האתר הפרוץ
האתר הפרוץ
הודעה לעיתונות

האקרים ערבים פרצו לאתר מועצת יש"ע: "שחררו את פלסטין"

הבוקר (א') פרצו לאתר האינטרנט של מועצת יש"ע האקרים ערביים המזהים עצמם כ"צבא טוניסיה האמיתי" ושתלו באתר מסרים נגד ישראל, שירים של חמאס ואת הסיסמא "שחררו את פלסטין".

האקרים ערביים פרצו הבוקר (א') לאתר ההסברה של מועצת יש"ע www.efshari.co.il אשר מכיל תכנים מהותיים בהסברת יהודה ושומרון. ההאקרים השתלטו על האתר, חסמו את היכולת לנווט בו והעלו עמוד מעוצב עם מסרים נגד מדינת ישראל, שירים של חמאס ואת הסיסמא "שחררו את פלסטין".

הארגון אשר פרץ לאתר והשתלט עליו מזהה עצמו כ"צבא טוניסיה האמיתי" ובראש העמוד נכתב כי האתר נפרץ על ידי האקר בשם "היטלר הטוניסאי".

בעמוד שהועלה נכתבו דברים קשים כנגד ישראל ובניהם "ישראל היא ותמיד תהיה רוצחת גזענית, מתעללת בילדים, רוצחת ילדים, גנבת, שקרנית כפייתית, מממנת רצח עם, יצואנית של טרור" ועוד.

בנוסף מופיעה בעמוד תמונה של מחבלים אשר זורקים בקבוקי תבערה ומבעירים את השטח ומעליה מתנוססת הסיסמא "שחררו את פלסטין".

יגאל דילמוני, סמנכ"ל ההסברה של מועצת יש"ע אמר היום: "אתר זה מכיל תכני הסברה חשובים אשר חושפים את רעיון המדינה הפלסטינית במערומיו וברור מדוע תוקפים אתר מסוג זה ומנסים בכל דרך שהיא להפילו. אנו נטפל באתר במהרה ונחזיר אותו למצבו הרגיל על-מנת שכל תושבי ישראל יוכלו לצפות וללמוד מהתכנים החשובים המוצגים בו".

קישור לאתר ההסברה הפרוץ של מועצת יש"ע:

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- You Name It יחסי ציבור.