מפרסם: Mentor
תאריך: 12/02/2019 00:06
נושא: בריאות, טיפוח, סגנון חיים
אתר הבית החדש פירמידיון
אתר הבית החדש פירמידיון
השתלת שיניים מהפכנית (צילם: איציק בירן)
השתלת שיניים מהפכנית (צילם: איציק בירן)
">
הודעה לעיתונות

הושק אתר הבית החדש של השתלת פירמידיון - השתלת שיניים, ללא הרמת סינוס, ללא השתלת עצם

נא להכיר: אתר הבית החדש של השתלת פירמידיון - השתלת שיניים ייחודית, שמעניקה תקווה לרבבות מטופלים שסובלים ממחסור בעצם לסת וזקוקים להשתלת שיניים ■ אתר האינטרנט החדש www.pyramidion-is.com מציג את ההשתלה הדנטלית שמגלמת תקווה עבור מטופלים בישראל ובעולם

מאת: נאור לביא

עלה לרשת: אתר הבית החדש של פיתוח ישראלי מקורי ושמו 'השתלת פירמידיון, בכתובת www.pyramidion-is.com . האתר מציג השתלה דנטלית חדשנית שבמרכזה, שתל דנטלי זעיר, יחיד מסוגו בעולם, באורך 5,6,7 ו-8 מ"מ. השתל הייחודי מתרחב בעצם הלסת ומשנה צורתו מגליל לכדי צורת פירמידה – המבנה הגאומטרי היציב ביקום.

באתר הבית פירמידיון נכתב בין היתר: "התרחבות שתל הפירמידיון מעניקה לו עוצמה ויציבות זהים לשתלים דנטליים רגילים, כפולים בארכם.

תכונות אלו של שתל הפירמידיון, מגלמות מהפכה ברפואה הדנטלית. הן מאפשרות לרופא השיניים להציע שיטת טיפול מהירה יותר, פשוטה יותר ופולשנית פחות ובקיצור: השתלת שיניים ללא השתלת עצם וללא הרמת סינוס."

מעדויות מטופלים מתברר, כי בפועל, הפכה מהפכת הפירמידיון למהפכה חברתית. היא משפיעה על איכות החיים של רבים בישראל ובעולם. מדובר במטופלים שנמנעו במשך שנים מלהגיע אל מרפאות השיניים, עקב רתיעה מטיפולי שיניים מורכבים ומרתיעים, כמו השתלת עצם וכמו הרמת רצפת הסינוס.

רבים מהמטופלים מודים, שהם מעדיפים להמשיך לחיות עם שיניים תותבות לא יציבות, על פני האפשרות שיעברו טיפולים מורכבים.

בהקשר זה ראוי להזכיר: כ 60-70% מהמטופלים סובלים מחרדה דנטלית (דנטופוביה). מתוך כך עולה, כי שישה מתוך כל עשרה מטופלים מחוסרי עצם לסת, יעדיפו איכות חיים נמוכה וימנעו מלהסכים לפרוצדורה של השתלת עצם או להרמת רצפת הסינוס.

שתל הפירמידיון יצר מצב חדש. הוא מאפשר לרופא השיניים להציע מערכות שיניים אסתטיות, יציבות וקבועות, לאחר השתלה מהירה, זעיר פולשנית ולא מרתיעה.

אתר הבית החדש של השתלת פירמידיון מציג עדויות של רופאי שיניים, כולל מומחים מתחומים שונים. רובם מכנים את השתלת הפירמידיון 'המצאה גאונית'. באתר מוצגות גם עדויות מטופלים, שהשתלת פירמידיון גאלה אותם משנים ארוכות של סבל ומאיכות חיים ירודה.

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- Mentor.