הודעה לעיתונות

חילופי תפקידים בחברת HOT

לאחר חמש שנים בקבוצה אילן צחי יפרוש מתפקידו;
המשנה למנכ"ל, טל גרנות גולדשטיין, תמונה לתפקיד מנכ"לית החברה

חברת HOT הודיעה היום, יום שלישי, 28.7.15, על חילופי תפקידים בצמרת החברה.
מנכ"ל חברת HOT אילן צחי, הודיע היום על כוונתו לסיים את תפקידו, וזאת לאחר תקופה של למעלה מחמש שנים בקבוצה. במקומו של צחי תתמנה לתפקיד טל גרנות- גולדשטיין, המכהנת כיום בתפקיד משנה למנכ"ל, וראש חטיבת הלקוחות.
אילן צחי מילא במרוצת 5 וחצי השנים האחרונות שורה של תפקידים בכירים בקבוצה, ביניהם כמנכ"ל החברה, מנכ"ל HOT mobile וסמנכ"ל השירות של HOT.
טל גרנות-גולדשטיין, המשמשת בתפקיד המשנה למנכ"ל החברה, וראש חטיבת הלקוחות, תכנס בימים הקרובים לאחר סיום חפיפה עם המנכ"ל היוצא.
גרנות - גולדשטיין הינה בעלת עשר שנות ניסיון בשוק התקשורת בין השאר בניהול מערכי מכירה, שירות ותמיכה. קודם לתפקידה הנוכחי בחברה שימשה גרנות בתפקיד מנכ"לית חברת האינטגרציה Entrypoint, במהלך כהונתה כמנכ"לית הגיעה החברה להישגים יוצאי דופן בתחום פעילותה, תוך שמירה על מקצועיות חתירה למצוינות, ובניית תשתית ארגונית תומכת. טל שימשה גם בתפקיד סמנכ"לית משאבי אנוש וארגון שיטות בחברת 012 סמייל במשך חמש שנים, והייתה שותפה להליך מיזוג חברות 012 ואינטרנט זהב. לפני כן שימשה גרנות כסמנכ"ל משאבי אנוש של חברת אינטרנט זהב וכמנהלת חטיבת המכירות של החברה במשך חמש שנים.
פאטריס ג'יאמי, יו"ר HOT: אני מבקש להודות לאילן על פועלו בקבוצה, לאילן היתה תרומה אישית משמעותית להצלחת החברה, לשגשוגה וקידום מטרותיה. אילן הוביל את מהפכת שיפור השירות ב-HOT ותהליכים מרכזיים בקבוצה בשוק מאתגר ביותר עם תחרות עזה. אני מבקש לאחל הצלחה לטל גרנות גולדשטיין, יש לנו אמון מלא בטל, ואנו משוכנעים כי בכישרונה היא תמשיך ותוביל את אחד השווקים החשובים לאלטיס להישגים. קבוצת אלטיס רואה חשיבות רבה בהבטחת שירות מצוין, טכנולוגיה מתקדמת וחדשנות ללקוחותיה.
אילן צחי, מנכ"ל HOTהיוצא: "נפלה בחלקי זכות גדולה להיות חלק מקבוצתHOT במשך חמש וחצי השנים האחרונות, בשורה של תפקידי מפתח מעצבים. תקופה במהלכה הצליח הארגון להתמודד בהצלחה רבה עם ייצוב רמת השירות שלו ולמקם עצמו בשורה אחת עם החברות המתחרות בשוק. התמודדנו בהצלחה עם השינויים בשוק הטלוויזיה וביססנו את מעמדה של HOT mobile כשחקן מרכזי ומחולל תחרות בשוק הסלולר. HOT עברה במהלך חמש השנים האחרונות שינוי משמעותי, מקצה לקצה, והפכה מחברת התקשורת הרביעית בגודלה, לקבוצת התקשורת השנייה בגודלה בישראל, ולחלק מתאגיד תקשורת בינלאומי. אני סמוך ובטוח כי המבנה הארגוני החדש יאפשר לחברה להתמודד בהצלחה רבה עם אתגרי השוק הצפויים. אני משוכנע כי יכולותיה, כישרונה וניסיונה של טל יאפשרו לה להוביל את החברה ולהשיג את יעדי החברה".

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- HOT.