הודעה לעיתונות

S BLOCK בדרום מזרח אסיה : תגלו את וייטנאם, לגלות את דאנאנג; תגלו את הבלוקצ'יין, לגלות את S BLOCK

ברן, שווייץ, 27 ביוני 2019, (BUSINESS WIRE):

פסגת היישום של הכלכלה הדיגיטלית של S BLOCK התקיימה בהצלחה ב-26 ביוני 2019 בדאנאנג, וייטנאם. את הפסגה הספציפית הזאת אירחה קהילת וייטנאם של S BLOCK, וארגנו במשותף Magic Kingdom Club יחד עם Top Market Group Finance ו-Black Hole Finance media.

לאחרונה, בגלל ההתפתחות של פרויקטים באיכות גבוהה כמו S BLOCK, התחיל בווייטנאם שוב שגשוג של בלוקצ'יין ווייטנאם הגיעה לנקודה הגבוהה ביותר שלה מבחינת תשומת הלב של השוק! לאחרונה, לפי המקור המהימן, קהילת וייטנאם של S BLOCK ערכה פסגה כלכלית חשובה בווייטנאם בסוף יוני.
יותר מ-100 מובילים בענף, 500 אנשי מדיה מפורסמים בתחום הכלכלה והבלוקצ'יין, יותר מ-2,000 אנשי אליטות מהענף ברחבי העולם השתתפו באירוע. המטרה העיקרית של הפסגה היא לקדם את התפתחות הענף, להגדיל את התיירות בווייטנאם, ולשתף פעולה וללמוד עוד על ענף הבלוקצ'יין. לפי חדשות רלבנטיות, הודות להתפתחות של פרויקטים באיכות גבוהה כמו S BLOCK, התחיל בווייטנאם שוב שגשוג של בלוקצ'יין!

וייטנאם, מדינה עם יתרון ג"ג בדרום מזרח אסיה, מתפתחת במהירות במגזרי תעשייה שונים (כולל בלוקצ'יין) ונמנית בין המדינות שצומחות הכי מהר בדרום מזרח אסיה. הייתרון הג"ג הייחודי שלה גם הפך לבחירה הראשונה של פרויקטים איכותיים כולל S BLOCK להשקת הקידום.

אחרי הפסגה של 26 ביוני, רוב המבקרים סיירו בדה נאנג, גילו אטרקציות שמפורסמות בעולם וגם חוו תרבות בווייטנאם. האירוח המוצלח של הפסגה עזר לווייטנאם להעלות את המעמד והיוקרה שלה בזירה העולמית, וצבר יותר סנטימנטים מזרים, ובך משך יותר תיירים מחו"ל, גם כאלה שלא ידעו הרבה על וייטנאם. וייטנאם היא שוק מתפתח עם דינמיקה רבה מאוד בצמיחה הכלכלית שלה והבלוקצ'יין עשוי להפוך לדבר גדול בווייטנאם, אמר המארגן של הפסגה היום אחרי הצהריים.

הדוח הרשמי של קהילת וייטנאם של S BLOCK.

אנשי קשר
SBLOCK FOUNDATION PTE. LTD
Jennifer Bialek
contacts@sblock.com
www.sblock.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- נוי תקשורת.