הודעה לעיתונות

Linio Colombia ו-Ingenico ePayments יוצרות שותפות כדי להציע את חוויית הקנייה המקוונת הטובה ביותר

אמסטרדם, 27 ביוני 2019, (BUSINESS WIRE):

Ingenico ePayments, חטיבת המסחר של Ingenico Group (Euronext: FR0000125346 - ING), הודיעה שתספק ל-Linio Colombia שירותי תשלום מתקדמים, שיציעו ללקוחותיה חוויית קנייה משופרת. ליניו היא זירת מסחר מובילה באמריקה הלטינית שבה הלקוחות דורשים תשלום חלק ואינטואיטיבי. אינג'ניקו תוביל את הפעילות הזאת על ידי הספקת פתרונות תשלום ממוטבים ללקוחות של ליניו.

ליניו והקונים שלה ירוויחו מהניסיון הנרחב של אינג'ניקו בעבודה עבור חברות מסחר מובילות ושותפים גלובליים ביותר מ-170 מדינות. הפתרון של אינג'ניקו מציע את שיטות התשלום הכי עדכניות, אבטחה וסיום קנייה חלק, ומגדיל את שיעורי ההמרה והנאמנות של הלקוחות.

בנוסף, ליניו מרוויחה מהמבנה הייחודי של אינג'ניקו, שמנתב מחדש אוטומטית ניסיונות שנכשלו של עסקאות בכרטיסים בגלל סירוב רך או כשלים טכניים אחרים מסולק ראשי למשני והתוצאה היא שיעורי אישור גבוהים יותר.

מסחר אלקטרוני הוא אחד המגזרים הכי מפותחים בקולומביה, לפי נתונים של מצפה המסחר האלקטרוני של לשכת המסחר האלקטרוני של קולומביה. המכירות גדלו בשיעור עצום של יותר מ-230 אחוז מ-2013 עד 2017. לכן עסקים מקוונים מחפשים כל הזמן דרכים חדשניות לשפר את חוויית הקנייה המקוונת.

"אנחנו שמחים ללוות את הצמיחה המסחררת של ליניו באזור", אומר מטיאס פיינברום, מנהל כללי של אמריקה הלטינית, Ingenico ePayments. "הפתרון שלנו, הידע בתשלומים והניסיון באמריקה הלטינית מעניקים את חוויית המשתמש הטובה ביותר. נעשה כמיטב יכולתנו כדי שהקנייה בליניו תהיה קלה, יותר שקופה ומעל הכל בטוחה עבור ליניו והלקוחות שלה".

"ליניו, במחויבותה המתמשכת לציבור, מאמתת תמיד את כל התשלומים שמתבצעים בפלטפורמה שלה, בהסתמכה על צוות של מומחים למניעת הונאות מאוד מוכשרים שמחזקים את הביטחון של הקונים. אנחנו בטוחים שהשותפות הזאת מחזקת את תהליכי התשלום שלנו, את חוויית הקנייה של המשתמשים שלנו ומספקת ביטחון רב יותר לרכישה של כולם", אומר דייגו אלברטו נאווארו, מנהל המדינה של Linio Colombia.

Ingenico ePayments אמריקה הלטינית הוא אחד האזורים עם הצמיחה המהירה ביותר בחטיבת המסחר הגלובלי של אינג'ניקו, שמרוויח מצמיחה מהירה באזור. הוא משרת את העסקים המקוונים הכי מוכרים באמריקה הלטינית, יש לו בסיס לקוחות מאוד מגוון שנע מסוכני נסיעות מקוונים, קמעונאים, זירות מסחר ועד למוצרים ושירותים דיגיטליים.

אודות Ingenico Group

Ingenico Group (Euronext: FR0000125346 – ING) היא המובילה הגלובלית בתשלום חלק, המספקת פתרונות חכמים, אמינים ומאובטחים כדי לאפשר מסחר בכל הערוצים, בחנות הפיזית, באינטרנט ובסלולר. עם רשת קבלת התשלומים הגדולה ביותר בעולם, אנחנו מספקים פתרונות של תשלומים מאובטחים בהיקף מקומי, כלל ארצי ובינ"ל. אנחנו השותף האמין ברמה עולמית של מוסדות פיננסיים וקמעונאים, מסוחרים קטנים ועד לכמה מהמותגים הכי ידועים בעולם. הפתרונות שלנו מאפשרים לסוחרים לפשט את התשלום ולהעניק למותג שלהם הבטחה.

אודות ליניו

ליניו היא פלטפורמת המסחר האלקטרוני הגדולה ביותר באמריקה. עם נוכחות בשמונה מדינות, למוכרים שלנו יש גישה לשוק עצום של יותר מ-300 מיליון איש. בכמה צעדים פשוטים בלבד, אתם יכולים להתחיל למכור את המוצרים שלכם ללא סיכון באזור שבו המסחר צומח הכי מהר.

תשמרו על קשר איתנו:
www.ingenico.com twitter.com/ingenico
לדעות של עוד מומחים, בקרו בבלוג שלנו.
אנשי קשר
Ingenico Group
Dylan Prins
Communication manager / Global Online, Ingenico Group
(T): +31 (0)6 12 15 80 03
Email: dylan.prins@ingenico.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- נוי תקשורת.