LOGO
LOGO
Shopify POS החדש (תמונה: Business Wire)
Shopify POS החדש (תמונה: Business Wire)
רשת המימוש של שופיפיי (גרפיקה: Business Wire)
רשת המימוש של שופיפיי (גרפיקה: Business Wire)
Shopify Plus החדש לגמרי (גרפיקה: Business Wire)
Shopify Plus החדש לגמרי (גרפיקה: Business Wire)
BUSINESS WIRE LOGO
BUSINESS WIRE LOGO
הודעה לעיתונות

שופיפיי חושפת חידושים חדשים כדי לשנות את המסחר עבור סוחרים וצרכנים בכל העולם

ההכרזות של שופיפיי על מוצרים ופונקציות כוללות רשת המימוש הראשונה אי פעם שלה, פלטפורמה חדשה לגמרי למותגים ארגוניים ועוד יכולות עבור סוחרים למכירות בינ"ל

טורונטו, 19 ביוני 2019, (BUSINESS WIRE):

היום Shopify Inc. (NYSE:SHOP) (TSX:SHOP), פלטפורמת המסחר הרב ערוצית המובילה, חשפה את החידושים האחרונים בטכנולוגיות מסחר ב-Shopify Unite, הכנס השנתי שמכנס את קהילת השותפים והמפתחים הגלובלית של החברה.

"הכוח האמיתי של שופיפיי מגיע מהמגוון והחוזק של הסביבה שלנו", אמר מנכ"ל שופיפיי טובי לוטקה. "Unite נותן לקהילת השותפים והמפתחים שלנו גישה למפת הדרך של המוצרים שלנו. יחד, ורק יחד, אנחנו יכולים לעצב את עתיד המסחר ולהעצים יזמים ברחבי העולם".

השנה שופיפיי משנה את המסחר בהכריזה על שיפורים ועדכונים של הפלטפורמה שמטרתם לתת למותגים שפונים ישירות לצרכן את כל מה שהם צריכים כדי לבנות ולנהל עסק. החידושים של שופיפיי כוללים פלטפורמת Shopify Plus שעודכנה לאחרונה למותגים ארגוניים, יותר יכולות גלובליות ולראשונה, שופיפיי מרחיבה את המוצר שלה באמצעות רשת מימוש שתאפשר לסוחרים בכל גודל לספק את המוצרים שלהם מהר ובעלות נמוכה.

מציגים את רשת המימוש של שופיפיי

• רשת המימוש של שופיפיי, שזמינה עכשיו לגישה מוקדמת, תספק לסוחרים בארה"ב רשת של מרכזי מימוש מבוזרים ומשתמשת בלמידת מכונה כדי להבטיח הספקה בזמן ועלויות משלוח נמוכות, תוך הצבת המותג וחוויית הלקוח שלהם בחזית ובמרכז.

מכריזים על הפלטפורמה החדשה לגמרי של Shopify Plus לסוחרים ארגוניים

• Shopify Plus החדשה לגמרי מספקת מבט אחד על כל העסק של הסוחר, כלים שמאפשרים חוויה עקבית בכל החנויות, ודרך קלה יותר מאי פעם ליצור חנויות חדשות, ומאפשרת לסוחרים ארגוניים לנוע מהר, לבנות מתוך מחשבה על הלקוח ולשחרר פוטנציאל צמיחה.
משיקים תוכנה לנקודת המכירה מהדור הבא כדי להעצים את החוויות בחנות
• Shopify POS החדשה תהיה תוכנה לנקודת המכירה יותר מהירה, יותר אינטואיטיבית ויותר מדרגית, שתספק לקמעונאים ממשק פשוט, קיצורי שירות לקוחות חדשים וגישה לכל ההרחבות היישומים של Shopify POS.

נעשים גלובליים: דרכים חדשות עבור הסוחרים להגיע לקונים בינ"ל

  • מציגים 11 יכולות שפה חדשות, שזמינות עכשיו ב-Shopify Admin בכל העולם, כולל סינית מסורתית, סינית מפושטת, דנית, הולנדית, פינית, הינדי, מלאית, נורווגית, שוודית, קוריאנית ותאית.
  • API התרגומים של שופיפיי יאחסן תוכן פונה ללקוחות מתורגם כולל מוצרים, קולקציות ופוסטים בבלוגים, ויאפשר לסוחרים להעניק את אותה חוויית קנייה עקבית בשפות רבות.
  • באמצעות Shopify Payments, כל הסוחרים יכולים עכשיו למכור במטבעות מרובים ולקבל תשלום במטבע המקומי שלהם.

