סמסונג גלקסי בגרנד קניון
סמסונג גלקסי בגרנד קניון
הודעה לעיתונות

חנות סמסונג חדשה בגרנד קניון

סאני תקשורת יבואנית סמסונג סלולר בישראל פתחה סניף חדש בגרנד קניון

גרנד קניון חיפה, מקבוצת קניוני מליסרון, מתחדש ובמסגרת השינויים שמעניק ללקוחותיו, פתח בתחילת השבוע סניף של "סמסונג" מחברת סאני תקשורת יבואנית סמסונג סלולארי לישראל.

הסניף החדש, מתפרש על שטח של כ-82 מ"ר וממוקם במתחם החנויות החדש בקניון בקומה השלישית. השכירות עומדת על כ-200 ₪ למ"ר והרשת חתמה על חוזה שכירות לשנתיים עם אופציה לארבע שנים נוספות. הסניף מעוצב ברוח החנויות המקבילות בעולם.

מנכ"ל הגרנד קניון, ישראל סביון:"פתיחת החנות החדשה של סמסונג תביא לתושבי חיפה והצפון את האפשרות ליהנות מהטכנולוגיה המתקדמת ביותר, קרוב לבית ותשחרר אותם מהצורך לנסוע למרכזי שירות. החנות מעוצבת וכשנכנסים אליה, מרגישים כמו בחו"ל".

סאני תקשורת, יבואנית סמסונג סלולר בישראל, החליטה לעשות צעד משמעותי שנועד להביא את מוצרי הסלולר של סמסונג לקרבת בית הלקוח.
החנות תשווק את מוצרי סמסונג סלולר בישראל, כדוגמת מכשיר הדגל Galaxy SIII, Galaxy Tab 2 ועוד. וכן מכשירי סמסונג אשר אינם משווקים אצל מפעילות הסלולר או בחנויות השוק הפתוח. בנוסף, ניתן יהיה לרכוש אביזרים נלווים למגוון המכשירים שמציעה חברת סמסונג העולמית.

הגרנד קניון הוא הקניון הגדול ביותר במזרח התיכון ‏ והוא משתרע על פני כ-200,000 מטר רבוע ובו שלושה מפלסים של חנויות. תמהיל ענפי המסחר בגרנד קניון מורכב מחנויות הלבשה והנעלה, חשמל, אלקטרוניקה ומחשוב, אופטיקה, תכשיטים, בית מרקחת, בתי קפה, מסעדות ורשתות .

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- דניאלה רייבנבך תקשורת.