מפרסם: שטרן אריאלי יחסי ציבור
תאריך: 07/11/2016 14:25
נושא:
Team
Team
הודעה לעיתונות

Dell EMC העניקה ל'תים' פרס 'שותף השנה האזורי'

חברת Dell EMC העולמית העניקה לחברת תים את פרס "שותף השנה האזורי" בכנס השותפים השנתי

  • הכנס התקיים השנה ביוון ונערך זו השנה השמינית.
  • 38 שותפים בדרגות זכו להוקרה מחברת Dell EMC על מאמציהם בשנת 2016

בכנס השותפים השנתי של חברת Dell EMC, זכתה חברת תים (Team) בפרס "שותף השנה האזורי" (Services Regional Partner of the Year). כנס השותפים התקיים ביוון ונערך זו השנה השמינית ובמסגרתו העניקה Dell EMC פרסים למפיצים ושותפים מאירופה והמזרח התיכון, שסיפקו במהלך השנה פתרונות מצוינים ללקוחות וחוללו צמיחה משמעותית. כיום יש ל-Dell EMC באזור EMEA כ-350 מפיצים.

תואר "שותף השנה האזורי" ניתן לחברת תים זו הפעם הראשונה, כהוקרה על מחויבותה המיוחדת למכירת הפתרונות של Dell EMC.

לדברי אודי וינטראוב, מנכ"ל תים: "אנחנו גאים בקבלת הפרס המבטא את השותפות האיתנה והמוצלחת ביננו ובין חברת Dell EMC במגוון רחב של מוצרים. הפעילות המשותפת מאפשרת לנו לתת שרות מעל ומעבר למגוון רחב של פתרונות ולמגוון רחב של לקוחות בכל הגדלים ובכל מגזרי השוק. אין לי ספק, שהשותפות עם Dell EMC רק תלך ותתרחב, ומי שיהנו מכך יהיו קהל לקוחותינו".

לדברי שלומי קוארטלר, מנכ"ל Dell) ישראל, אמר כי "שותפינו הם חלק בלתי נפרד מההצלחה שלנו. כשהם מצליחים, גם אנחנו מצליחים. זכייה של שניים משותפינו הישראלים בתואר שותף השנה האזורי מסמלת את הצלחת השותפות בינינו".

לדברי אניה מונרד, סגנית נשיא בכירה למרכז ומזרח אירופה ב-Dell EMC, ציינה ש-"השותפויות העסקיות שלנו מספקות לנו הזדמנות מצוינת לשתף תובנות וידע עם שותפים ומפיצים, ומאפשרות לנו לבנות קשרים עסקיים שמניבים תועלת הדדית".

בתמונה (מימין לשמאל): שלומי קוארטלר, מנכ"ל Dell ישראל ואריאל אברג'ל, סמנכ"ל מכירות תים. קרדיט: Dell Technologies.

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- שטרן אריאלי יחסי ציבור.