מפרסם: עידן בץ יחסי ציבור
תאריך: 07/06/2021 13:44
נושא: רכב
באדיבות חברת Cardo
באדיבות חברת Cardo
הודעה לעיתונות

רשת פלאפון מרחיבה את קטגוריות מוצריה ונכנסת לתחום האביזרים הטכנולוגיים לרוכבי דו גלגלי

רשת פלאפון מרחיבה את קטגוריות מוצריה ונכנסת לתחום האביזרים הטכנולוגיים לרוכבי דו גלגלי ותשווק ברשת ובאתר את Cardo System - מותג מערכות תקשורת לקסדות אופנועים המוביל בעולם, המיוצג בישראל באופן בלעדי על ידי חברת ברקום
חברת ברקום הודיעה היום כי המותג Cardo המוביל בעולם בשוק מערכות התקשורת לקסדות אופנועים, ישווק לראשונה בכל נקודות המכירה של רשת פלאפון ברחבי הארץ, באתר האינטרנט ובמרכזי השירות ויהיה נגיש לקהל הרחב ולמנויי החברה במחירים ייחודיים.
חברת Cardo systems היא יצרנית מערכות תקשורת מבוססות Bluetooth לרוכבי אופנועים הנמצאת בפריסה של למעלה מ- 85 מדינות ברחבי העולם. המערכות של Cardo שתוכננו במיוחד לקסדות אופנוענים מהוות גם פתרון בטיחותי והן פועלות על שליטה קולית ואינן מצריכות הפעלה ידנית כך שהרוכב עסוק אך ורק ברכיבה. מוצרי החברה יוצעו ללקוחות פלאפון ולקהל הרחב ביחד עם שירות לקוחות, אחריות ותמיכה טכנית .

מוצרי Cardo שישווקו בפלאפון יכללו בשלב הראשון את הדגמים FREECOM 1+ ו FREECOM2+ ו FREECOM 4 PLUS המשולבים ברמקולים איכותיים מבית JBL לשדרוג חווית הרכיבה. מדובר באוזניות טכנולוגיות קלות משקל לאופנוענים המורכבות על גבי הקסדה ,מסננות רעשי רוח בזמן הדיבור ומופעלות באמצעות זיהוי דיבור ללא מגע יד. עוד כוללות מתאם אוניברסלי המתאים לכל טלפון סלולרי. האוזניות עברו תהליך התאמה לאופנועים ועברו את כל המבדקים הקפדניים ומכוני התקנים. בהמשך ישווקו גם מצלמות חכמות לקסדה לרוכבי דו גלגלי.
אייל בראל, מנכ"ל ברקום: "שיתוף הפעולה עם המותג Cardo החל בישראל כבר מ-2006 והוא ומהווה נתח שוק של למעלה מ-80% מרוכבי הדו גלגלי ומתאים לכל סוגי הקסדות. נמצא בשימוש גם בקרב לקוחות מוסדיים כגון משטרת ישראל כוחות ההצלה והכיבוי ועוד.... מנגיש לקהל הרחב מוצר טכנולוגי-חדשני ברמה גבוהה, שתפקידו להפוך את הנהיגה באופנוע לחווייתית יותר, תוך שמירה על נוחות, איכות שמע ודיבור לצד בטיחות ברכיבה."

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- עידן בץ יחסי ציבור.