הודעה לעיתונות

פליווייר רוכשת את סימפלי כדי לשנות את חוויית התשלום בשירותי בריאות

הרכישה מאיצה את האסטרטגיה מרובת הוורטיקלים של פליווייר, מרחיבה את בסיס לקוחות שירותי הבריאות

סבב השקעה סדרה E של 120 מיליון דולר בהובלת גולדמן זקס מזין את הרכישה ומספק הון נוסף לצמיחה אסטרטגית

פליווייר תאיץ את ההשקעה ברשת התשלומים שלה, הפלטפורמה והוורטיקלים כדי ללכוד נתח גדול יותר משוק התשלומים הגלובלי הפוטנציאלי של טריליון דולר

בוסטון ופאלו אלטו, קליפורניה, 13 בפברואר 2020, (GLOBE NEWSWIRE):

פליווייר, Flywire חברת תשלומים אנכיים עתירת צמיחה, הודיעה היום שרכשה את סימפלי, פלטפורמת טכנולוגיות שירותי בריאות מובילה, כדי למטב את חוויית התשלומים הדיגיטליים ומעורבות המטופלים בשירותי בריאות ולהגדיל את שירותי התשלומים הגלובליים שלה. הרכישה מתבססת על עסקי התשלומים בשירותי בריאות הגדלים של פליווייר ומאיצה את נתח השוק של החברה. פליווייר גם מודיעה על סבב השקעה סדרה E של 120 מיליון דולר, בהובלת גולדמן זקס, שתורם למאזן החזק של פליווייר ומספק הון נוסף כדי לתמוך בחזון של החברה להפוך לדיגיטליים תשלומים בוורטיקלים החשובים שלה, כולל השכלה, שירותי בריאות ונסיעות.

בתמיכת היכולות הדיגיטליות החדשות, ההכנסות הכלל עולמיות מתשלומים צפויות לגדול בשיעור צמיחה שנתי מורכב של 5.9% בין 2019 ו-2028 ולהפוך לתעשייה של 2.5 טריליון דולר עד 2028, לדברי Boston Consulting Group. אולם, חוויית התשלומים בענפים רבים, כמו שירותי בריאות, כרוכה באי יעילות ופתרונות נקודתיים שמשולבים באופן גרוע, וזה מאיץ הפסדים כספיים. את העלויות הגבוהות של שירותי הבריאות מחמירה המגמה המתמשכת של תוכניות בריאות עם השתתפות עצמית גבוהה. לפי CMS, מטופלי שירותי בריאות בארצות הברית יהיו אחראים להוצאה מהכיס הפרטי של 365.5 מיליארד דולר בשנה על שירותי בריאות, וזאת הזדמנות שוק עבור פליווייר שהיא בערך 70% מהגודל של כל ההוצאה על מסחר אלקטרוני בארה"ב.

הרכישה של פליווייר את סימפלי מאיצה את הדיגיטציה של תשלומים כדי לטפל באתגרים שקשורים במעורבות של המטופלים וגם במימון והנשיגות של שירותי הבריאות. כשמשלבים את פלטפורמת ההייטק של פליווייר לספקים עם מסלולי הצרכן תחילה לתשלומים של סימפלי, גם המטופלים וגם הספקים יכולים לבצע תשלומים מהר יותר ובתנאים שלהם. יחד החברות יפעילו ארבע מעשר מערכות שירותי הבריאות הכי גדולות בארה"ב ויעבדו תשלומי מטופלים בסך של יותר מ-10 מיליארד דולר בשנה.

"פליווייר מבוססת באופן ייחודי על רשת תשלומים גלובלית, שהיא אבן הפינה של האופן שבו אנו מעבירים מיליארדי דולרים בין 200+ מדינות ו-150 מטבעות, ופלטפורמת תשלומים מובילה בענף", אמר מייק מסרו, מנכ"ל פליווייר. "הבסיס הדיגיטלי הזה מאפשר לנו לפתח יישומים ספציפיים לוורטיקל שעושים את התשלומים ליותר יעילים ומשתלמים ללקוחות הגלובליים שלנו. הרכישה של סימפלי משפרת את המעורבות של המטופלים והנשיגות של שירותי הבריאות ומרחיבה את היכולות האלה לבסיס לקוחות רחב יותר".

פליווייר גם מודיעה על סבב השקעה סדרה E של 120 מיליון דולר, בהובלת גולדמן זקס, שיתמוך בהשקעה המתמשכת של פליווייר באסטרטגיה מרובת הוורטיקלים שלה. הסבב האחרון הזה מביא את השקעת ההון הכוללת של החברה ל-260 מיליון דולר. Tiger Management ו-Adage Capital Management הצטרפו אף הן לסבב כמשקיעות חדשות עם השתתפות ממשקיעים קיימים.

"אנחנו שמחים להוביל את הסבב סדרה E של פליווייר", אמר אשווין גופטה, מנהל כללי בחטיבת הבנקאות המסחרית של גולדמן זקס. "החברה מפגישה תמהיל ייחודי של רשת תשלומים, פלטפורמה ופתרונות ספציפיים לוורטיקל כדי להפוך את חוויית התשלומים לדיגיטלית לגמרי עבור הלקוחות שלה בענפים שונים. אנחנו מצפים להמשיך לעזור להאיץ את הצמיחה של פליווייר".

אודות פליווייר

פליווייר היא חברת תשלומים אנכיים עתירת צמיחה שארגונים ברחבי העולם סומכים עליה שתקיים ברגעים הכי חשובים של הלקוחות שלהם. שלא כמו חברות אחרות, פליווייר היא פותרת מוכחת של בעיות תשלומים ותקבולים ספציפיות לוורטיקל עבור ארגונים שמספקים שירותים עתירי ערך. בין אם בהשכלה, שירותי בריאות, נסיעות או טכנולוגיה, לפליווייר יש תובנות וטכנולוגיות ספציפיות לוורטיקל שמאפשרות לארגונים למטב את חוויית התשלום של הלקוחות שלהם תוך סילוק קשיים תפעוליים. עד היום פליווייר עיבדה תשלומים בסכום כולל של יותר מ-12 מיליארד דולר עבור יותר מ-2,000 לקוחות ברחבי העולם. מטה החברה נמצא בבוסטון, מסצ'וסטס, ארה"ב ויש לה סניפים ברחבי העולם. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.flywire.com. תעקבו אחרי פליווייר בטוויטר, לינקדאין ו-פייסבוק.

אודות סימפלי

סימפלי, שגייסה מימון הון סיכון של 36.4 מיליון דולר, ייסדה את תנועת הטיפול הפיננסי במטופלים. היא מספקת פלטפורמה טכנולוגית מובילה למעורבות של מטופלים וטיפול בנשיגות עם מסלולי תשלומים מותאמים אישית. הפלטפורמה של סימפלי, שעברה הערכת עמיתים על ידי HFMA, משתמשת במידע ממיליארדי אינטראקציות של מטופלים ואלגוריתמים קנייניים שמותאמים לשירותי בריאות כדי להפעיל מנוע המלצות לתשלומים ומעורבות של חולים.

קשרי מדיה

Sarah King
Flywire
Sarah.King@Flywire.com
Tim Walsh
For Flywire
timw@walshgroupmarketing.com
CC Group (UK)
For Flywire
Flywire@ccgrouppr.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- נוי תקשורת.