מפרסם: דיוניסוס יחסי ציבור
תאריך: 03/09/2019 19:56
נושא: אמנות
טליתות אורי פנא
טליתות אורי פנא
הודעה לעיתונות

ספטמבר בגלריה Space בנמל תל אביב: "ושמחת בחגך" תערוכה חדשה לקראת חגי תשרי ועוד 3 תערוכות יחיד

ספטמבר בגלריה Space בנמל תל אביב: "ושמחת בחגך" תערוכה חדשה לקראת חגי תשרי ועוד 3 תערוכות יחיד!

עם בוא החגים גלריה Space בנמל תל אביב תציג, בשיתוף עם אמני ישראל מתאגדים, תערוכה קבוצתית רחבת היקף : עבודות פיסול וציור בנושא מסורת יהודית, יודיאקה וירושלים. במקביל יוצגו תערוכותיכם של יוסי אשמן וחדוה פרנצי ותערוכה לזכרה של רוחלה פליישר... את התערוכות אוצר איקי שובל.

פתיחת כל התערוכות: יום א', ה-8 בספטמבר בשעה: 19:30 נעילה : ה-10 באוקטובר

שעות פתיחה: ימי א': 14:00-19:00. ימים ב' עד ה' 11:00 עד 19:00 ימי ו' 10:00 עד 13:00

גלריית Space במתחם החדש בהאנגר 3 בנמל תל אביב פותחת את עונת האמנות בתערוכה קבוצתית ובשלוש תערוכות יחיד במתחמים השונים של הגלריה:

"ושמחת בחגיך" 30 אמנים נרתמו למשימה להביא את האני שלהם לכבוד החגים. העבודות שנבחרו עוסקות בתימות של אור, שמחה, תקומה, וכח. ניתן יהיה לראות ציורים ופסלים של כלייזמרים, חגים, תפילה בבית כנסת, חייל מתפלל בכותל, חסידים, חתונה יהודית, טליתות ועוד...

במקביל יתקיימו בגלריה 3 תערוכות יחיד: "תשוקות הצבע" של האמן יוסי אשמן: מבחר תמונות אבסרקט בצבעים עזים ו"זכרונות", תערוכת יחיד של האמנית הוותיקה חדוה פרנצי שמכילה עבודות שמן שהוצגו בגלריות בינלאומיות מוזיאונים ברחבי העולם. עבודותיה של פרנצי עוסקות במחול, בעיקר בלט נשים רוקדות.

בנוסף, תתקיים תערוכת זיכרון לציירת רוחלה פליישר שנפטרה לא מזמן. פליישר, ילידת תל אביב הייתה אשה שמחה מלאת חיים. את ההשראה לתמונותיה היפות קיבלה משוטטות בתל אביב, ראש פינה, טוסקנה ועוד... הכניסה חופשית

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- דיוניסוס יחסי ציבור.