מביאים חוויית עיצוב חנויות מקוונות חדשה לגמרי

  • בזכות חוויית עיצוב החנויות המקוונות החדשה לסוחרים קל אפילו יותר להתאים אישית את המראה והתחושה של החנות שלהם כדי לעמוד בציפיות המתפתחות של הקונים, בלי לערוך את הקוד.
  • מציגים את היכולת להציג מוצרים בווידאו ומודלים תלת מימדיים ממש בתוך שופיפיי, ולשחרר לסוחרים אפשרויות חדשות כדי להעניק את החוויה בתוך החנות באופן מקוון על ידי הפחת חיים במוצרים.
  • שותפים יכולים עכשיו לשלב פתרונות תשלום באמצעות מנוי ישירות לתוך הקופה של שופיפיי.

תנועו מהר, תהיה יציבים: מספקים למפתחים את הכלים הטובים ביותר לבניית יישומים חזקים
  • הספריות הכי פופולריות של שופיפיי יהיו זמינות ב-GraphQL, ויאפשרו למפתחים לנצל את המהירות והיעילות שלו לבנות יישומים יותר מהירים ויציבים עבור הסוחרים.
  • באמצעות ה-CLI (ממשק שורת הפקודה) של Shopify App, המפתחים יכולים עכשיו לארוז את כל שלבי בניית היישום שלהם לתוך פקודה אחת, ולעשות ליישום סקפולדינג בתוך שניות.
  • Shopify App Bridge הוא כלי ממוזג חדש שמאפשר למפתחים לשבץ את היישום שלהם ישירות לתוך שופיפיי, כולל דסקטופ, Shopify Mobile, ו-Shopify POS וליצור חוויית משתמש חלקה עבור הסוחרים.

מציגים פונקציות משלוח חדשות במשרד האחורי כדי לעזור לסוחרים למכור יותר, לנהל טוב יותר את תהליך ההזמנות שלהם ולשפר את חוויית הלקוח.

• פונקציות משלוח חדשות מאפשרות לסוחרים להגדיר כללי משלוח ומחירים ספציפיים למוצרים שונים, וליצור נראות אוטומטית ויותר מדויקת לאורך כל תהליך המימוש, כולל כל פעילות שמתרחשת ביישומים ושירותים צד שלישי.

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר https://news.shopify.com/.

אודות שופיפיי

שופיפיי היא פלטפורמת המסחר הרב ערוצית המובילה. סוחרים משתמשים בשופיפיי כדי לתכנן להקים, ולנהל את החנויות שלהם בערוצי מכירה מרובים, כולל סלולר, אינטרנט, מדיה חברתית, זירות מסחר, חנויות פיזיות וחנויות פופ-אפ. הפלטפורמה גם מספקת לסוחרים משרד אחורי חזק ומבט אחד על העסק שלהם, מהתשלום עד המשלוח. הפלטפורמה של שופיפיי תוכננה לאמינות וגודל, והופכת את הטכנולוגיה ברמה הארגונית לזמינה לעסקים בכל גודל. המטה של שופיפיי נמצא באוטאווה, קנדה, והיא מפעילה כיום יותר מ-800,000 עסקים בכ-175 מדינות וזוכה לאמון של מותגים כגון יונילבר, Kylie Cosmetics, Allbirds, MVMT ורבים אחרים.

Forward-looking Statements

This press release contains forward-looking information and forward-looking statements within the meaning of applicable securities laws (“forward-looking statements“), including statements with regard to the announcement and launch by Shopify of new products, services and offerings, the capabilities of those products and the impact of those products and services on merchants’ businesses. Words such as “expects”, “will”, “anticipates” and “intends” or similar expressions are intended to identify forward-looking statements. These forward-looking statements are subject to the inherent uncertainties in predicting future results and conditions

אנשי קשר
Julie Nicholson
Director of Communications
416-238-6705 x 302
press@shopify.com

מקור: Shopify Inc.
גלריית מולטימדיה חכמה

רשת המימוש של שופיפיי (גרפיקה: Business Wire)

Shopify POS החדש (תמונה: Business Wire)

Shopify Plus החדש לגמרי (גרפיקה: Business Wire)

צפו בהודעה הזאת ובמולטימדיה במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20190619005550/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- נוי תקשורת.