מפרסם: שרף תקשורת
תאריך: 26/02/2018 11:18
נושא: טלקום, גאדג'טים
GalaxyS9_Back_Blue
GalaxyS9_Back_Blue
GalaxyS9Plus_R30_Blue
GalaxyS9Plus_R30_Blue
הודעה לעיתונות

סמסונג חושפת את סדרת מכשירי הדגל - Galaxy S9

ה-Galaxy S9 וה-Galaxy S9 Plus מאפשרים תגליות חדשות וביטוי אישי בעזרת וידיאו Super Slow Motion, צילום איכותי בכל תנאי תאורה ויצירת אימוג'י אישי מונפש

סמסונג אלקטרוניקס בע"מ מכריזה הערב על סדרת ה-Galaxy S9 וה-Galaxy S9 Plus. סדרת מכשירי הדגל החדשה מציגה חדשנות אמתית, הודות למצלמה המתקדמת ביותר שהשיקה סמסונג אי פעם, בעלת עיצוב חדש ועדשת צמצם כפול, לצילום איכותי בכל תנאי תאורה, יכולות וידיאו Super Slow Motion ויצירת אימוג'י אישי מונפש.

מכשירי ה-Galaxy S9 וה-Galaxy S9 Plus החדשים, מספקים חוויית בידור משופרת ומצוידים ברמקולים סטריאופוניים רבי עוצמה מבית AKG, המציעים סאונד היקפי הנתמך ב-Dolby Atmos. בנוסף, למכשירים צג Infinity חסר שוליים, סטנדרט עיצוב המזוהה עם סמסונג. כמו כן, ה-Galaxy S9 וה-Galaxy S9 Plus מצוידים באפליקציית SmartThings חדשה, לחוויית IoT חכמה ומקיפה.

לדברי די ג'יי קו (DJ Koh), נשיא וראש חטיבת המחשוב והתקשורת הניידת בסמסונג אלקטרוניקה: "אופן השימוש שלנו בסמארטפונים השתנה במקביל להתפתחות התקשורת וההבעה העצמית. המצלמה של ה-Galaxy S9 וב-Galaxy S9 Plus עוצבה מחדש, כך שהמכשירים מאפשרים צילום של תמונות וסרטונים בכל מקום וכן מאפשרים תקשורת עם אחרים ולהביע את עצמם בדרך ייחודית ואישית שלהם".

מצלמה שנבראה מחדש

המצלמות כיום משמשות הרבה מעבר לצילום תמונות, ומאפשרות תקשורת יומיומית בין אנשים. מתוך מחשבה זו בדיוק תוכננו המצלמות של ה-Galaxy S9 וה-Galaxy S9 Plus. חיישן ה-Super Speed Dual Pixel מאפשר עוצמת עיבוד וזיכרון להשגת איכות התמונה הגבוהה ביותר הקיימת היום במכשירי סמארטפון.

המצלמה של ה-Galaxy S9 וה-Galaxy S9 Plus כוללת:

Super Slow Motion: מאפשר ליצור וידיאו דינאמי בהילוך איטי של עד 960 פריימים בשנייה. ה-Galaxy S9 וה-Galaxy S9 Plus מציעים גם זיהוי תנועה אוטומטי, מאפיין חכם המזהה תנועה בתוך הפריים ומתחיל להקליט מיד עם תחילת ההתרחשות. ניתן לבחור מוזיקת רקע מתוך 35 האפשרויות הזמינות או להעלות קובץ מוזיקה אישי, ליצור, לערוך ולשתף בקלות קבצי GIF בנגיעה ובשלושה סגנונות של חזרה אינסופית (Loop).

צילום איכותי בכל תנאי תאורה. מרבית מצלמות הסמארטפונים בעלות צמצם קבוע שאינו מסוגל להתאים את עצמו לתאורה חלשה או בהירה מאוד והתוצאה שמתקבלת היא תמונה מטושטשת או דהויה. באופן דומה לפעולתה של קשתית העין האנושית, המתרחבת ומתכווצת, הצמצם הכפול של סמסונג (F1.5 – F2.4) מאפשר כניסת אור רבה יותר בתנאי תאורה נמוכים וכניסת אור מועטה יותר בסביבה מוארת מדי, זאת על מנת להפיק תמונות חדות וברורות בכל שעה ובכל מקום.

אימוג'י אישי מונפש: האימוג'י האישי המונפש של סמסונג עושה שימוש באלגוריתם למידת מכונה מבוסס נתונים המנתח תמונה דו-ממדית וממפה כמאה מאפייני פנים על מנת ליצור מודל תלת ממד, המשקף ומחקה הבעות ומספק התאמה אישית אמיתית. ניתן לשתף את האימוג'ים האישיים המונפשים של סמסונג עם מגוון סטיקרים בפורמט AGIF סטנדרטי, גם עם פלטפורמות מסרים מצד שלישי.

