שחר דניאל, מנכ"ל Safe –T
שחר דניאל, מנכ"ל Safe –T
הודעה לעיתונות

Safe-T ו- SecureAuth הכריזו על שיתוף פעולה טכנולוגי לבניית פתרון מקיף לפתרונות גישה אדפטיבית

מציגות את מהפכת אבטחת הגישה לאפליקציות הארגוניות

חברת Safe-T, ספקית מובילה של פתרונות גישה ושיתוף מאובטח למידע הארגוני, הודיעה השבוע על פירות שיתוף פעולה עם חברת SecureAuth , המובילה בפתרונות גישה אדפטיבית.

הגישה ליישומים המניעים את הכלכלה העולמית ,על ידי בני אדם ומערכות ממוחשבות, , הכוללים נתוני חשבון ,גישה לאתרים ומגוון של מערכות מבוססות אינטרנט מהווה בעיה אמתית . ההסתמכות על אינטרנט לא אמין פוגעת בנו בין אם אנו ארגונים או אנשים זו בעיה המשולה לבעיה באספקת החשמל .
גם גרטנר התייחס לרשת האינטרנט כ"ביוב של התקפות" במסמך - It's Time to Isolate Your Users From the Internet Cesspool With Remote Browsing, Neil McDonald, September 2016 .

SecureAuth Access Gateway, היא פלטפורמת אבטחת מידע וגישה OEM שפותחה על ידי Safe-T . הפלטפורמה בשילוב פתרונות פורצי דרך לזיהוי , אימות, ניהול סיכונים ו- SSO מאפשרת עצירת התוקפים תוך סגירת הרשת והגנה על יישומים הארגוניים. ובתוך כך היא מאפשרת גישה בטוחה לעובדים ומשתמשים חיצוניים מורשים.

"המוצרים של SecureAuth עוזרים לארגונים למנוע שימוש לרעה בהרשאות גנובות וחדירה לרשתות ארגוניות תוך שימוש באבטחה חזקה, גמישות ושקיפות למשתמש. אנו מציעים הגנה לרשתות וירטואליות פרטיות ויישומים מבוססי רשת על ידי שילוב של בקרת גישה אדפטיבית ואימות רב שכבתי תוך שימוש בחתימה אחת ( SSO) " אמר ג'ף קוקווסקי, מנכ"ל SecureAuth.
בחרנו ב- Safe-T בשל היכולות המקצועיות והמחויבות חסרת הפשרות שלה לאבטחת מידע כך שיחד נוכל להגן טוב יותר על מרכזי הנתונים של לקוחותינו".

אמיר מיזהר, CTO ומייסד Safe-T אמר: " מיום הקמת החברה הייתה המשימה שלנו למנוע מהאקרים להגיע לתוך הארגון ןלהבטיח הגנה הרמטית על היישומים והנתונים הארגוניים. אנו עושים זאת על ידי ביטול שטח התקיפה תוך מתן גישה למשתמשים נבחרים כמו לקוחות, עובדים, שותפים ואזרחים שיש להם את פרטי הכניסה הנכונים. אנו שמחים לבשר כי המשימה הזאת מתבצעת בשילוב הפתרון של SecureAuth."

אודות SecureAuth
SecureAuth ( www.secureauth.com.) הינה חברה המובילה בתחום פתרונות בקרת גישה אדפטיבית, מאפשרת לארגונים לקבוע זהויות משתמשים בביטחון. SecureAuth מספקת אבטחת זהות חזקה תוך מזעור הפרעות למשתמש הקצה ופתרונות MFA ו- SSO במשך למעלה מעשור.

אודות Safe-T

Safe-T (www.safe-t.com) הינה ספקית של פתרונות אבטחת מידע שנועדו לצמצם התקפות על שירותים עסקיים קריטיים ומידע עבור מגוון רחב של תעשיות, כולל: פיננסיים, שירותי בריאות, ממשלה, וכו '
Safe-T (HDS) –הוא פתרון המונע מתקפות על המידע הארגוני הרגיש, כגון שירותים עסקיים, רשתות ארגוניות, ממשקי API; מאפשר חסימה של אלו שאינם מורשים לגשת למידע, כמו גם איומים הקשורים לזליגת מידע, תוכנות זדוניות, כופר, והונאה.
ארגונים וממשלות ברחבי העולם סומכים על הפתרונות של Safe-T שיגנו על הנתונים והשירותים הרגישים שלהם מפני סיכונים מבית ומחוץ.
החברה, שמתמקדת במתן פתרונות אבטחת מידע לשוק האנטרפרייז, מאפשרת לארגונים להנות מפרודוקטיביות, יעילות ואבטחה מוגברות תוך עמידה ברגולציה המחמירה.
Safe-T פועלת בצפון אמריקה, אפריקה, אירופה וישראל.

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- קו ישיר יחסי ציבור.