עמית גולדשטיין - יח"צ
עמית גולדשטיין - יח"צ
הודעה לעיתונות

עמית גולדשטיין מונה למנהל תוכן בLeaders

עמית גולדשטייין (39) מונה לתפקיד מנהל תוכן בחברת לידרס (theleaders.co.il). עמית הגיע לחברה לאחר עבודה כמנהל פרוייקטים דגייטליים ברשת, במסגרתה ניהל שיתופי פעולה בהפקות הטלוויזיה הגדולות ביותר בהן המירוץ למיליון, X פקטור ועוד. לפני כן, ניהל לקוחות במשך 9 שנים באתר YNET.

מנכ"לית Leaders, אפרת סלע איתמר בירכה את עמית עם כניסתו לתפקיד, בתקופה בה שוק המשפיענים בישראל בכלל, וחברת לידרס בפרט, חווים צמיחה מדהימה. "Leaders השיקה בתקופה האחרונה מספר כלים טכנולוגיים חדשים המספקים ללקוח שירות חוויתי ומידע נרחב על המותג שלו ברשת. הפיתוחים הטכנולוגיים, לצד השירות האישי והמקצועי שאנו דואגים להעניק ללקוחותינו הם ששמים את לידרס בחזית שוק מובילי הדעה. אני בטוחה שהצטרפותו של עמית לחברה תתרום רבות לצמיחה ולהצלחה שלה."

עם כניסתו לתפקיד אמר עמית: "אני מודה לאפרת סלע איתמר על האמון שנתנה בי, LEADERS היא חברה צומחת צעירה ודינמית עם צוות מדהים שנותן ללקוחותיו שירות מקצועי וחכם. אני שמח ונרגש להצטרף למשפחת LEADERS. שיווק באמצעות משפיענים הינו אחד הטרנדים המדוברים בעולם השיווק הדיגיטלי עם קצב צמיחה מסחרר ואני סבור שניתן לעשות מהלכים מדהימים יחדיו."

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- Leaders - להנות מההשפעה שלך ברשת.