מפרסם: מירון תקשורת משווקת
תאריך: 30/03/2016 18:58
נושא: אינטרנט
הודעה לעיתונות

צוות התקיפה של Secoz יהפוך לצוות הגנה ב- 7.4, יום המודעות הארצי, בחסות אנונימוס

כמו בכל שנה, בשנים האחרונות, ה-7.4 הוא יום מועד למתקפות האקרים מקבוצת אנונימוס על אתרי אינטרנט ושרתים ארגוניים. למרות שמדובר פעם אחר פעם בימים שמסתיימים עם פגיעויות קלות בלבד, בעיקר באתרי אינטרנט עסקיים קטנים, זו הזדמנות לרענן נהלים ולהגביר את רמת המודעות של העובדים לסיכוני אבטחת מידע. מעין יום מודעות ארצי, בחסות אנונימוס.

השנה, החליטה חברת Secoz הפועלת בתחום אבטחת מידע והגנת סייבר, לקחת חלק אקטיבי ביום זה ולהפנות את משאבי הפעילות של צוות התקיפה שלה כדי לסייע לגופים שימצאו את עצמם תחת מתקפה.

צוות התקיפה יסב את פעילותו לצורך הענין ויהפוך לצוות הגנה וינטר בערוצי התיאום של חברי אנונימוס את השיח על תוכניות לפגיעה באתרים ובגופים של חברות המעוניינות בכך. גופים המעוניינים בכך יוכלו לפנות דרך הלינק המצורף http://lp.vp4.me/db79 . עד כה נרשמו לשירות החינמי כ-150 ארגונים בהם גופים ממשלתיים, ארגוני תעשייה וחברות סטארטאפ.
ב- Secoz מדגישים כי חשוב להבין שגם בתוך אירועים קטנים ומציקים שעל פניו לא יוצרים נזק, יכולים להתחבא, כמו במסך עשן, אירועים מורכבים יותר שיכנסו לפעולה בעיתוי אחר לגמרי. מסיבה זו בלבד, כדאי להתייחס לאיומי אנונימוס ברצינות ולא כאל איומי זאב זאב ולוודא שכל התוכנות מעודכנות, שהורדו טלאי אבטחה מעודכנים, שתוכנות ההגנה פועלות באופן תקין וככלל, שהעובדים מכירים את כללי הבסיס ואינם פותחים קבצים או לינקים נשלחו ממקורות לא מזוהים, שלא מעבירים סיסמאות בטפסים יעודיים וכו'.

מנכ"ל Secoz נועם הנדרוקר: "גופים ארגוניים גדולים כבר נערכים ליום זה ומבצעים מהלכים לצמצום פגיעה בהם. ארגונים קטנים יותר מוצאים את עצמם חסרי אונים מאחר ואין להם את המשאבים הדרושים כדי להבין ולממש את ההגנה הנדרשת. אני מקווה שצוות ההאקרים שלנו לא יעבוד קשה מדיי, בדיוק כשם שלא עבד קשה מדיי בשנים הקודמות, אבל באבטחת מידע והגנת סייבר, מילת המפתח היא הערכות".

אודות Secoz
חברת Secoz היא מחברות הגנת הסייבר ואבטחת המידע המובילות והותיקות (14 שנים) כיום בישראל. החברה מעסיקה כ-70 עובדים הפועלים ממטה החברה בתל אביב. ב- Secoz התמחות ברורה בתחומי סייבר ואבטחת מידע, טכניים ותהליכיים בקרב גופים פיננסיים, בריאותיים, הייטק ותעשיה.

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- מירון תקשורת משווקת.