ביקסבי: העוזרת האישית של סמסונג, מציעה טכנולוגיות מציאות מרובדת (AR) ולמידה עמוקה בשילוב עם המצלמה, ומספקת מידע וסיוע על סביבת המשתמש. מבין אפשרויות העזרה שמציעה ביקסבי - תרגום שפות בזמן אמת, איתור מידע על הסביבה, קניות מקוונות של מוצרים שנצפו בחיים האמיתיים, ומידע על צריכת קלוריות.

בידור כפי שלא דמיינתם

בין אם בצפייה בסרט או האזנה לאלבום החדש של האמן האהוב, הצליל במכשירי גלקסי החדשים נקי, חד ועשיר. המכשירים החדשים מציעים חווית סאונד משובחת, הודות לרמקולי הסטריאו מבית AKG. ה-Galaxy S9 וה-Galaxy S9 Plus תומכים ב-Dolby Atmos המעניק צליל אופף של 360 מעלות.

את חוויית האודיו של ה-Galaxy S9 וה-Galaxy S9 Plus משלים צג ה-Infinity של סמסונג, שהוצג לראשונה ב-Galaxy S8. גם המכשירים החדשים מצוידים בצג Super AMOLED נטול שוליים. שיפורים בניגודיות האוטומטית מאפשרים שימוש נוח גם באור שמש ישיר.

אורח חיים מחובר

ה-Galaxy S9 וה-Galaxy S9 Plus תומכים באפליקציית SmartThings המאפשרת אורח חיים מחובר ישירות מהמכשיר. אפליקציית SmartThings תושק לצד הסדרה החדשה, ותאפשר חיבור לכל ההתקנים החכמים של סמסונג ושל יצרנים אחרים.

למשתמשים הנמצאים בתנועה, תחנת העגינה ה-Samsung DeX החדשה, מאפשרת העצמת החוויה הניידת ישירות למסך גדול ומלא. את ה- DeX Pad ניתן לחבר בקלות ל-Galaxy S9 ול-Galaxy S9 Plus וליצור עמדת עבודה נוחה, בשילוב מקלדת ועכבר. ניתן להפוך את ה-Galaxy S9 וה-Galaxy S9 Plus ל-Touch Keyboard ול-ouch Pad עם ה-DeX Pad.

הכי טוב הפך לסטנדרט

ה-Galaxy S9 וה-Galaxy S9 Plus מעלים את הרף גם הפעם, הודות לעמידותם בפני מים ואבק (על פי תקן IP68) וטעינה אלחוטית מהירה. בנוסף, מעבדי היישומים המשובחים והחדשים ביותר מציעים ביצועים רבי עוצמה ועיבוד תמונה מתוחכם.

את המכשירים החדשים ניתן להרחיב בכרטיסי זיכרון חיצוניים עד ל-400GB. בנוסף, פלטפורמת האבטחה החדשה ביותר של סמסונג, Knox 3.1, מספקת אבטחה ברמה צבאית. ה-Galaxy S9 וה-Galaxy S9 Plus תומכים באמצעי זיהוי ביומטרי - קשתית העין, טביעת אצבע וזיהוי פנים. ההתקנים תומכים בסריקה חכמה, מנגנון אימות חדש העושה שימוש חכם בעוצמה הקולקטיבית של סריקת קשתית העין וטכנולוגיית זיהוי פנים לשחרור נעילת הטלפון במהירות ובנוחות. תכונה חדשה נוספת, מאשרת הגדרת טביעות אצבע שונות לתיקיה מאובטחת ושונה מזו של פתיחת הנעילה של הטלפון.

ה-Galaxy S9 וה-Galaxy S9 Plus מצויד בחיישן אופטי משופר מובנה, המספק מידע גופני אישי עשיר ומדויק. ניתן לעקוב בזמן אמת אחר גורם העומס הלבבי (Heart Load Factor).

ה-Galaxy S9 וה-Galaxy S9 Plus זמינים לרכישה החל מ-16 במרץ 2018 בצבעים שחור חצות, אפור טיטניום, כחול אלמוג וגוון חדש: סגול לילך.

למידע נוסף על Galaxy S9, בקרו ב- http://www.samsungmobilepress.com,
או https://news.samsung.com/galaxy

###

אודות סמסונג אלקטרוניקס בע"מ
סמסונג אלקטרוניקס בע"מ מעניקה השראה לעולם ומעצבת את העתיד עם טכנולוגיות ורעיונות מהפכניים, מגדירה מחדש את עולמות הטלוויזיות, הסמארטפונים, המכשור הלביש, טאבלטים, מצלמות, מכשירים דיגיטאליים, מדפסות, ציוד רפואי, מערכות רשת והמוליכים למחצה. כמו כן, אנו מובילים בתחום האינטרנט של הדברים באמצעות, בין השאר, יוזמות הבריאות הדיגיטאלית והבית החכם שלנו. סמסונג מעסיקה 319,000 עובדים ב- 84 מדינות.

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- שרף תקשורת.