עוז עובדי (42) מילא עד היום שורה של תפקידי ניהול ותפעול בתחום הפתרונות ושירותי הטלקום בשוק הבינלאומי
עוז עובדי (42) מילא עד היום שורה של תפקידי ניהול ותפעול בתחום הפתרונות ושירותי הטלקום בשוק הבינלאומי
הודעה לעיתונות

קבוצת מר מינתה את עוז עובדי למנכ"ל חטיבת הטלקום

ח. מר תעשיות (ת"א: מר), המובילה באספקת פתרונות Turn Key בתחום התקשורת, הביטחון ושירותי החירום, הודיעה על מינויו של עוז עובדי לתפקיד מנכ"ל חטיבת הטלקום, החל מ-1 במרץ 2013.
 
עוז עובדי (42) מילא עד היום שורה של תפקידי ניהול ותפעול בתחום הפתרונות ושירותי הטלקום בשוק הבינלאומי. בתפקידו האחרון כיהן עובדי כשלוש שנים כסגן נשיא בכיר ומנהל כללי של חטיבת שירותי הערך המוסף (VAS) בחברת קומברס, במסגרתו היה אחראי על כלל פעילויות השיווק והמכירות, המחקר והפיתוח, והאספקה בחטיבה. לפני תפקידו זה שימש במשך כחמש שנים כסגן נשיא ומנהל תפעול ושירותים כללי באזור אסיה פסיפיק בקומברס, במסגרתו היה אחראי על תפעול פעילות החברה באיזור, כולל פרויקטים, אספקה ותמיכה בלקוחות.  
 
בתפקידו כמנכ"ל חטיבת הטלקום יפעל עובדי ישירות תחת מנכ"ל קבוצת מר, עדי ברוק, ויהיה אחראי על פעילות החברות השונות בחטיבה, כולל חברת מר טלקום, רוטל נטוורקס, או אר טי טק,  ו- TMCS.
 
עובדי הוא בעל תואר ראשון במדעי המחשב מאוניברסיטת תל אביב, ותואר מוסמך בלימודי הנדסה תעשיה וניהול מאוניברסיטת בן גוריון.
 
עדי ברוק, מנכ"ל קבוצת מר: "אני שמח על הצטרפותו של עוז עובדי לקבוצת מר. עוז מביא עימו ניסיון, מקצועיות והצלחות רבות מתפקידיו השונים בעבר, ואני בטוח שיחד עם מנהלי החברות בחטיבת הטלקום הוא יצעיד אותה ליצירת תחומי ליבה חדשים במקביל להגדלת נתח השוק המסורתי של החברה, תוך התמקדות ברווחיות החברה ובשביעות רצון לקוחותיה. אני מאחל לו הצלחה רבה בתפקידו החדש."
 
 
אודות ח.מר
קבוצת מר (ת"א: מר) מובילה באספקת שירותי אינטגרציה ופתרונות Turn Key באמצעות שלוש חטיבות עסקיות: חטיבת הטלקום הכוללת את החברות TSMC רוטל, ORT ומר טלקום; חטיבת הביטחון הכוללת את החברות אתנה, מר מערכות וטק-מר; וחטיבת הקלינטק הכוללת את החברות מר אנרגיות מתחדשות, מר רימון גז טבעי ומר רימון מים. הקבוצה מספקת, באמצעות חברות הבת, שירותים ופתרונות לשוקי התקשורת האלחוטית, בטחון ואבטחה, תשתיות תקשורת בפס רחב, מערכות צבאיות מתקדמות, מערכות תקשורת וניטור לסלולר, תשתיות אנרגיה מתחדשת וניטור סביבתי. קבוצת מר מונה מעל ל-1,400 עובדים, עם פעילות בישראל, מקסיקו, פרו, צ'ילה, קולומביה, ארגנטינה, פנמה, בוליביה, ארה"ב ומדינות נוספות במרכז אמריקה ובאפריקה. www.mer-group.com

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- קוואן תקשורת.