מפרסם: דיוניסוס יחסי ציבור
תאריך: 26/11/2018 15:12
נושא: חברה, ספרות
עיצוב עטיפה: לירון אברמי
עיצוב עטיפה: לירון אברמי
הודעה לעיתונות

להיות להט"ב בישראל של 2018? עדיין יש דרך ארוכה לעבור...

אסף מגשים את חייו כגבר הומוסקסואל, אך עם יציאתו מהארון, משפחתו נקרעת. האֵם מקבלת את בנה, אך אביו, מסיבותיו שלו, אשר מתגלות רק כעבור זמן, מחרים אותו. רומן חדש שופך אור על כמה עדיין קשה, גם בשנת 2018, להיות חבר בקהילת הלהט"ב בישראל.

"...הוא ליטף לי את הלחי בגב אצבעותיו האוחזות בדפים, והרגשתי איך הדם זורם לי בגוף ומחמם אותו בלי זמן. הוא זרק את הדפים לרצפה בתנועה של "הדפים האלה לא מעניינים", ונשכב מולי על המיטה, ידו אוחזת ברכּות במותני, נוגעת לא נוגעת, ושפתיו על פי בנשיקה מפתיעה. אף פעם לא הרגשתי שפתיים כאלה, אף פעם הלב שלי לא פעם כמו ברגע הזה, אף פעם הגוף שלי לא הרגיש רפוי ומתוח בעת ובעונה אחת.... עיני נעצמות, אבל אני רוצה לראות הכול..."

מעבר לסיפור דרמטי ומסתורי, "ימים מתחלפים", רומן הביכורים של תמר פרמן-אבניסן, שופך אור על חיי ההומוסקסואלים בישראל טרם ביטול החוק נגד משכב "שלא כדרך הטבע", ולאחריו. הוא מתאר את ההתלבטויות והקשיים העומדים בפני בני הקהילה הלהט"בי"ת, הן במעגל האישי-משפחתי והן במעגל הרחב יותר גם בשנות האלפיים, המאופיינות בפתיחות יחסית.

תמר פרמן-אבניסן, אם חד-הורית לשלושה ילדים, גדלה וחיה בבת-ים. היא בעלת תואר שני במִינהל עסקים, ועוסקת שנים רבות בתחום הפיננסי. הכתיבה תמיד היתה חלק מעולמה. "ימים מתחלפים" הוא ספרה הראשון.

תמר פרמן-אבניסן. "ימים מתחלפים". הוצאת ניב ספרים. עיצוב עטיפה: לירון אברמי 214 עמ' מחיר: 89 ש"ח לספר מודפס. 40 ש"ח לספר אלקטרוני. להשיג בחנויות הספרים הדיגיטליות כגון: עברית, אינדיבוק, ספריאפ, גטבוקס ועוד.

לפרטים: https://tinyurl.com/y7atlhzl

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- דיוניסוס יחסי ציבור.