(תמונה: Business Wire)
(תמונה: Business Wire)
BUSINESS WIRE LOGO
BUSINESS WIRE LOGO
הודעה לעיתונות

אוורברידג' נבחרה להפעיל פלטפורמת התראות מאסון כלל ארצית בפרו עבור 37 מיליון תושבים ומבקרים בשנה

הזכייה בפרו מחזקת את ההובלה הגלובלית של אוורברידג' במערכות התראה לאוכלוסייה עם חוזים כלל ארציים באזורי האמריקות, אירופה, המזרח התיכון ואפריקה ואסיה פסיפיק

ברלינגטון, מסצ'וסטס, 3 בדצמבר 2019, (BUSINESS WIRE):

Everbridge, Inc. (NASDAQ: EVBG), המובילה הגלובלית בניהול אירועים קריטיים, הודיעה היום שהיא נבחרה על ידי משרד התחבורה והתקשורת של פרו להפעיל את Sistema de Mensajería de Alerta Temprana de Emergencia (Sismate) של המדינה, מערכת שליחת מסרי ההתרעה על מצבי חירום של פרו. החדשות מציינות את השלמת המשא ומתן על החוזה עם המשרד שאוורברידג' חשפה לראשונה בספטמבר, ללא ציון שם המדינה. הזכייה מחזקת את המעמד של אוורברידג' כמובילה העולמית במערכות התראה לאוכלוסייה עם חוזים באזורי האמריקות, אירופה, המזרח התיכון ואפריקה ואסיה פסיפיק.

אחרי ש-Sismate תותקן, היא תופעל כאשר המכון הלאומי להגנה אזרחית של פרו יזהה אירוע חמור. המערכת, שמופעלת על ידי Everbridge Public Warning, תשלח מסרים קריטיים לטלפונים סלולריים לפני, בזמן ואחרי מצב החירום. אפשר להשתמש בהתראות של Sismate בתרגילים ולספק סיוע בפעילויות חיפוש והצלה. Sismate מיועדת לשרת יותר מ-37 מיליון אנשים כולל 33 מיליון התושבים של פרו ו-4 מיליון מבקרים בשנה.

"הטכנולוגיה הזאת היא אבן דרך בניהול סיכונים ואסונות ברמה הלאומית, שתאוחד על ידי שילוב פעילות משותפת בין מוסדות שונים ואזרחים", הסבירה סגנית שר התקשורת וירחיניה נקגאווה לאל אקונומיסטה.

"לכבוד הוא לאוורברידג' לתמוך בפרו עם מערכת ההתראה הלאומית שלה", אמר דייוויד מרדית, מנהל העסקים הראשי של אוורברידג'. "פרו מצטרפת למספר הולך וגדל של מדינות שבחרו לשתף פעולה עם אוורברידג' כדי להתקין מערכת כלל ארצית להגנת האזרחים והמבקרים שלהן בסביבה של איומים מסלימים".

הפלטפורמה של אוורברידג' הותקנה על ידי יותר מימשלים מקומיים, מדינתיים ולאומיים ברחבי העולם מכל פתרון אחר, והיא מציעה את היכולת להגיע ליותר מ-500 מיליון איש ביותר מ-200 מדינות. בנוסף לפרו, Everbridge Public Warning הותקנה כדי להגיע לאוכלוסיות הסלולריות בקנה מידה כלל ארצי בשוודיה, איסלנד, הולנד, סינגפור, יוון ובכמה מהמדינות הכי גדולות בהודו, ומותקנת עכשיו באוסטרליה. אוורברידג' היא הספקית הראשונה של התראה לאוכלוסייה שתומכת בארבע מדינות של האיחוד האירופי ביחד עם ההוראה של האיחוד מהזמן האחרון שמחייבת מדינות חברות להתקין מערכת התראה לכלל האוכלוסייה עד יוני 2022.

