הודעה לעיתונות

פורסמו שמות חברי ההנהלה הבכירה של קובטרוס כדי לקדם את עולם הרפואה הווטרינרית

== הנרי שיין ו-Vets First Choice מודיעים על השם של החברה החדשה המתוכננת: קובטרוס
==

פורסמו שמות חברי ההנהלה הבכירה של קובטרוס כדי לקדם את עולם הרפואה הווטרינרית

מלביל, ניו יורק ופורטלנד, מיין, 20 בדצמבר 2018, (BUSINESS WIRE):

Henry Schein, Inc. (Nasdaq: HSIC) ו-Vets First Choice הודיעו היום שהחברה הציבורית העצמאית שתיווצר כתוצאה מהפיצול המתוכנן של העסק Henry Schein Animal Health והמיזוג לאחר מכן עם Vets First Choice תיקרא קובטרוס.

השלמת העסקה צפויה ברבעון הראשון של 2019.

החברה החדשה קובטרוס תהיה עסק בריאות בעלי חיים גלובלי באמצעות טכנולוגיות שיתמוך בשוקי הווטרינריה של חיות מלוות, סוסים וחיות גדולות. קובטרוס תשלב תוכנת ניהול פרקטיקה מובילה, ניהול מרשמים, שירותי מעורבות לקוחות רב ערוציים ותשתית שרשרת אספקה כדי לקדם קישוריות בין וטרינרים ולקוחותיהם.

קובטרוס תעסיק יותר מ-5,000 אנשי צוות בכ-25 מדינות, ותספק פתרונות משולבים כדי לעזור למרפאות וטרינריות לשפר את הנתונים הכלכליים וזרימת העבודה של העסק שלהן ולשפר את חוויית הלקוח. לעסק יהיו בערך 100,000 לקוחות באזורים ג"ג חשובים, כולל צפון אמריקה, אירופה אוסטרלזיה ודרום אמריקה.

השם Covetrus משקף את השותפות העמוקה של החברה עם הקהילה הווטרינרית ומאמציה "לקדם את עולם הרפואה הווטרינרית". "Co-" מדגיש את העבודה ביחד כשותפים, מעוגן על ידי "vet" במרכז של מה שהחברה תעשה ו-"-us" מחזק את הרעיון של צוות של אנשי מקצוע שישמשו כשלוחה של המרפאה הווטרינרית.

"היה חשוב ליצור מותג חדש ושם חדש שמדגים את המחויבות ארוכת הטווח שלנו ללקוחות המרפאה הווטרינרית שיהיו תמיד במרכז העסק שלנו. אנחנו מחויבים "לקדם את עולם הרפואה הווטרינרית" על ידי העצמת לקוחותינו באמצעות יכולות ושירותים חדשים משכנעים כדי להשיג תוצאות רפואיות ופיננסיות חדשות כדי להבטיח את הצלחתם המתמשכת", אמר בנג'מין שו, מייסד ומנכ"ל Vets First Choice. "קובטרוס משקפת את ההתרגשות סביב היכולות הייחודיות והצעת הערך המבודלת שלנו שהחברה המשולבת הזאת תספק ללקוחות וטרינרים ברחבי העולם".

שתי החברות גם פרסמו היום את שמות חברי ההנהלה הבכירה המוצעת של קובטרוס.

כפי שנמסר קודם, בנג'מין שו יהיה המנכ"ל של החברה המשולבת וישמש חבר במועצת המנהלים.

ההנהלה הבכירה של קובטרוס תכלול את:

 • כריסטין ט. קומולה, סגנית נשיא ביצועית ומנהלת כספים ראשית.
 • ארין פאוורס ברנן, סגנית נשיא בכירה, יועצת משפטית ומזכירה.
 • ראסל קוק, סגן נשיא בכיר ומנהל כספים ראשי תפעולי.
 • פרנסיס X. דירקסמייר, סגן נשיא בכיר ונשיא, צפון אמריקה.
 • דייוויד כריסטופר דולר, סגן נשיא בכיר ונשיא, תוכנה ושירותים.
 • מייקל אליס, סגן נשיא בכיר ונשיא, אירופה.
 • דייוויד הינטון, סגן נשיא בכיר ונשיא, אסיה פסיפיק ושווקים מתעוררים.
 • טימותי לדלואו, סגן נשיא בכיר ומנהל שינויים ראשי.
 • אנתוני פרובידנטי, סגן נשיא בכיר ונשיא, פיתוח תאגידי.
 • ג'ורג'ינה רייט, סגן נשיא בכיר ונשיא, Vets First Choice.
 • ג'יימס יאנג, סגן נשיא בכיר ומנהל משאבי אנוש ראשי.

"זאת הנהלה מרשימה ומוכשרת, ולכבוד הוא לנו לנהל את הארגון העצמאי החדש הזה שייווצר בקרוב", אמר שו. "הצוות הבכיר הזה יבטיח המשכיות ניהול חזקה בכל התחומים העסקיים והג"ג והוא כולל כישרונות חדשים כדי לאפשר מעבר חלק לחברה ציבורית עצמאית. חשוב לציין שהצוות שלנו מחויב לענות ולעלות על הציפיות של לקוחותינו".

