הודעה לעיתונות

Plaskolite משלימה את רכישת הנכסים של Plazit-Polygal בישראל, בצפון אמריקה, בדרום אמריקה ובאירופה

Plaskolite משלימה את רכישת הנכסים של Plazit-Polygal בישראל, בצפון אמריקה, בדרום אמריקה ובאירופה

קולומבוס, אוהיו, 5 בינואר 2022, (BUSINESS WIRE):

Plaskolite LLC‏ ("Plaskolite"), היצרנית הגדולה ביותר של לוחות תרמופלסטיים הנדסיים ומוצרי פרופיל בצפון אמריקה, הודיעה היום על השלמת הרכישה של כל הנכסים, באופן מהותי, של Plazit-Polygal, חברה בינלאומית פורצת דרך בתחום העיצוב, הפיתוח והייצור של לוחות תרמופלסטיים הנדסיים הממוקמת בקיבוץ גזית בישראל.

Plaskolite רכשה את הפעילות ואת הנכסים של Plazit-Polygal בישראל, בצפון אמריקה, בדרום אמריקה ובאירופה, למעט פעילותה ברוסיה. תוספת ההיקף והנוכחות הבינלאומית מרכישה זו מרחיבה את טביעת הרגל הגיאוגרפית של Plaskolite, מרחיבה את היצע המוצרים שלה עם יכולות ייצור חדשות של לוחות רב-שכבתיים ומציבה את החברה במקום שבו היא מעניקה שירות לבסיס הולך וגדל של לקוחות.

ריאן שרודר, נשיא ומנכ"ל Plaskolite, אמר "אנו שמחים לקבל בברכה באופן רשמי את הצוות המוכשר של Plazit-Polygal למשפחת Plaskolite. תוספת זו של יכולות הייצור הדינמיות של Plazit-Polygal מחזקת את ההיצע האיכותי שאנו מספקים ללקוחותינו ומרחיבה באופן משמעותי את הנוכחות הגלובלית של Plaskolite".

אודות Plaskolite, LLC

Plaskolite, LLC נוסדה בשנת 1950 בקולומבוס באוהיו על ידי דונלד ג. דאן ומשפחתו, והיא היצרנית המובילה בצפון אמריקה של מוצרים תרמופלסטיים הנדסיים. Plaskolite נמצאת בבעלות Pritzker Private Capital יחד עם משפחת דאן, ההנהלה ומשקיעים שותפים אחרים. המוצרים המותאמים אישית של Plaskolite משמשים במגוון רחב של תחומים, כולל חלונות, דלתות, תאורה, שלטים, תצוגות של נקודות מכירה, תחבורה, אבטחה ומוצרי רחצה. Plaskolite מעניקה שירות לבסיס לקוחות מגוון הכולל מפיצים, יצרני ציוד מקורי (OEM) וקמעונאים. לקבלת מידע נוסף, יש לבקר בכתובת https://plaskolite.com/‎.

אודות Plazit-Polygal

Plazit-Polygal היא חברה מובילה עולמית בתחום העיצוב, הפיתוח והייצור של לוחות תרמופלסטיים הנדסיים ופרופילים. מוצריה נמצאים בשימוש ברחבי העולם במגוון רחב של שווקים ותחומים, עם התמקדות מיוחדת בתחומי האדריכלות והחקלאות. באמצעות השימוש בטכנולוגיה וביכולות הייצור החדישות שלה, Plazit-Polygal מספקת ביצועים ופתרונות אופטימליים לטיילות, סוככים, כיסויי בריכות, חלונות סקיילייט, מערכות גג, קירות חיצוניים גבוהים עם חלונות, חממות לשימוש מסחרי וביתי, עיצוב פנים, תצוגות של נקודות מכירה, שילוט, זיגוג חלונות ועוד. המשרדים הראשיים של Plazit-Polygal נמצאים בקיבוץ גזית בישראל יחד עם מתקני ייצור בשש מדינות אחרות בצפון אמריקה, באירופה ובדרום אמריקה. לקבלת מידע נוסף, יש לבקר בכתובת https://plazit-polygal.com/en/‎.

אודות Pritzker Private Capital

Pritzker Private Capital נכנסת בשותפויות עם חברות בגודל בינוני הממוקמות בצפון אמריקה עם עמדות מובילות בענפי ייצור המוצרים, השירותים ושירותי הבריאות. בסיס ההון המבודל וארוך הטווח של החברה מאפשר קבלת החלטות יעילה, גמישות גבוהה במבנה העסקאות ובאופק ההשקעות, ותיאום עם כל בעלי העניין. Pritzker Private Capital בונה עסקים לטווח הארוך ומהווה שותפה אידיאלית לחברות בבעלות יזמים ובבעלות משפחתית. Pritzker Private Capital חתומה על עקרונות האו"ם להשקעות אחראיות (PRI). לקבלת מידע נוסף, יש לבקר בכתובת www.PPCPartners.com.

קשרי מדיה

Abernathy MacGregor
Dan Scorpio / Kyla MacLennan
(646) 899-8118 / (646) 939-3062
[email protected] / [email protected]

מקור: Plaskolite LLC

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- נוי תקשורת.