הודעה לעיתונות

Track160 סוגרת מימון סדרה A של 5 מיליון דולר כדי לחולל מהפכה במעקב וניתוחים בספורט

ADvantage הובילה את הסבב, שישמש להגדיל את צוות הפיתוח ולהתרחב לאזורים גאוגרפים ושווקים חדשים

תל אביב, 26 בנובמבר 2019, (BUSINESS WIRE) :

Track160, החברה המובילה באנליזה בספורט המבוססת על מעקב אופטי, הודיעה על סבב מימון סדרה A של 5 מיליון דולר, בהובלת קרן טכנולוגיות הספורט ADvantage. ADvantage מצטרפת לקבוצה מנוסה של בעלי מניות אסטרטגיים הכוללת את הבונדסליגה - ליגת הכדורגל העליונה של גרמניה, REDDS Capital, ארון סטון, מרק רואן ומשקיעים פרטיים אחרים. בעקבות השקת המוצר הראשון שלה, Coach160, החברה משרתת כיום מועדוני כדורגל באירופה, אסיה ואמריקה הלטינית.

Track160, שהוקמה ב-2017 על ידי ד"ר מיקי תמיר ומיכאל בירנבוים, פיתחה פתרון מעקב אוטומטי מלא לקבוצות כדורגל מקצועניות וחובבניות. המערכת המתקדמת של החברה מזהה ועוקבת אחרי השחקנים והכדור בתלת-מימד במהלך המשחק, כל זאת, באמצאות מצלמות ניידות פשוטות שמוצבות בנקודה יחידה באצטדיון. הדיוק הייחודי מאפשר לחברה לספק תובנות מפורטות על הכושר הגופני של השחקנים והביצועים הטקטיים של הקבוצה.

מנכ"ל Track160 דורון הומינר אמר: "מועדונים וספורטאים מקצוענים משתמשים בייעוץ של מומחים בזמן האימון והמשחק. הייעוץ הזה הוא גורם מרכזי במיקסום הביצועים ומניעת פציעות אצל כל ספורטאי. בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת שלנו בתחום הלמידה העמוקה (deep learning), אנחנו יכולים להרחיב את המדידות ולספק פתרון הוליסטי, ורמת אנליזה חסרת תקדים לספורטאים ולסגל המאמנים בכל העולם. הצוות שלנו, הכולל מומחים בתחום ראייה ממוחשבת והלמידה העמוקה רק מתחיל לגרד את פני השטח של מה שאנו מסוגלים לעשות בכדורגל ומעבר לו".

ג'רמי פרסמן, שותף ב-ADvantage, אמר: "מה שמשך אותנו לדורון ולצוות הייתה הטכנולוגיה חסרת התקדים בתוך שוק העקיבה והאנליטיקה שהיקפו מיליארדי דולרים. היכולת של החברה להשתמש במצלמות מדף על מנת לספק עקיבה מדויקת ברמת השלד ולבצע אנליזה טקטית, משנה את משחק ויש לה יישום נרחב בתחום האימון הספורטיבי ובעולם השידור".

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר https://track160.com/.

לקבלת חומר לעיתונות, כולל תמונות של המייסדים והצוות, תלחצו כאן.

אנשי קשר
leAD Sports:
Fernanda Bartels, Head of Communications
fernanda@leadsports.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- נוי תקשורת.