הודעה לעיתונות

מעשנים והסביבה העסקית בירדן ייהנו באופן משמעותי מרפורמות ממשלתיות בנושא מדיניות ומיסים של סיגריות אלקטרוניות

מעשנים והסביבה העסקית בירדן ייהנו באופן משמעותי מרפורמות ממשלתיות בנושא מדיניות ומיסים של סיגריות אלקטרוניות

רפורמות ימשכו השקעות ממותגי סיגריות אלקטרוניות בינלאומיות, כמו גם מיזמים מקומיים, בעוד הצרכנים ייהנו מחלופות טובות במחיר נגיש לסיגריות דליקות

עמאן, ירדן, 17 במאי 2022, (BUSINESS WIRE):

RELX International, חברת סיגריות אלקטרוניות רב-לאומית אחראית, ממשיכה בתמיכתה בירדן לאמץ מדיניות פיסקלית נוחה יותר בכל הנוגע למדיניות ולמיסים של סיגריות אלקטרוניות במדינה. אם המדיניות והמיסים על מוצרים אלה יתעדכנו בהתאם לשווקים אזוריים כמו מצרים, כווית, ערב הסעודית ואיחוד האמירויות, מעשנים ירדנים בוגרים, הסביבה העסקית והרזרבות הפיננסיות הממשלתיות ירוויחו מאוד.

על פי הסקר הלאומי המדרגי של ירדן (STEPs) לגורמי סיכון למחלות שאינן מתקשרות לשנת 2019, מעשנים מבוגרים בירדן מעשנים בממוצע 21.3 סיגריות ביום [1]. השיעור אמור להיות בין הגבוהים בעולם, עם מחקר מדעי ברחבי העולם המקשר שימוש גבוה בטבק לרצף של מחלות. לעומת זאת, מספר גדל והולך של ארגונים בעלי מוניטין, כולל שירות הבריאות הלאומי של בריטניה (NHS), אמרו כי סיגריות אלקטרוניות מזיקות הרבה פחות מסיגריות רגילות, ויכולות למעשה לסייע למעשנים להפחית או להפסיק לעשן לחלוטין [2].

עבור מעשנים מבוגרים בירדן, רפורמה במדיניות הסיגריות האלקטרוניות והפחתת מסים יביאו גישה משפטית למוצרי סיגריות אלקטרוניות נגישים ואיכותיים באיכות פרימיום, המגובים במחקר ופיתוח העדכניים ביותר. מותגים אחראיים יוכלו גם לעבוד קרוב יותר עם בני זוג כדי לחנך צרכנים מבוגרים לגבי הסיכונים והיתרונות של המוצרים שלהם, ולהגביל את הגישה לקטינים. הצרכנים יכולים גם להיות סמוכים ובטוחים כי מוצרים מוסדרים נחתמו על ידי מינהל המזון והתרופות הירדני, שהוא הרשות הלאומית המוסמכת היחידה לבטיחות ויעילות תרופות ובטיחות ואיכות מזון.

בעוד מוצרי סיגריות אלקטרוניות מכילים ניקוטין ולכן אינם לגמרי ללא סיכונים, האחרון אינו הגורם העיקרי למחלות הקשורות לעישון על פי ארגוני רגולציה ובריאות שונים כולל NHS הנ"ל. למעשה, מאמר מחקר שפורסם באתר 'בקרת טבק' קבע כי החלפת סיגריות דליקות על ידי שימוש בסיגריות אלקטרוניות על פני תקופה של 10 שנים מניבה 6.6 מיליון פחות מקרי מוות בטרם עת, כאשר 86.7 מיליון שנות חיים פחות אבדו בתרחיש האופטימי בארצות הברית לבדה [3].

מלבד ההטבה למעשנים מבוגרים במדינה, רפורמות נרחבות בסיגריות אלקטרוניות יועילו לסביבת העסקים וההשקעות בירדן. ספקי הסיגריות האלקטרוניות יימשכו להשקעה במתקנים קרקעיים כדי ליצור קשר טוב יותר עם השוק, בעוד ששרשרת האספקה האחראית על הפצת המוצרים עלולה גם היא לחוות צמיחה משמעותית; באופן מסורתי, מוצרי סיגריות אלקטרוניות משווקים על ידי עסקים קטנים ובינוניים, ולגליזציה של מוצרים אלה עם מיסוי מאוזן תמשוך יזמים להוטים להקים נקודות קמעונאיות חדשות ברחבי הארץ.

באמצעות רפורמות חשובות אלה, הרשויות הירדניות ייהנו גם מגביית הכנסות ממסים ממוצרים המיובאים כחוק. בהתאם לכך, הרשויות יוכלו לצמצם את סוגיות העלמות המס הקשורות לשחקנים לא חוקיים בשוק, ובמקביל לפעול לצמצום התפשטותם של מוצרים נחותים ומסוכנים מהשוק השחור, שאינם עומדים בסטנדרטים ובתקנות המתוארים על ידי הרשויות המקומיות והבינלאומיות. הדבר ישפיע באופן חיובי על בטיחותם של מעשנים מבוגרים שיוכלו לגשת למוצרי סיגריות אלקטרוניות מורשים ותואמים סטנדרטיים במחיר נגיש.

לינקים

[1] Jordan National Stepwise Survey (STEPs) for Noncommunicable Diseases Risk Factors 2019
[2] NHS UK - Using e-cigarettes to stop smoking
[3] Tobacco Control – Potential deaths averted in USA by replacing cigarettes with e-cigarettes

הערות לעורכים:

אודות RELX International

RELX International, שנוסדה בשנת 2019, היא חברת סיגריות אלקטרוניות רב-לאומית המשווקת ומוכרת את RELX, מותג vape המתקדם בעולם המופעל על ידי טכנולוגיית SuperSmoothTM. RELX, מותג הסיגריות האלקטרוניות המוביל באסיה, מרחיב את טביעת הרגל שלו ברחבי העולם, וזמין כיום ביותר מ-40 מדינות כמו בריטניה, צרפת, איטליה, גרמניה, אינדונזיה, הפיליפינים, קנדה, ערב הסעודית ואיחוד האמירויות. מה שמבדיל את RELX מהתחרות היא העובדה שיש לה מערכת אקולוגית מלאה (כגון תרמילים סגורים, כלים חד פעמיים, מכשירים ואביזרי ספקי כוח) המעוצבים במרכז מחקר ופיתוח חדשני ומיוצרים באחד ממפעלי הסיגריות האלקטרוניות הגדולים בעולם. המשימה של RELX היא להפוך את RELX למותג מהימן עבור מעשנים בוגרים באמצעות מוצרים חדישים, טכנולוגיות מובילות בתעשייה והתקדמות מדעית בשיתוף עם אנשים מוכשרים ומחויבים ברחבי העולם. החברה משכה כישרונות גלובליים מאובר, פרוקטר אנד גמבל, אפל, Beats ו-L'Oréal. RELX גאה להיות רשומה בדובאי דיוטי פרי, ערוץ הדיוטי פרי הראשון בעולם.

המדיה החברתית של RELX
אתר: www.relxnow.com
לינקדאין: RELX International
אינסטגרם: @RELXArabia
פייסבוק: @RELXArabia

ראו את ההודעה במקור באתר businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220428005655/en/

ליצירת קשר:

למידע נוסף על הודעות לעיתונות נוספות, דוגמאות או תמונות, אנא צרו קשר עם Khyati Megchiani או עם Mutasem Shadid ב- Brazen MENA: [email protected]

מקור: RELX International

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- נוי תקשורת.