TabletPromotie יחצ
TabletPromotie יחצ
הודעה לעיתונות

KLM משיקה אפליקציה חדשה לאייפד: הזמנת כרטיסים, צ'ק אין, כרטוס, ובחירת יעד לחופשה באמצעות החברים בפייסבוק

האפליקציה פותחה בסיוע מומחים בינלאומיים מתחום התיירות והנסיעות, העיצוב הדיגיטלי, אוהדי המדיה החברתית של KLM וחברי מועדון הנוסע המתמיד

חברת התעופה KLM משיקה בימים אלו אפליקציית אייפד חדשה שתאפשר לבצע שירותים כגון: הזמנת כרטיסים, צ'ק אין לטיסה, כרטוס, בחירת מושב במטוס ובחירת יעד לחופשה באמצעות פונקציה חדשנית בתלת מימד שתשלב את החברים של הגולש מהפייסבוק. בנוסף, האפליקציה תאפשר להזמין ישירות גם דילים משתלמים לאותו החודש תחת הכותרת Pack & Go.

מרטין ואן דרזי, סגן נשיא בכיר סחר אלקטרוני בקבוצת התעופה אייר פראנסKLM אומר כי: "האפליקציה פותחה בסיועם של מומחים בינלאומיים בתחום התיירות והנסיעות יחד עם מומחים מתחום העיצוב הדיגיטלי. כחלק בלתי נפרד מתהליך הפיתוח, בחרנו קבוצה של אוהדי המדיה החברתית של KLM ברשת, אשר סייעה בהעשרת פונקציות הליבה של האפליקציה והעלתה אמצעים לשיפור השימושיות שלה בקרב הגולשים. בנוסף שיתפנו בתהליך גם את חברי מועדון הנוסע המתמיד של החברה, Flying Blue, על מנת שהאפליקציה תענה במדויק גם על צרכיהם כנוסעים מתמידים."

אחת הפונקציות החדשניות באפליקציה היא בחירת יעד לנסיעה בהתאם לקריטריונים כגון: תקציב אישי, מזג אוויר, זמן הטיסה ליעד וכיו"ב. לאחר הצבת הנתונים המבוקשים, התוצאות יופיעו על גבי גלובוס בעיצוב תלת מימדי, שיעניק פרספקטיבה ויזואלית לאפשרויות העומדות בפניי הגולש כיעדים לחופשה הבאה. זאת ועוד, כערך מוסף, האפליקציה תציג סקירה של היעדים אליהם מגיעה חברת KLM, בהתייחס למיקום של החברים של הגולש מהפייסבוק. "יכולת זו, מוסיף ואן דרזי "עורכת חיבור ישיר של האפליקציה עם הפילוסופיה העסקית החברתית ב- KLM"

בשלב הראשון, האפליקציה זמינה להורדה עבור iPad ובהמשך תהיה זמינה גם עבור אנדרואיד. את האפליקציה ניתן להוריד ב-App Store ב- 11 שפות שונות ברחבי העולם ובהן: סינית, פורטוגזית, הולנדית, אנגלית, צרפתית, גרמנית, איטלקית, רוסית, ספרדית ואחרות, כמו כן ניתן להתעדכן אודותיה ובנושאים נוספים בבלוג של KLM .

לינק לצפייה בסרטון אודות האפליקציה החדשה - http://www.youtube.com/watch?v=r_ybCrz1oFA

אודות אייר פראנס KLM:

קבוצת התעופה אייר פראנס KLM נולדה מאיחודן של שתי חברות התעופה, אייר פראנס הצרפתית ו- KLM ההולנדית, בשנת 2004, והיא מהווה את קבוצת התעופה הגדולה באירופה.
אייר פראנס, חברת התעופה הלאומית של צרפת הפועלת משנת 1933, חגגה לא מכבר 65 שנות פעילות בישראל. KLM, הפועלת משנת 1919, מחלוצות תחום התעופה האזרחית, פועלת בישראל מזה 70 שנה.
אייר פראנס וKLM, משתייכות לברית התעופה הבינלאומית SKYTEAM, בה פועלות 17 חברות תעופה. הברית מציעה כ- 15,000 טיסות יומיות ל-958 יעדים ב-173 ארצות, וכ -500 טרקלינים בכל רחבי העולם. שיתוף פעולה זה מעניק לנוסעים יותר טיסות ליותר יעדים וכן מאפשר צבירה משותפת של מיילים לתכנית הנוסע המתמיד של החברה, מועדון ה- "Flying Blue".
אייר פראנס מפעילה מדי שבוע 21 טיסות בקו פריז-ת"א ובחזרה ו-3 טיסות שבועיות לעיר ניס ובחזרה והחל מחודש ספטמבר החלה בהפעלת 3 טיסות שבועיות למרסיי. החל מחודש אפריל 2013 תחל בהפעלת טיסה יומית, שלישית במספר, לפריז.

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- שלום תל אביב.