הסבתא בהפגנה מול משרדי הרווחה בעפולה-צילום: סבבה בצפון
הסבתא בהפגנה מול משרדי הרווחה בעפולה-צילום: סבבה בצפון
הודעה לעיתונות

מדוע סבא וסבתא בוכים-צעדת המחאה מעפולה לירושלים | סבבה בצפון

מהתנועה לאיחוד משפחות במצוקה נמסר לסבבה בצפון כי בעוד מספר ימים הם מתוכננים לצעוד מעפולה לירושלים, מסע רגלי כאות מחאה וזאת למען החזרת הקטין פריאל ליאל דהן שלדבריהם הוצא מחזקת הסבא והסבתא.

בפנייה לציבור מבקשים מכל הרוצה להצטרף למחאה זו מוזמן לצעדה , הצעדה תצא מגבעת המורה בעפולה בשעות הבוקר המוקדמות .

ילדינו אינם הפקר של אף אחד ולכן אנו נגן עליהם , הודעה תצא לתקשורת יומיים לפני הצעדה . מהתנועה לאיחוד המשפחות נמסר כי הם מקווים שלמישהו במערכת יזוז הבורג ונוכל כולנו להחזיר את הכוח לכולנו .

לדבריהם, היום מתנהלת חקירה במח"ש על המקרה הנ"ל. החלו חקירות כנגד מספר חוקרים בגין אלימות . ועיוות תיק החקירה, עוד מסרו לכתבנו כי הם מקווים שהאישורים מהמטה הארצי יאושרו במהרה.

הדרמה החלה כאשר הסבא וסבתא מעפולה התחבאו בדירת מסתור עם נכדם בשל העובדה שהמשטרה והרווחה חיפשו אותם כדי לקחת מהם את נכדפ הקטן לאימוץ.

אז ככה בקצרה...הבת (אמו של הפעוט בן השנתיים) נכנסה להריון ושבועיים לפני החתונה הבעל המיועד קיבל רגליים קרות ונעלם.

הוריה (הסבא והסבתא) ניחמו אותה, השאירו אותה ללדת בביתם, הם גידלו את הנכד עד היום, כעת הרווחה לקחה את הילד .

הבת עזבה את הבית, ולדברי האב היא הכירה בחור עבריין שאומר לה כי הוא רוצה להנשא איתה אולם בלי הילד.

האב בתשובה לבחור החדש:"אתה נישא לה עם כל "החבילה", לא אתן יד לנשואין כאלה ושהילד ילך למשפחת אומנה, הנכד הוא כל החיים שלי" לא נזרוק אותו אל מחוץ למשפחה.

לדברי הסב המלא חששות הוא מוסיף, הבחור החדש הוא עבריין, שלח לי כבר עבריינים שיפחידו אותי, הוא והבת שלי הפכו למשתמשי סמים, הבת יצאה נגדי והפכה עורה, ולכן היום אני בדירת מסתור, לא אמסור את הנכד לאומנה, רק על גופתי המתה!!!

ברבות התהליך הסבא נעצר בדירת מסתור בנצרת עילית והנכד שלו....נלקח ממנו!, כעת נשארו סבא וסבתא בוכים ומבקשים עזרה, מי יחזיר לנו את הנכד

עוד בסבבה בצפון- http://sababanort.wixsite.com/sababanort

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- סבבה בצפון.