גלריית outstanding, מושב גן הדרום
גלריית outstanding, מושב גן הדרום
קולקציית "שמשיות-פרח"
קולקציית "שמשיות-פרח"
הודעה לעיתונות

גלריית outstanding לריהוט חוץ מציגה: פרחי ענק להגנה מפני השמש

בעקבות עליית הטמפרטורות ואחוזי הלחות שרק הולכים ומאמירים, גלריית OUTSTANDING החדשה במושב גן הדרום מציגה את קולקציית "שמשיות-פרח" המודולארית להגנה על מס' רב של אורחים מפני השמש הישראלית.

אחד הדברים המהנים ביותר בתקופה הזו של השנה הוא לשבת בגינה, לשתות משקה קר יחד עם חברים או בליווי ספר טוב, אך על התסריט הפסטורלי הזה מעיבות לעיתים קרני השמש הישראלית החזקות. כמענה לבעיה, גלריית OUTSTANDING המתמחה בריהוט חוץ יוקרתי, מציגה קולקציית שמשיות מודולאריות חדשה המעוצבות כפרח ענקי במראה "תלוי" ובקוטר גדול במיוחד של 3.95 מטר, כך שגם באירוח של הרבה אנשים, אף אחד לא יישאר מחוץ לצל. היתרון הגדול של השמשיות נעוץ בכך שניתן לכווננן על-פי תזוזת השמש מבלי להזיז את בסיסן, כיוון שהוא ניתן לסיבוב.
השמשיות המודולאריות מוצעות בקשת רחבה של צבעים וניתנות להזזה בקלות ולפתיחה מהירה ופשוטה, כאשר בסיסן עוצב בצורת חצי ירח המדמה גבעול ארוך.
כל הפריטים בקולקציה זמינים במבחר רחב של 36 בדים וצבעים שונים כך שיתאימו לכל גינה, עשויים ראטן ובעלי הגנת UV ברמה הגבוהה ביותר לסינון קרינה ולעמידות בפני השמש והאקלים הישראלי.

www.outs.co.il

OUTSTANDING גלריית
מושב גן הדרום
1700-707-600

גלריית OUTstanding במושב גן הדרום משתרעת על פני שטח רחב של כ-500 מ"ר, כאשר מערכות הישיבה והריהוט המעוצבים פזורים ברחבי הגלריה ובשטחים הפתוחים הסובבים לה, כך שהמבקרים נהנים מאווירה פסטורלית וכפרית, כזו המעלה רצון להעתיקה לגינתם הפרטית.
בגלריה מוצגים מגוון פתרונות ריהוט מעוצבים לגן, כמו מערכות ישיבה, פינות קפה, שולחנות אוכל, ברים, מיטות שיזוף, נדנדות, ועוד אביזרים ואקססוריז דקורטיביים נלווים לגן. כל הפריטים עשויים משילוב חומרי גלם איכותיים בהתאמה לאקלים הישראלי, וביניהם: עץ, ראטן, אלומיניום ובדים בעלי הגנת UV ברמה הגבוהה ביותר העמידים בפני שמש וגשם.

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- Maxi מדיה - מערכות שיווק ויחסי ציבור.