Everbridge Public Warning היא הפתרון הרב ערוצי היחיד שמאפשר למדינות להתקין את השילוב המועדף עליהן של שיטות תקשורת במצבי חירום. מערכת ההתראה לאוכלוסייה של אוורברידג' מתקשרת בכל השלבים של אירוע, מנצלת בינת מיקום (מיקום סטטי, מיקום ידוע אחרון ומיקום צפוי), מספקת תקשורת דו סטרית מכוונת ומאפשרת למדינות לשלב מהירות מסירת התראות עם ההגעה הכי רחבה כדי לכסות את האוכלוסייה והמבקרים.

אודות אוורברידג'

Everbridge, Inc. (NASDAQ: EVBG) היא חברת תוכנה גלובלית שמספקת יישומי תוכנה ארגוניים לאוטומציה והאצה של ההיענות המבצעית של ארגונים לאירועים קריטיים כדי שהאנשים יהיו בטוחים והעסקים ימשיכו לפעול. בזמן איומים על ביטחון הציבור כמו מצבים של יורה פעיל, התקפות של טרוריסטים או תנאי מזג אוויר חמורים, וגם אירועים עסקיים קריטיים כולל אי זמינות מחשבים, התקפות סייבר או אירועים אחרים כגון ריקול של מוצרים או נתק בשרשרת האספקה, יותר מ-4,800 לקוחות בכל העולם מסתמכים על הפלטפורמה לניהול אירועים קריטיים של החברה כדי לצרף ולהעריך במהירות ובאופן אמין נתונים על האיום, לאתר אנשים בסכנה וכוחות מענה שיכולים לעזור, להפוך לאוטומטי את הביצוע של תהליכי תקשורת מוגדרים מראש באמצעות מסירה מאובטחת ליותר ממאה מכשירי תקשורת שונים ולעקוב אחרי ההתקדמות בביצוע של תוכניות המענה. הפלטפורמה של החברה שלחה יותר מ-2.8 מיליארד מסרים ב-2018 ויש לה יכולת להגיע ליותר מ-500 מיליון איש ביותר מ-200 מדינות וטריטוריות, כולל כל האוכלוסייה הסלולרית בקנה מידה כלל ארצי באוסטרליה, שוודיה, הולנד, סינגפור, יוון ובכמה מהמדינות הכי גדולות בהודו. יישומי התקשורת הקריטית והבטיחות הארגונית של החברה כוללים הודעות המוניות, ניהול אירועים, Safety Connection™, התראת מחשבים, Visual Command Center®, התרעה לציבור, ניהול משברים, Community Engagement™ והעברת מסרים מאובטחת. אוורברידג' משרתת תשע מעשר הערים הגדולות בארה"ב, שמונה מעשרת בנקי ההשקעות הגדולים ביותר שנמצאים בארה"ב, 46 מ-50 נמלי התעופה הכי עמוסים בצפון אמריקה, שש מעשר חברות הייעוץ הגלובליות הכי גדולות, שש מעשר יצרניות הרכב הגלובליות הכי גדולות, כל ארבע חברות החשבונאות הגלובליות הכי גדולות, תשע מעשרת ספקי שירותי הבריאות הכי גדולים שנמצאים בארה"ב, וחמש מעשר חברות הביטוח הרפואי הכי גדולות שנמצאות בארה"ב. אוורברידג' נמצאת בבוסטון ולוס אנג'לס עם משרדים נוספים בלנסינג, סן פרנסיסקו, בייג'ינג, בנגלור, קולקטה, לונדון, מינכן, אוסלו, סינגפור, סטוקהולם וטילבורך. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.everbridge.com, תקראו את הבלוג של החברה ותעקבו: LinkedIn, Twitter, Facebook.

