אורן ישרים, מנהל אזורי בחברת Infinidat
אורן ישרים, מנהל אזורי בחברת Infinidat
Infinidat
Infinidat
הודעה לעיתונות

הכשרה חברה לביטוח בוחרת בפתרונות האחסון של Infinidat

הכשרה חברה לביטוח בחרה בפתרונות אחסון הנתונים המתקדמים של חברת Infinidat. בפרויקט, שהחל בפברואר והסתיים לאחרונה, הוטמעו שני מערכי אחסון של פתרון ה- InfiniBox המתקדם באתר הראשי של החברה ובאתר התאוששות מאסון. היקף הפרויקט, בנפח של מעל פטה בייט, עומד על מיליוני שקלים. הפרויקט בוצע בשיתוף פעולה עם חברת אמת ברמור.

הפתרונות שהוטמעו בחברת 'הכשרה' החליפו מספר מערכות אחסון מסורתיות במטרה לספק שירות למגוון המערכות הווירטואליות והפיזיות של הארגון, בין היתר לסביבת AS400.
הכשרה בחרה ב- InfiniBox לאחר בדיקות מקיפות ובחינה של מספר טכנולוגיות אחסון בשוק. היכולות המתקדמות של הפתרון מאפשרות להכשרה ביצועים גבוהים בזמני תגובה נמוכים לכלל מערכות החברה ושירות always on עם 100% זמינות על ידי שימוש במנגנוני אקטיב/אקטיב ייחודיים.

אלון צ'פליצקי, מנהל התשתיות בהכשרה חברה לביטוח אמר כי: "תהליך המיגרציה שתוכנן למספר חודשים ארך פחות מחודש ימים ועבר בצורה חלקה, פשוטה ומקצועית. שיפור בביצועים ניכר, בעשרות אחוזים, נצפה מרגע המעבר לפתרון האחסון החדש. Infinidat עונה על כל דרישות האחסון שלנו לשנים הקרובות, הן מבחינת נפחים והן מבחינת ביצועים ומאפשרת לנו לספק ללקוחותנו שירות רציף ואיכותי ללא פשרות".

אורן ישרים, מנהל אזורי בחברת Infinidat אמר כי: "חברות בתחום הפיננסים והביטוח מתחייבות לשירות 24/7 ללקוחותיהן, מכל מקום ובכל זמן, ועוברות תהליכי דיגיטליזציה נרחבים על מנת לאפשר זאת. Infinidat מספקת להכשרה ולחברות רבות בענף את תשתית האחסון המתאימה שמגשימה את ההבטחה הזאת, עם פשטות ניהול, ביצועים גבוהים, גידול גמיש בנפחים ויכולות המשכיות עסקית עם שחזור מיידי".

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- קו ישיר יחסי ציבור.