חן עמית, מנכ״ל Tipalti
חן עמית, מנכ״ל Tipalti
הודעה לעיתונות

חברת הפינטקTipalti :

קצב הצמיחה שלנו מואץ; אנו מעבירים 5 מיליארד דולר
מדי שנה עבור 3 מיליון ספקים גלובליים

22 באוגוסט 2018, תל אביב, ישראל חברת הפינטק Tipalti, ספקית גלובלית של פלטפורמה לאוטומציה של ניהול ספקים ותשלומים, הודיעה כי חצתה את רף החמישה מיליארד דולר בהיקף העברות הכספים השנתי וכי מספר הספקים הגלובליים שנמצאים על פלטפורמת החברה עבר את השלושה מיליון. לדברי חן עמית, מנכ״ל Tipalti , החברה כמעט והכפילה את מספר ההזמנות העסקיות בחציון הראשון של 2018 בהשוואה לחציון המקביל בשנת 2017. אחד הסממנים הבולטים לקפיצה בפעילות החברה הוא בעובדה ש- Tipalti אף נבחרה לככב ברשימת ה-Inc. 5000 היוקרתית.

במהלך תקופת הצמיחה המואצת החברה גייסה 30 מיליון דולר בסיבוב C בפברואר השנה, הכפילה את שטח המשרדים בסן מתיאו בקליפורניה בהתאמה לגידול במספר האנשים ובישראל, ׳נמל הבית׳ של החברה, מרכז הפיתוח צפוי להכפיל את גודלו במהלך 18 החודשים הקרובים ולעבור למשרדים חדשים. במהלך התקופה החברה אף זכתה במספר אותות ופרסים על היותה ״מקום העבודה הטוב ביותר לעבוד בו״ על בסיס הערכת העובדים, בהן נבחנו ההנאה מהעבודה, התרבות השיתופית, הטבות ונהלים.

אודות Tipalti
Tipalti הוא הפתרון היחיד הקיים היום לאוטומציה של תשלומי ספקים ברמה הגלובלית, פתרון המאפשר לייעל את כל שלבי העבודה של התשלומים בפלטפורמה מקיפה אחת בענן. Tipalti מאפשרת למערך הפיננסי בחברות מובילות, ובכלל זה אמזון, רוקו, גו-פרו וטוויטר לנהל את כל פעילות ה-AP הגלובלית ותשלומי הספקים שלהם. הפתרון מבסס נוהלי עבודה פרואקטיביים הנותנים מענה רחב היקף לתקנים ולרגולציות לאורך כל תהליך התשלום כולל בדיקה וקליטה של ספקים חדשים, ציות לתקנות מיסוי ורגולציה, עיבוד חשבוניות אוטומטי, ביצוע תשלומים מקומיים וגלובליים, פירעונות מוקדמים, זיהוי הונאות ומניעה שלהן, ניהול התקשורת מול הספקים בנוגע לסטטוס התשלום, לניהול התאמות תשלומים ולהפקת דוחות.

אתר החברה:
http://www.tipalti.com/

למידע: נחום דוניצה דוניצה תקשורת
054-6967020

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- דוניצה תקשורת.