עו"ד אורי בר-משה
עו"ד אורי בר-משה
עו"ד שי פורמן
עו"ד שי פורמן
הודעה לעיתונות

רק שבוע עבודות רס"ר למילואימניק שפתח בביתו מחסן תחמושת

י', סמל מילואים בשריון, בן 26 מאשדוד, נידון לשבוע עבודות רס"ר בלבד, למרות שבמסגרת שירות המילואים שלו בבסיס חצרים עסק בהעברת ציוד מלחמתי כבד השייך לבסיס צה"ל, לדירתו. אם לא די בכך, בעת שחברו לתרגיל הצבאי שהה במשמרת בש.ג, י' ניצל זאת כדי 'להעלים' לו את הלפטופ ולהעבירו לביתו באשדוד.

החבר חשד בו והתלונן עליו למפקדיו. בזמן שי' הכחיש כל קשר למעשה, המשטרה הצבאית שאספה עדויות, החליטה לבקר בביתו כשהיא מצוידת בצו חיפוש. המחשב הנייד לא נמצא אבל שוטרי המשטרה הצבאית 'נפלו מהרגליים' כאשר מצאו בדירה 3 פגזי פצמ"ר, כוונת סמן לייזר, מטולים לירי רימוני יד, 245 כדורי 40 מ"מ, 3 שרשראות כדורי מג, 50 כדורי טוטו, קופסת כדורי מתכת ברוס מלאה, כדורי שוט גן-145, קופסאות כדורי תשעה מ"מ, פנס צבאי ירוק ואפילו כדורי צייד. במשטרה הצבאית נאלצו אף להזעיק חבלן שייפנה חלק מהתחמושת הנפיצה.

עו"ד אורי בר-משה ועו"ד שי פורמן ממשרד בר-משה, פרץ ושות' שייצגו את הנאשם בבית הדין הצבאי, הגיעו להסדר טיעון והחייל יצא בעונשים קלים בלבד ולמחסן התחמושת לא היה כל זכר בכתב האישום. כתב האישום כלל רק את גניבת הלפטופ וסעיף על התנהגות שאינה הולמת. החייל מצידו הודה רק בגניבת הלפטופ.

בזכות עסקת הטיעון אותה השיגו עו"ד בר משה ועו"ד פורמן, נגזרו על החייל שבוע עבודות רס"ר בלבד, בבסיס פתוח, עונש ממנו הוא משתחרר בעוד שלושה ימים.

עו"ד בר-משה: "כשלי חקירה ולחץ לא מתון שהופעל עליו גרמו לכך שנגבתה ממנו עדות שקר שיצרה פערים וחורים בהודאה. הוא נתן גרסה רק כדי לרצות את החוקרים ובכדי להשתחרר לביתו. אותה עדות שקר, המצטרפת לחורים מאסיביים בראיות, השיגו בסופו של יום, הסדר טיעון שמחק את עבירת – "סחר הנשק".

לפרטים עו"ד בר משה 052-3915545

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- מוטי קפלן - תקשורת שיווקית.