יובל רואש (צולם על ידי רונן גולדמן)
יובל רואש (צולם על ידי רונן גולדמן)
הודעה לעיתונות

ביטקוין בין החיבורים: ביטס אוף גולד תהפוך לנותנת החסות של מכבי ראשל"צ בכדוריד

לראשונה בישראל: חברת Bits of Gold תממן חסות לקבוצת ספורט בביטקוין. גם השחקנים יקבלו הזדמנות לקבל תשלום במטבע

ביטס אוף גולד, חברת הביטקוין הגדולה בישראל, תהפוך לנותנת החסות הרשמית של קבוצת מכבי ראשון לציון בכדוריד. החסות עצמה תינתן במטבע הדיגיטלי ביטקוין והחברה אף תציע לשחקנים להמיר חלק ממשכורתם לביטקוין. המהלך מצטרף לטרנד עולמי בתחום במסגרתו החלו סדרה של קבוצות בליגות שונות בהן הפרימייר-ליג האנגלית (קבוצות לסטר סיטי וטוטנהאם) וקבוצות בדנמרק ותורכיה לקבל תשלומים וחסויות בביטקוין.

מנכ"ל ביטס אוף גולד, יובל רואש, הוא משחקני העבר של מכבי ראשון לציון ואף זכה עימה באליפות ישראל בעונת 2016-7. רואש סיפר על הרעיון מאחורי מתן החסות לקבוצה: "כדוריד, כמו ביטקוין, הוא ענף מרתק שלא זוכה לפופולריות שמגיעה לו. נפלה בחלקי ההזדמנות להחזיר בצורה זו לענף ולקבוצה שנתנה לי כל כך הרבה. לביטס אוף גולד ולמכבי ראשל"צ יש לא מעט ערכים משותפים, בהם מקצוענות, חתירה למצוינות, והרצון העז לתת בחזרה לקהל ולקהילה. אנחנו רואים איך הקבוצה מצעידה את הענף קדימה ואנחנו רוצים להיות איתם לאורך הדרך".

אורי קליסקי, מנכ"ל מכבי ראשון לציון אמר כי: "המועדון שלנו הוא משפחה מנצחת. אני רואה לא מעט שחקני עבר הופכים לאנשי מקצוע, ורבים מהם חוזרים לקבוצה- מי בתור מתנדב, מאמן או אפילו בתור קהל. הקהילה שלנו יוצרת את התמיכה שמאפשרת לנו ליצור קבוצה מקצועית ומנצחת ואני גאה על שיתוף הפעולה שלא רק יתמוך בקבוצה אלא גם יביא אלינו חדשנות מתחום מתפתח וצומח. אנו מאמינים שביטס אוף גולד מובילה שינוי הרבה יותר גדול ממה שניתן להעריך, ושמחים להיות שותפים בדרך שלהם ולייצגם בכבוד ".

מביטס אוף גולד נמסר שמטרתם הנוספת בשיתוף הפעולה, היא להנגיש וללמד את התחום המתפתח, והחברה מחויבת להשקיע במתן כלים להבנת חשיבות הכלכלה החדשה שצפויה לשנות את העולם הפיננסי.

לפרטים נוספים: ניר הירשמן 050-6205384

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- ניר הירשמן תקשורת.