לוגו MedPay
לוגו MedPay
הודעה לעיתונות

MedPay - אפליקציה ישראלית חדשה - מהפכה לביטוחי הנסיעות לחו"ל

לאתר רופא מומלץ בחו"ל, לקבל החזר כספי ישירות לכרטיס האשראי בתוך שעות ועוד מגוון שירותים
אפליקציית MedPay, פרי פיתוח "כחול לבן" (בשילוב חברת כרטיסי אשראי), מביאה למבוטחי חברות הביטוח בשורה משמעותית בכל מקרה של בעיה רפואית בחו"ל

בשנת 2015 נרשמו בין 5.5 ל-6 מיליון יציאות של ישראליים לחו"ל והמספרים בשנים האחרונות במגמת עלייה מתמדת.
מרבית הנוסעים סומכים על ביטוח הנסיעות לחו"ל שיעניק להם טיפול ושירות רחוק מהבית בעת מקרה חירום. ואולם, כאשר אנו נזקקים לשירות רפואי פשוט עקב דלקת גרון או חום גבוה, אנו צריכים למצוא בעצמנו רופא או מרפאה, כשאנחנו נמצאים בסביבה זרה ולא מוכרת.

עולם ביטוח הנסיעות לחו"ל משתנה - מעתה ניתן להוריד את אפליקציית MedPay (הניתנת להורדה בחינם בחנויות אפל ואנדרואיד), ובאמצעותה לאתר מגוון של שירותים רפואיים סמוכים, כולל ביקורי בית, מרפאות ורופאים מומחים בתחומים שונים וכל זאת בהתבסס על עקרון חוכמת ההמונים (בדומה ל-trip advisor או booking.com).

ובנוסף – ניווטתם לרופא באמצעות האפליקציה (או התקשרתם שיגיע אליכם), שילמתם לו, ועכשיו נוצר "חור" בתקציב הנסיעה? MedPay שמה סוף לפגיעה במסגרת האשראי. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאפליקציה, למלא טופס תביעה אינטראקטיבי, לצרף צילום של הקבלות אשר נשלחות למרכז הבקרה של החברה ולראשונה בישראל לקבל החזר על ההוצאה, בתוך מספר שעות, ישירות לכרטיס האשראי הרגיל שלכם וללא צורך בכרטיס מיוחד שאפשר לאבד או לשכוח בבית.

גיא כרמון, מנכ"ל חברת IMA וממפתחי האפליקציה: "האפליקציה מבוססת על הניסיון הרב שצברנו ב-IMA, אשר מסייעת לישראלים בחו"ל במקרי אשפוז וצורך בהטסה רפואית, מאז שנת 2001."

כרמון מוסיף : "אנחנו מכירים מקרוב את החוסר הקיים היום בכל פוליסות ביטוחי חו"ל - חוסר האונים במציאת רופא מקומי, דווקא במקרים פשוטים, ובנוסף הפגיעה במסגרת האשראי של המבוטח, שנדרש לשלם לרופא בחו"ל ולקבל החזר לאחר שובו לישראל, לעיתים הרבה אחרי שובו לישראל". את כל אלה פתרנו באמצעות האפליקציה שאנו מעמידים היום לשירות המבוטחים, ללא עלות נוספת וללא ייקור דמי ביטוח הנסיעות".

נדגיש כי השימוש באפליקציית MedPay ניתן כחלק מפוליסת ביטוח הנסיעות לחו"ל, וכבר היום יכולים מבוטחים שרכשו פוליסת נסיעות של חברת הביטוח "מגדל" לקבל את השירותים הכלולים באפליקציה.

האפליקציה נבדקה על ידי טובי מומחי אבטחת המידע ובקרוב מאד תהיה זמינה גם למבוטחי חברות ביטוח נוספות.

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- טל סופר ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור.