מפרסם: לוטן תדמיות
תאריך: 02/07/2020 12:10
נושא: אדריכלות, עיצוב פנים
הודעה לעיתונות

לוטן תדמיות" קיבלה לידיה לנהל את תקציב יחסי ציבור של "LSA – לזרוביץ-שדמי אדריכלים"

02/07/20
חברת יחסי הציבור "לוטן תדמיות" חתמה לאחרונה על הסכם ניהול האסטרטגיה התדמיתית והתקשורתית של "LSA – לזרוביץ-שדמי אדריכלים" .

LSA" – לזרוביץ-שדמי אדריכלים" הינו משרד רב-תחומי המשלב ארכיטקטורה ועיצוב, אדריכלות נוף ותכנון עירוני – מציע שירותים מקיפים המשלבים מגוון תחומים.

"אם קיים תחום המשווע ליחסי ציבור, הוא תחום יחסי הציבור בעצמו", אומרת נגה ספקטור פדר, מנכ"לית לוטן תדמיות. "בעידן בו כל אדם הופך את עצמו ליחצ"ן, והתחום עובר זילות ואי אמינות, משרד יח"צ איכותי ומקצועי חייב לספק הרבה מעבר לקשרי מדיה ולהופעה בתקשורת, דרך מעטפת שירותים כוללת המותאמת לעולם הדיגיטל והרשתות החברתיות.".

חברת "לוטן תדמיות" הוקמה בשנת 1995 וחוגגת השנה, 25 שנות פעילות. לוטן הוקמה ע"י יעל לוטן שמשמשת היום יו"ר ומנוהלת ע"י נגה ספקטור פדר, בתה של יעל. לוטן מטפלת במגוון רחב של לקוחות מתחומים שונים, החל ממוסדות תרבות וחינוך מובילים בארץ, עסקים, משפטים, נדל"ן, אדריכלות ועיצוב, רפואה וקוסמטיקה וכלה בחברות ופרויקטים גדולים בתחומים מגוונים. החזון של יעל לוטן מייסדת החברה הוא למצב את תחום יחסי הציבור מחדש, ככזה המביא מעשים טובים לידיעת הרבים ומכיל בתוכו את בניית האסטרטגיה התדמיתית של הלקוחות, המושתת על ערכים של תקשורת בין אישית, אתיקה ואמת.

לפרטים נוספים:
הילה כלפון
[email protected]
03-5667474

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- לוטן תדמיות.