מפרסם: טל סופר ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור
תאריך: 28/06/2018 09:11
עדכון: 28/06/2018 09:20
נושא: תעשייה ומסחר
Logo LeaderMES
Logo LeaderMES
אמיר אלוני ושר האוצר בצאתם מהוועידה צילום: טל סופר
אמיר אלוני ושר האוצר בצאתם מהוועידה צילום: טל סופר
הודעה לעיתונות

המונדיאל של המהפיכה התעשייתית והמפעל החכם - LeaderMES מובילה

LeaderMES עם השחקניות הראשיות היו שם וגם שר האוצר

בתמונה המצורפת: אמיר אלוני, מייסד ומנכ"ל LeaderMES עם שר האוצר, משה כחלון, בצאתם מהוועידה

הסטארט-אפ LeaderMES הציג בכנס "איך עוברים למפעל חכם ולייצור מתקדם?", שהתקיים השבוע באולם יונו שבפארק העסקים בקיסריה. שר האוצר, משה כחלון, סיכם את הוועידה המוצלחת.

הכנס, בסימן תעשייה 4.0 נועד להפגיש ולהעשיר חברות תעשייתיות ולקדם את חזון הייצור המתקדם והמפעל החכם.

אמיר אלוני, מייסד ומנכ"ל LeaderMES דיבר על ייחוד פתרון ה-Plug & Play של החברה, היכולת להתקין את המערכת ללא הפרעה למכונה, יכולת היישום המודולרית, העברת הנתונים המאובטחת לענן והאפליקציות המותאמות למשתמש במגוון מכשירים. אלוני הוסיף שחזון החברה הוא להמשיך לספק למפעלים קטנים ובינוניים בתעשייה מסורתית את הכלים הטובים ביותר לשיפורים טכנולוגיים בתהליכי הייצור.

אסף בוך סמנכ"ל התפעול של LeaderMES השתתף אף הוא בפאנל שדן בהגנת סייבר ואינטגרציה ברצפת הייצור.

שר האוצר, משה כחלון, סיים את הוועידה ואמר שלא סוריה, לא אירן, לא חיזבאללה ולא חמאס הם האתגר שלנו, אלא הצמיחה. מפעלים שלא יתקדמו ולא יכניסו טכנולוגיות מעולם ההייטק, לא יתקיימו.

אמיר אלוני, מייסד ומנכ"ל LeaderMES, אומר: "אנחנו באמת עושים פה מהפיכה. מהפיכה שהכרחית לצמיחה הפרטית, החברתית והמדינית. התהליך מורכב וכרוך בשינוי תהליכי עבודה. התפקיד שלנו הוא להפוך את הטכנולוגיה ל-“Non-Issue ולתת למפעל את הכלים להתמקד בשינוי".

אודות LeaderMES

LeaderMES מאפשרת למפעלי תעשיה קטנים ובינוניים להתחרות בסביבה המתקדמת של Industry 4.0 על ידי שילוב טכנולוגיות חדשניות של אבטחת מידע, קישוריות, ניתוח נתונים ומיחשוב. LeaderMES מייעלת ומפשטת את תהליכי הייצור באופן דיגיטלי, וכך מציבה את מפעלי הייצור המשתמשים במערכת שלה בחזית הטכנולוגיה התעשייתית. השימוש בטכנולוגיה המתקדמת מעצים את יכולותיהם להתחרות בשוק, לשפר את הרווחיות ולשמר מקומות עבודה חשובים.

פלטפורמת הענן הדיגיטלית המאובטחת והאפליקציות החכמות מוטמעות ברחבי העולם ומחברות אלפי מכונות ייצור, וכך מעניקות למשתמשים יכולות ניתוח ובקרה חסרות תקדים בסביבות ייצור תובעניות.

פרטים נוספים כיצד תוכלו גם אתם להפוך כל מכונה לחכמה יותר ניתן למצוא ב- www.leadermes.com או לכתוב אלינו אל info@leadermes.com

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- טל סופר ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור.