מפרסם: רב תקשורת
תאריך: 12/09/2018 12:55
נושא: בידור ופנאי, מוזיקה, תרבות
רוני משה וינון שטרית במופע בבית הקונפדרציה - 20 בספטמבר
רוני משה וינון שטרית במופע בבית הקונפדרציה - 20 בספטמבר
הודעה לעיתונות

רוני משה מארח את ינון שטרית - מופע "געגועי אל האינסוף" - יום חמישי, 20.9.18 ב 20:30 בבית הקונפדרציה בירושלים

==
מופע מרתק וחד-פעמי זה מפגיש שני יוצרים ייחודיים ובשלים, הכותבים מתוך מסע חייהם ולוקחים את המאזין למסע משל עצמו, אל עצמו ואל אלוהיו.
==

הזמרים-יוצרים רוני משה, תושב גוש עציון, וינון שטרית, מפרדס חנה, נפגשו לראשונה לאחר מותו של ידיד משותף, בניה מאיר אהרן, שבימיו האחרונים הציע לשניהם להופיע יחדיו. החוויה העזה של ההתמודדות עם מותו של חבר יקר הולידה את שירי אלבומו החדש והשני של משה, "געגועי אל האינסוף", בו הוא בוחן את המתח הבלתי נמנע שבחיינו בין המימד הגשמי, החיים של כאן ועכשיו בעולם הזה, לבין הרצון להעמיק ולחזק את האמונה והקשר עם אלוהים.

"זו הפעם הראשונה בה ננגן בפני קהל את שירי האלבום החדש," אומר משה, "בבית הקונפדרציה הצגנו בהופעת בכורה גם את שירי אלבומי הראשון, "פעמוני רוח". השירים החדשים נולדו בירושלים ובהרים שמסביב לה, ולולא אהרן, המפגש ביני לבין ינון שטרית לא היה קורה. הוא נתן לי את אלבומו של ינון, "משק 13", עוד לפני שיצא, כמה שבועות לפני שנפטר, ואמר: אינשאללה, יום אחד תנגנו יחד. בשבעה התחברנו והחלטנו להופיע יחד".

ילוו את משה ושטרית הגיטריסט אוהד דרשן, הקלידן אדם קליי, הבסיסט דרור טובול ונגן כלי ההקשה נדב פרידמן. המופע יתקיים ביום חמישי, 20.9.18 בשעה 20:30 בבית הקונפדרציה בירושלים.

לקליפ השיר "בן אדם" של רוני משה, מהופעתו בבית הקונפדרציה ב-2018: https://youtu.be/wARkS_pzUog

בית הקונפדרציה ע"ש קלמן סולטניק, בניהולו האמנותי של אפי בניה, שוכן על קו התפר בין מזרח ירושלים למערבה ומציע לקהל הרחב מופעים חוצי גבולות, תרבויות ומסורות, במטרה לקדם דיאלוג בין תרבויות בתחומי הספרות, המוזיקה והתיאטרון. האירוע בתמיכת משרד התרבות והספורט, מינהל התרבות ועיריית ירושלים, האגף לתרבות.

מחיר כרטיס למופע: 60 שקל | זכאי הנחה: 48 שקל | סטודנטים: 40 שקל | חברי בית הקונפדרציה: 36 שקל. לרכישת כרטיסים: בימות http://tickets.bimot.co.il, טל'*622602-6237000

פרטים נוספים:
בית הקונפדרציה בפייסבוק: https://www.facebook.com/conhouseisrael

אתר בית הקונפדרציה: http://www.confederationhouse.org

או בטל' 02-6245206, שלוחה 4

יחסי ציבור: יצחק רביחיא, רב תקשורת – 054-7999209

צילומים – רוני משה: צילום דן שנקר, ינון שיטרית. צילום: גלעד רוזנברג.

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- רב תקשורת.