מפרסם: שירלי יצחקי יחסי ציבור
תאריך: 30/03/2015 13:59
נושא: מוזיקה
הודעה לעיתונות

זקני הכפר חוזרים לעמק חפר 8/4 בשעה 21:00 מושב חניאל

"בשביל ישראל – 1,000 ק"מ ב 80 דקות" הוא המופע החדש של "זקני הכפר" בו הם מבצעים שירים ישראלים בביצועים חדשים ועדכניים – כולם קשורים לשביל ישראל.
מופע פסח חגיגי ואביבי, שמתאים לכל המשפחה, יתקיים ביום רביעי 8/4 בשעה 21:00 בבית העם במושב חניאל (מחיר כרטיס: 60 ₪ המכירה מוקדמת 70 בערב המופע) טל. להזמנות: 0545509225 רותם.

כל מי שרוצה ללכת בשביל ישראל, אבל לא תמיד יכול בגלל מזג האוויר, הזמן או הכושר הגופי לא צריך לוותר – המופע "בשביל ישראל 1,000 ק"מ ב 80 דקות" הוא חוויה מוזיקלית שהיא גם מסע.
מי שרוצה לעבור את שביל ישראל לא חייב לעשות את זה ברגל או להתחשב בעונות השנה. 'זקני הכפר' והמופע החדש שלהם "בשביל ישראל – יומן מסע" לוקחים את הקהל למסע של 1,000 קילומטר ב 80 דקות. השירים שנכתבו על מקומות שונים שמהווים חלק מתוואי שביל ישראל הם לב המופע המוסיקלי המלהיב שיצרו 'זקני הכפר' והם מעניקים לביצועים המקוריים עיבודים חדשים ופרשנות מוסיקלית עכשווית. לשרים מתלווים קטעי יומן מסע וצילומי נוף ומסלול של המקומות השונים ברחבי הארץ לאורך שביל ישראל. כך בערב אחד של שירה עוברים מצפון ועד דרום לאורכה ולצדדיה של הארץ עם שירים כמו הורה ממטרה (יחיאל מוהר), ציף ציף מעל הרציף (ירון לונדון), למדבר (חיים חפר), יומן מסע (אביב גפן) בארץ הזאת (עוזי חיטמן) ועוד.

חברי ההרכב הם נרי לנצנר (שירה וגיטרה), אסף אנגל (תופים), אוהד טל (בס), רותם שור (קלידים) ויוחה שור (אקורדיון) כולם מוסיקאים מוכשרים ומנוסים הפועלים בשדות נוספים של המוסיקה הישראלית כמו יצירה מוסיקלית מקורית והוראה. ההרכב 'זקני הכפר' פועל משנת 2002 והוא מוכר לרבים מאד בעיקר בזכות יותר מ- 2500 הופעות שקיימו בפני ארגונים וחברות. המופעים הקודמים עסקו במגוון נושאים הקשורים לארץ ישראל ובפנים השונות של המוסיקה הישראלית. כעת הם יוצאים לראשונה עם מופע חדש לקהל הרחב, באולמות המופעים

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- שירלי יצחקי יחסי ציבור.