בתפקידו האחרון, עבד כ-9 שנים באמדוקס, במהלכן שימש כראש צוות ומנהל פרויקטים בתחום האוטומציה

לשלו תואר ראשון בניהול ופילוסופיה של אוניברסיטת תל אביב.

אודות טאקט בדיקות

טאקט בדיקות, חטיבת הבדיקות של מטריקס, הינה חברת שירותי הבדיקות הגדולה והמובילה בישראל לפי STKI בשלוש השנים האחרונות (2008-2010). טאקט בדיקות מתמחה בביצוע בדיקות למגוון אפליקציות ומערכות (כגון: ERP, CRM, Billing) ובמגוון פלטפורמות (WEB, Mobile). לטאקט בדיקות התמחות ייחודית בייעוץ, תכנון וביצוע בדיקות אוטומציה ובדיקות עומסים וביצועים במגוון כלים ולסביבות שונות ומורכבות וכן ניסיון בהטמעת ALM בארגונים. לטאקט גמישות עיסקית ופתרונות יצירתיים הן במודל של פתרון מלא המבוסס על SOW, הן במודל מיקור חוץ של יועצים והן במודל near shore (בישראל) או offshore (במזרחי אירופה).

לחברה מגוון רחב של לקוחות מכל המגזרים, פיננסי, ציבורי, טלקום והיי-טק ומומחיות ייחודית בתחום המגזר הבטחוני. לפרטים נוספים ניתן להיכנס לאתר בכתובת: www.tact.co.il, או להיכנס לדף החברה בלינקדאין:
http://www.linkedin.com/company/tact

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- אולמדיה פי. אר.