Henry Schein Animal Health ו-Vets First Choice ימשיכו לפעול כארגונים עצמאיים נפרדים לפני סגירת העסקה.

מידע נוסף והיכן למצוא אותו

בקשר לעסקה המוצעת, קובטרוס מתכוונת להגיש חומרים רלבנטיים לרשות האמריקנית לניירות ערך (SEC), כולל הצהרת רישום על גבי טופס S-1/S-4 הכוללת תשקיף. משקיעים ומחזיקי ניירות ערך מתבקשים לקרוא בתשומת לב את הצהרת הרישום/ התשקיף (כולל כל שינוי או תוספת להם וכל מסמך שמוכלל על דרך ההפניה בהם) וכל מסמך רלבנטי אחר שמוגש ל-SEC כשיהיו זמינים, כי הם יכילו מידע חשוב על הצדדים והעסקה המוצעת. את הצהרת הרישום/ התשקיף ומסמכים רלבנטיים אחרים שמוגשים ל-SEC אפשר יהיה להשיג ללא תשלום (כשיהיו זמינים) מהאתר של SEC בכתובת www.sec.gov. את המסמכים האלה אפשר יהיה להשיג (כשיהיו זמינים) ללא תשלום גם מ-Henry Schein, Inc. על ידי בקשה בכתב אל Carolynne Borders בכתובת Henry Schein, Inc., 135 Duryea Road, Melville, NY 11747. ההודעה לעיתונות הזאת לא תהווה הצעה למכור או שכנוע להצעה לקנות ניירות ערך כלשהם, ולא תהיה כל מכירה של ניירות ערך בכל תחום שיפוט שבהם הצעה, שכנוע או מכירה אלה יהיו בלתי חוקיים לפני הרישום או הכשירות בהתאם לחוקי ניירות הערך של אותו תחום שיפוט. שום הצעה של ניירות ערך לא תיעשה אלא באמצעות תשקיף שעונה על הדרישות של סעיף 10 של חוק ניירות ערך 1933, כפי שתוקן.

מידע צופה פני עתיד

בהתאם להוראות "חוף מבטחים" (Safe Harbor) של החוק Private Securities Litigation Reform Act מ-1995, הצדדים מספקים את הערות האזהרה הבאות בנוגע לגורמים חשובים אשר, בין היתר, יכולים לגרום לכך שתוצאות עתידיות יהיו שונות מהותית מהמידע צופה פני עתיד, הציפיות וההנחות המובעים או משתמעים בזאת. מידע צופה פני עתיד זה מזוהה על ידי השימוש במונחים כגון "עשויה", "יכולה", "מצפה", "מתכוונת", "מאמינה", "מתכננת", "מעריכה", "חוזה", "צופה" או מונחים מקבילים. מידע צופה פני עתיד זה כולל אך לא רק אמירות לגבי היתרונות מהעסקה, כולל תוצאות פיננסיות ותפעוליות עתידיות, תוכניות, יעדים, ציפיות וכוונות. כל האמירות שמתייחסות לביצועים תפעוליים, אירועים או התפתחויות שאנחנו צופים או חוזים שיתרחשו בעתיד -- כולל אמירות המתייחסות לסינרגיות צפויות ולוח הזמנים הצפוי להשלמת העסקה המוצעת -- הן מידע צופה פני עתיד. כל מידע צופה פני עתיד שנמסר על ידינו כפוף לסיכונים ואי ודאויות ואינו ערובות לביצועים עתידיים. לכן, אל לכם להסתמך על מידע צופה פני עתיד כלשהו מזה. מידע צופה פני עתיד זה כרוך בסיכונים, אי ודאויות וגורמים אחרים ידועים ולא ידועים שיכולים לגרום לכך שהתוצאות, הביצועים וההישגים שלנו או תוצאות הענף העתידיים יהיו שונים מהותית מכל תוצאות, ביצועים והישגים עתידיים המובעים או משתמעים מאותו מידע צופה פני עתיד. לדוגמה, מידע צופה פני עתיד זה יכול להיות מושפע על ידי גורמים כולל, ללא הגבלה, סיכונים שקשורים ביכולת לממש את העסקה והעיתוי של סגירת העסקה; היכולת לקבל אישורים שנדרשים; היכולת לשלב בהצלחה פעילויות ועובדים; היכולת לממש יתרונות וסינרגיות חזויים של העסקה; ההשפעה הפוטנציאלית של ההודעה על העסקה או מימוש העסקה על יחסים, כולל עם עובדים, לקוחות ומתחרים; היכולת לשמור על אנשי מפתח; היכולת להשיג יעדי ביצועים; שינויים בשווקים הפיננסיים, בשערי הריבית ובשערי החליפין של מטבע זר; ואותם הסיכונים והגורמים הנוספים שנדונים בהצהרת הרישום על גבי טופס S-1/S-4 שתוגש ל-SEC, כולל אלה הנדונים תחת הכותרת "גורמי סיכון" בהצהרת הרישום. אנחנו לא נוטלים על עצמנו שום חובה ולא מוטלת עלינו שום חובה לעדכן מידע צופה פני עתיד כלשהו הכלול בזאת.

