הודעה לעיתונות

סול-ג'ל טכנולוגיות מודיעה על הסכם שביעי לגבי מוצרים גנריים פוטנציאליים עם פריגו

נס ציונה, 28 במאי 2019 (GLOBE NEWSWIRE):

סול-ג'ל טכנולוגיות בע"מ (NASDAQ:SLGL) חברת דרמטולוגיה בשלב הקליני שמתמקדת בזיהוי, פיתוח ומסחור מוצרי תרופות ממותגות וגנריות לטיפול מקומי במחלות עור, הודיעה היום שהיא התקשרה בהסכם שביעי לשיתוף פעולה עם פריגו ישראל, חברה מסונפת של Perrigo Company plc ("פריגו") (NYSE; TASE: PRGO), לפיתוח, ייצור ומסחור של שתי פורמולציות גנריות חדשות של קצפים אנטיביוטיים.

כמו בהסכמים הקודמים של סול-ג'ל עם פריגו, פריגו תבקש אישור רגולטורי ממינהל המזון והתרופות של ארה"ב (FDA) המוצרים הגנריים הפוטנציאליים האלה. אם FDA תאשר, פריגו הסכימה למסחר את המוצרים הגנריים הפוטנציאליים בארצות הברית. סול-ג'ל ופריגו יחלקו את הוצאות הפיתוח ואת הרווחים הגולמיים שיופקו מהמכירות של המוצרים הגנריים הפוטנציאליים, אם יאושרו.

"סול-ג'ל שמחה על ההזדמנות להמשיך לבנות את תיק הגנריקה המורכבת המצליח ויוצר ההכנסות שלה עם פוטנציאל להיות הראשונה שמגישה בקשות יחד עם השותפה שלה פריגו, וגם לעזור לקדם את החזון שלה - תרופות מרשם גנריות במחיר נגיש", אמר ד"ר אלון סרי-לוי, מנהל העסקים הראשי של סול-ג'ל. "כשתיק הגנריקה שלנו יוצר הכנסות, אנחנו מצפים להמשיך את הפיתוח של המוצרים הממותגים החדשניים שלנו שנמצאים עכשיו בניסויים פיבוטליים שלב 3 ונתונים ראשוניים צפויים באמצע 2019 ב-Epsolay® וב-TWIN ברבעון הרביעי של השנה הזאת".

אודות סול-ג'ל טכנולוגיות

סול-ג'ל היא חברת דרמטולוגיה בשלב הקליני שמתמקדת בזיהוי, פיתוח ומסחור מוצרי תרופות מקומיות ממותגות וגנריות לטיפול במחלות עור. צנרת המוצרים הפוטנציאלים הנוכחית של סול-ג'ל כוללת מוצרים פוטנציאלים ממותגים בשלבים מאוחרים שמנצלים את פלטפורמת טכנולוגיית המיקרו כימוס על בסיס סיליקה הקניינית שלנו, וכמה מוצרים פוטנציאלים גנריים בהתוויות רבות. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.sol-gel.com.

למידע נוסף, התקשרו בבקשה עם:

איש קשר של סול-ג'ל:
גלעד ממלוק
סמנכ"ל כספים
+972-8-9313433

אשת קשר למשקיעים:
Chiara Russo
Solebury Trout
+1-617-221-9197
crusso@soleburytrout.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- נוי תקשורת.