שפה זהירה לגבי מידע צופה פני עתיד

ההודעה לעיתונות הזאת כוללת "מידע צופה פני עתיד" כמשמעותו בהוראות "חוף מבטחים" של החוק Private Securities Litigation Reform Act של 1995, כולל אך לא רק אמירות לגבי ההזדמנות החזויה ומגמות צמיחה בעסקי התקשורת הקריטית ויישומי הבטיחות הארגוניים והעסקים הכוללים שלנו, הזדמנות השוק שלנו, הציפיות שלנו לגבי המכירות של המוצרים שלנו, היעד שלנו לשמור על הובלת השוק ולהרחיב את השווקים שבהם אנו מתחרים על לקוחות, וההשפעה החזויה על התוצאות הכספיות. מידע צופה פני עתיד זה נאמר נכון לתאריך של הודעה לעיתונות זאת והתבסס על הציפיות, ההערכות, התחזיות והצפי הנוכחיים וגם על הדעות וההנחות של ההנהלה. מילים כמו מצפה, חוזה, מאמינה, מטרה, פרויקט, יעדים, מעריכה, פוטנציאל, צופה, עשויה, יכולה, מתכוונת, וריאציות של המונחים האלה או השלילה של מונחים אלה וביטויים דומים מיועדים לזהות את מידע צופה פני עתיד זה. מידע צופה פני עתיד כפוף למספר סיכונים ואי ודאויות, שרבים מהם כרוכים בגורמים או נסיבות שמעבר לשליטתנו. התוצאות בפועל שלנו יכולות להיות שונות מהותית מאלה שנאמרות במידע צופה פני עתיד או משתמעות ממנו בגלל מספר גורמים, כולל אך לא רק: היכולת של המוצרים והשירותים שלנו להציג את הביצועים המיועדים ולענות על הציפיות של לקוחותינו; היכולת שלנו למשוך לקוחות חדשים ולשמור על הלקוחות הקיימים ולהגדיל את המכירות להם; היכולת שלנו להגדיל את המכירות של יישום ההתראה ההמונית שלנו ו/או היכולת להגדיל את המכירות של היישומים האחרים שלנו; ההתפתחויות בשוק התקשורת הקריטית הממוקדת והרלבנטית לפי ההקשר או בסביבת הרגולציה הקשורה; ההערכות שלנו לגבי הזדמנות השוק והתחזיות לגבי צמיחת השוק עשויות להתברר כלא נכונות; לא היינו רווחיים בעקביות בעבר וייתכן שלא נשיג או נשמור על רווחיות בעתיד; מחזורי המכירות הארוכים והבלתי צפויים של לקוחות חדשים; אופי העסקים שלנו חושף אותנו לסיכוני אחריות אינהרנטיים; היכולת שלנו למשוך, לשלב ולשמר עובדים מוכשרים; היכולת שלנו לשלב בהצלחה עסקים ונכסים שנרכוש; היכולת שלנו לשמור על קשרים מוצלחים עם שותפי הערוצים והשותפים הטכנולוגיים שלנו; היכולת שלנו לנהל את הצמיחה שלנו ביעילות; היכולת שלנו להגיב ללחצים תחרותיים; חבות פוטנציאלית שקשורה לפרטיות והאבטחה של מידע המאפשר זיהוי אישי; היכולת שלנו להגן על זכויות הקניין הרוחני שלנו, והסיכונים האחרים המפורטים בגורמי הסיכון שלנו שנדונים בדוחות שאנחנו מגישים לרשות האמריקנית לניירות ערך (SEC), כולל אך לא רק הדוח השנתי שלנו על גבי טופס 10-K לשנה שהסתיימה ב-31 בדצמבר 2018 שהוגש ל-SEC ב-1 במרץ 2019. המידע צופה פני עתיד שכלול בהודעה לעיתונות הזאת מייצג את דעתנו נכון לתאריך של ההודעה לעיתונות הזאת. אנחנו לא נוטלים שום כוונה או התחייבות לעדכן או לשנות כל מידע צופה פני עתיד, בין אם כתוצאה של מידע חדש, אירועים עתידיים או אחרת. אין להסתמך על מידע צופה פני עתיד זה כמייצג את דעתנו בכל תאריך אחרי התאריך של ההודעה לעיתונות הזאת.

כל המוצרים של אוורברידג' הם סימני מסחר של Everbridge, Inc. בארה"ב ומדינות אחרות. כל שמות המוצרים או החברות שמוזכרים הם הרכוש של בעליהם.

אנשי קשר

מדיה:
Jim Gatta
Everbridge
jim.gatta@everbridge.com
215-290-3799

Jeff Young
Everbridge
jeff.young@everbridge.com
781-859-4116

מקור: Everbridge, Inc.

מולטימדיה

וידאו
Everbridge Public Warning

תמונה
(תמונה: Business Wire)

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- נוי תקשורת.