הודעה לעיתונות

הפתרון החדש Data On-Prem של רוקאאוט עוזר לארגונים גדולים להביא נתונים מיידית ובאופן מאובטח כדי לקבל החלטות טובות יותר

הפתרון החדש Data On-Prem של רוקאאוט עוזר לארגונים גדולים להביא נתונים מיידית ובאופן מאובטח כדי לקבל החלטות טובות יותר

• הטכנולוגיה החדשנית Data On-Prem של רוקאאוט מאפשרת לארגונים גדולים שיש להם נתונים רגישים להפיק את המיטב משני העולמות: זריזות וגמישות של תוכנה כשירות ובקרה של אתר פיזי
• Data On-Prem עומד בדרישות האבטחה והציות המחמירות של חברות Fortune 1000, אבל בחבילת תוכנה כשירות שמציעה למהנדסי תוכנה גישה מיידית לנתונים תוך כדי עבודה

תל אביב, 18 ביוני 2020, (GLOBE NEWSWIRE) :

Rookout, החברה שעוזרת לעסקים להבין את הקוד שלהם ולאתר שגיאות ביישומים במהירות, הודיעה היום על פתרון חדשני בשם Data On-Prem, שנותן לארגונים גדולים את היכולת לפתור במהירות בעיות מורכבות שמעורבים בהן נתונים רגישים. היא עושה זאת על ידי הצעת הכלים שבחזית הקידמה שלה בחבילת שירות כתוכנה, ובו-זמנית עונה על כל דרישות האבטחה והציות שמצפים מפתרונות באתר הפיזי.

"המהות של Data On-Prem היא בעלות על נתונים", אמר לירן חיימוביץ', מייסד שותף וסמנכ"ל טכנולוגיות של רוקאאוט. "האמת היא שחברות גדולות רוצות להיות זריזות וגמישות ולהשתמש בכלי תוכנה כשירות הטובים מסוגם בדיוק כמו חברות הזנק -- אבל הן פשוט לא יכולות ליטול את הסיכון של מסירת הנתונים לצד שלישי. זאת הבעיה שפתרנו על ידי הספקת הנתונים שהם רוצים מייד -- ובמעטפה סגורה".

דגשים

  • שילוב מהיר ופשוט
  • התקנה ועדכונים מהירים
  • פותר בעיות פרודקשן תוך דקות
  • תואם SOC II, ISO 27001, GDPR ו-HIPPA

כשדנים האם לאמץ פתרון תוכנה כשירות, החסם העיקרי הוא לעיתים קרובות הסיכון שכרוך בשליחת נתונים החוצה לניהול, אחסון, עיבוד וניתוח על ידי צד שלישי. לרוקאאוט אין עניין בנתונים של הלקוח, ובמקום זאת היא מתמקדת בלהביא במהירות לחברות את הנתונים שהן רוצות באופן מאובטח. במילים אחרות, אם נתונים הם הנפט החדש, אז רוקאאוט רוצה להיות המקדח הכי יעיל בשוק.

Data On-Prem יחסוך לחברות בסביבות רגישות לנתונים הרבה מאוד זמן וכסף בכריית נתונים. במיוחד בענפים כמו פיננסים ובריאות, שבהם העיסוק בנתונים הוא סיוט מבחינת ממשל וציות. לפי מחקר שפורסם על ידי Digital Enterprise Journal, ארגונים מפסידים $2,129,000 בחודש בממוצע בגלל עיכובים במהדורות של יישומים. התהליכים המסורתיים לפתור את הבעיות האלה גוזלים המון זמן -- כגון כתיבת שורות אינסופיות ביומנים או המתנה לקוד חדש להתקנה מחדש -- ולעיתים קרובות מעורבות בהם רמות רבות של אמצעי בקרה ואישורים. רוקאאוט מדלגת על כל התהליך הזה, ומגיעה עם ביקורת מובנית ואמצעי בקרה אחרים שמאפשרים למהנדסים לשלוף את הנתונים שהם צריכים מיידית.

"68% מהארגונים בדוח הקרוב "Enabling Top Performing Engineering Teams" של DEJ דיווחו שהם חווים אתגר מסוג של "טיסה עיוורת או טיסה איטית". במילים אחרות, הם ניצבים בפני שקלול תמורות בין הפצת תוכנה מהר יותר אבל בלי הנתונים שהם צריכים כדי להבטיח ביצועים אופטימליים, או לעכב את הפצה בזמן שהם מנסים להשיג את הנתונים", אמר בויאן סימיץ', האנליסט הראשי של Digital Enterprise Journal. "רוקאאוט עוזרת למהנדסים להשיג את הנתונים שהם צריכים כדי לכתוב תוכנה טובה יותר מייד, בלי שיצטרכו לכתוב קוד ספציפי כדי לגשת למידע הזה".

ציטוטים של תמיכה

"אני יכולה לחשוב על מקרים שבהם היה לוקח לי כמה שעות של הוספות שורות ביומן ושליחה לאחסון זמני כדי למצוא שגיאות שמצאתי תוך דקות באמצעות רוקאאוט" -- מרג'ורי רדי, מהנדסת תוכנה בכירה בבקבלייז
"העתיד של התוכנה טמון בצמצום ההתקנות, הפחתת מאמץ ה-CI/CD והאצת הפיתוח והבאת תכונות חדשות. עם רוקאאוט, אף פעם לא צריך לבזבז זמן על התקנת קוד חדש כדי להשיג נתונים מהקוד הישן. הכל פשוט זמין בלחיצה". -- ג'ון קודומל, מנהל טכנולוגיות ומייסד שותף של LaunchDarkly

אודות רוקאאוט

רוקאאוט היא מוצר תוכנה כשירות בתחום של כלי פיתוח תוכנה שיוזם את הקטגוריה של מובנות. היא מאפשרת למפתחים מחברות גדולות להביא נתונים מהקוד שלהם במהירות ובקלות, מבלי לקלקל שום דבר ומבלי לחייב שינויי קוד והתקנת תוכנה ארוכים ומסובכים. זה מאפשר למפתחים לתקן את התוכנה שלהם תוך כדי עבודה, ומחזיר להם זמן להתמקד בבניית יישומים חדשים שקריטיים לעסק. היא גם חוסכת לחברות מאות אלפי דולרים בחודש על ידי הפחתת עלויות תחזוקה גבוהות שנובעות מרישומים ואיתור שגיאות מסורתיים.

לפרטים נוספים:

Adam LaGreca
10KMedia
6316646816
adam@10kmedia.co

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- נוי תקשורת.