מפרסם: גיל לבנוני- תקשורת טובה
תאריך: 11/03/2018 16:09
נושא: ספורט
בנות הנבחרת בפעולה צילום: איגוד השחייה
בנות הנבחרת בפעולה צילום: איגוד השחייה
הבנות על הפודיום בפריז צילום: איגוד השחייה
הבנות על הפודיום בפריז צילום: איגוד השחייה
הודעה לעיתונות

שחייה אומנותית: מדליה היסטורית לנבחרת ישראל בסבב העולמי בפריז

בנות הנבחרת זכו במדליית ארד בתרגיל ההיילייט עם ציון של 78.9, לאחר ששברו שיאים גם בתרגילים הטכני והקומבינה. המאמנת אנה טרז, שחתומה על המהפכה בענף: "מה שעשינו פה זה ממש נס"

המהפכה בנבחרת השחייה האומנותית של ישראל ובענף כולו, שהחלה עם הגעתה של המאמנת הספרדייה אנה טרז, הגיעה היום לשיאה כאשר בנות נבחרת ישראל המשיכו במסע המדהים ובתרגיל האחרון של הסבב העולמי בפריז סיימו את תרגיל ההיילייט (highlight) בציון 78.9 שהעניק להם מדליית ארד היסטורית.

תרגיל ההיילייט כולל הרבה אלמנטים אקרובטים והוא נחשב לתרגיל הקשה והמורכב ביותר בשחייה האומנותית. מסיבה זו הרבה נבחרות מעדיפות לא לנסות ולהתמודד בתרגיל זה. את הבנות הדריכו יחד עם טרז גם המאמנות הישראליות לריסה קונין וסבטה בלכר.

כזכור, אתמול רשמה הנבחרת ציון דרך נוסף כאשר קיבלה בתרגיל הטכני ציון של 77.90 - ציון שיא של הנבחרת בכל הזמנים, ולאחר מכן קיבלה ציון 80.26 בתרגיל הקומבינה.

המאמנת אנה טרז: "עבורי זוהי רק ההתחלה. הבנות יכולות להגיע לרמה יותר גבוהה, ולאור ההישגים בפריז נגדיר מטרות חדשות. ההתמקדות בהרכב הקבוצתי כולל הרבה בנות ברזרבה ונועד להרים את כל הענף בישראל ולא רק ספורטאיות בודדות. מה שהנבחרת עשתה פה בתחרות זה ממש נס".

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- גיל לבנוני- תקשורת טובה.