מפרסם: קרנית בסון יחסי ציבור
תאריך: 11/08/2020 12:36
נושא: מוזיקה
קרדיט יחצ
קרדיט יחצ
זיו רובינשטיין קרדיט ירון אמיתי
זיו רובינשטיין קרדיט ירון אמיתי
הודעה לעיתונות

זמן בראשית- זיו רובינשטיין וטובי הנגנים בישראל עם קליפ שהפך ויראלי בין לילה

סינגל חדש לזיו רובינשטיין
מילים ולחן: זיו רובינשטיין'''
לינק יוטיוב
https://did.li/zwUYH
לינק לפטיפון
https://patiphon.co.il/music/gfe9375SBC

׳זמן בראשית׳ שכתב, הלחין ומבצע זיו רובינשטיין הוא שיר שנכתב בעקבות התקופה והשינויים שעוברת החברה בישראל . הקליפ זוכה כבר היום לאלפי שיתופים ברשתות החברתיות.
׳זמן בראשית׳, מציג תמונה אפוקליפטית על המצב הנוכחי בישראל ולקחו בו חלק מיטב נגני ישראל ביניהם: מאיה בלזיצמן (צ'לו), עידו זלזניק (קלידים), מתן אפרת (תופים), אייל הלר (גיטרות) ואלדד סומנר (באס).
השיר הוקלט במהלך לילה אחד לאחר שרובינשטיין והנגנים נכחו בהפגנות בבלפור ולאחר מכן נכנסו לאולפן ואת התוצאה אתם שומעים כאן.
בשיר משתתפת גם הזמרת מיקה רובינשטיין, בתו בת ה13 של זיו, תלמידת בית הספר ׳רימון׳ הצעירה ביותר בישראל ואמנית בפני עצמה.
רובינשטיין, משורר, מלחין ומפיק, אחראי, בין היתר, על להיטים רבים לאורך השנים ועבד עם ארקדי דוכין, שלומי שבת, אריק סיני, דוד דאור, חמי רודנר, דפנה ארמוני, וכתב והלחין לעוד רבים וטובים. הקים ביחד עם ראובן חיון את להקת "התינוקות". בין שלל הלהיטים שכתב והלחין: שיר השנה 2010 "ואני שר" של שלומי שבת. רובינשטיין מסיים בימים אלו את הקלטת אלבומו הרביעי
"אי אפשר להישאר אדיש לכישרון שיש לרובינשטיין. גם ככותב וכמלחין (בלהיטים לשלומי שבת, ל-The Voice, בשירים חדשים לנחום היימן ועוד), גם כמפיק מוזיקלי (בעבודה עם ארקדי דוכין על אלבום הילדים "החברים של ארקשה"), וגם כזמר וכפרפורמר."
עמוס אורן
כולנו תקווה שהשיר והקליפ שמלווה אליו, יפלו על אוזניים קשובות שימצאו בו פריזמה מוזיקלית המשקפת את המתרחש באופן שככל שהוא זועק, כך הוא חף משיח מפלג.

האזנה ערבה
__________________________________________________________________________
ברקת סוסיה שהינו, 052-6616360 - קרנית בסון, יחסי ציבור, 052-4299441

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- קרנית בסון יחסי ציבור.