יוסי כרמון, מנכ"ל החברה
יוסי כרמון, מנכ"ל החברה
Trunovate
Trunovate
הודעה לעיתונות

קונטאל ITS מתחדשת בשם חדש: Trunovate

קונטאל ITS (ContelITS), מובילה בפתרונות Manufacturing Execution Systems (MES) לניהול רצפת הייצור בשוק הישראלי, עם למעלה מ- 80 לקוחות גדולים בישראל ובעולם, מתחדשת בשם חדש ומהיום תקרא Trunovate מלשון True Innovation.
המיתוג מחדש הינו חלק מההיצע של החברה לפתרונות מדור חדש הפועלים גם בענן ומציעים לארגונים מכל גודל יכולות מתקדמות לניהול הייצור.
את הלוגו עיצב אריק מרגי.

Trunovate (www.trunovate.com) הוקמה בשנת 2003 והינה חברת הבת של קונטל אוטומציה ובקרה בע"מ (www.contel.co.il). החברה מפתחת את PlantSharp, מוצר MES עבור חברות תעשיתיות-יצרניות. חזון החברה הוא לחבר בין האדם למכונה, כך שהערך של שניהם יחד יצמח אקספוננציאלית למען חברה תעשתיית טובה יותר.
החברה משיגה זאת באמצעות חדשנות במערכת IoT תעשייתית חכמה המאפשרת לארגונים שקיפות, היענות, תובנה וגמישות עבור אופטימיזציה יצרנית ועסקית, והגדלת הרווחיות.

שילוב של עשרות שנים של ייצור, חומרה, תוכנה ומומחיות תכנון, PlantSharp של Trunovate הינה חבילת תוכנה עבור חברות תעשייתיות המאפשרת לבני אדם ומכונות לשתף פעולה כצוות מאוחד, כך חברת הייצור יכולה למנף את הגל הבא של חדשנות, תעשייה 4.0, ולהמריא לגבהים חדשים של ערך.

בין לקוחות החברה ניתן למצוא את טבע, דקסל, נטפים, IFF, שטראוס וחברות בינלאומיות נוספות.

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- קו ישיר יחסי ציבור.