אודות הנרי שיין

Henry Schein, Inc. (Nasdaq: HSIC) היא חברת פתרונות עבור אנשי מקצועות הבריאות שמונעת על ידי רשת של אנשים וטכנולוגיות. עם יותר מ-22,000 חברי צוות שיין המשרתים יותר ממיליון לקוחות בכל העולם, החברה היא הספקית הגדולה ביותר בעולם של פתרונות עסקיים, קליניים, טכנולוגיים ושרשרת האספקה כדי לשפר את היעילות של מרפאות שיניים, בריאות בעלי חיים ורפואה. החברה משרתת גם מעבדות שיניים, מרפאות ממשלתיות ומוסדיות ואתרים אחרים של טיפול אלטרנטיבי.

רשת היועצים המהימנים של הנרי שיין, חברת Fortune 500® ומשתתפת במדדים S&P 500® ו-Nasdaq 100®, מספקת לאנשי מקצועות הרפואה את הפתרונות רבי הערך שהם צריכים כדי לשפר את ההצלחה התפעולית והתוצאות הקליניות. החברה מציעה ללקוחות מוצרים ופתרונות בלעדיים וחדשניים, כולל תוכנה לניהול קליניקות, פתרונות סחר אלקטרוני, מוצרים כירורגיים ומיוחדים, וגם מגוון רחב של שירותים פיננסיים. הנרי שיין פועלת באמצעות רשת הפצה מרכזית ואוטומטית, עם מבחר של יותר מ-120,000 מוצרים ממותגים ומוצרי המותג הפרטי של הנרי שיין במלאי, וגם יותר מ-180,000 מוצרים נוספים שזמינים כפריטים בהזמנה מיוחדת.

המטה של הנרי שיין נמצא במלביל, ניו יורק ויש לה עסקים או חברות קשורות ב-34 מדינות. המכירות של החברה הגיעו לשיא של 12.5 מיליארד דולר ב-2017, וגדלו בשיעור צמיחה שנתי מורכב של בערך 15% מאז שהנרי שיין הפכה לחברה ציבורית ב-1995. למידע נוסף, בקרו בבקשה את הנרי שיין באתר www.henryschein.com או Facebook.com/HenrySchein ו-@HenrySchein on Twitter.

אודות Vets First Choice

Vets First Choice היא חדשנית בשירותים באמצעות טכנולוגיות שמעצימה וטרינרים באמצעות תובנות שמיועדות להגביר את מעורבות הלקוחות ולשפר את מצב המרפאה הווטרינרית. הפלטפורמה של Vets First Choice, שמשולבת עם זרימת העבודה של תוכנת הניהול של המרפאה הווטרינרית, מנצלת תובנות וניתוחים, שירותי מעורבות לקוחות ושירותי בית מרקחת כדי לספק ציות רפואי משופר באמצעות ניהול מרשמים פרואקטיבי. על ידי עבודה ישירות עם מרפאות וטרינריות כדי לנהל פערים בטיפול, Vets First Choice מנסה לאפשר ללקוחות הווטרינרים שלה ליצור הזדמנויות חדשות להכנסות, להסתגל להתנהגויות הרכישה המשתנות של בעלי חיות המחמד, לשפר את קשרי הלקוחות שלהם ולשפר את איכות הטיפול והתוצאות הרפואיות. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.vetsfirstchoice.com.

אנשי קשר

William Durling
סגן נשיא לתקשורת תאגידית
wdurling@vetsfirstchoice.com
603 769 7471
Nicholas Jansen
סגן נשיא של קשרי משקיעים
nicholas.jansen@vetsfirstchoice.com
407 761 8172
Ann Marie Gothard
סגן נשיא, קשרי מדיה תאגידיים
annmarie.gothard@henryschein.com
631-390-8169
Carolynne Borders
סגן נשיא, קשרי משקיעים
Carolynne.borders@henryschein.com
631 390-8105

מקור: Vets First Choice ו- Henry Schein, Inc.

גלריית מולטימדיה חכמה

Henry Schein, Inc. (Nasdaq: HSIC) ו-Vets First Choice הודיעו היום שהחברה הציבורית העצמאית שתיווצר כתוצאה מהפיצול המתוכנן של העסק Henry Schein Animal Health והמיזוג לאחר מכן עם Vets First Choice תיקרא קובטרוס. (תמונה: Business Wire)

צפו בהודעה הזאת ובמולטימדיה במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:

http://www.businesswire.com/news/home/20181220005954/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- נוי תקשורת.