הודעה לעיתונות

Lantronix מכריזה על FOX4 ו-Bolero 43, עוקבי מחשוב קצה חדשים, ומרחיבה את משפחת השערים הטלמטיים עטורי הפרסים שלה

Lantronix מכריזה על FOX4 ו-Bolero 43, עוקבי מחשוב קצה חדשים, ומרחיבה את משפחת השערים הטלמטיים עטורי הפרסים שלה

הפתרונות החדשים של Lantronix מכוונים לשוק הטלמטיקה המציג צמיחה מהירה שאמור לפי ההערכות להגיע להיקף של 3.7 מיליארד דולר עד 2027

אירווין, קליפורניה, 17 באפריל 2024, (GLOBE NEWSWIRE):

Lantronix Inc. לנטרוניקס (נאסד"ק: LTRX), ספקית גלובלית של פתרונות אינטרנט של הדברים (IoT), מחשוב וקישוריות, השיקה שערי מעקב טלמטי חדשים, FOX4 ו-Bolero 43, הפועלים במחשוב קצה. שני המוצרים, המיועדים לניהול נכסים וציי רכב, מגיעים מוגדרים מראש עם פלטפורמת התוכנה למכשירי IoT הפועלים בקצה, Percepxion™של Lantronix, המספקת הקצאה וניהול מכשירי IoT באופן מאובטח ומקיף. שני המוצרים החדשים הוצגו בדוכנים של Lantronix בכנס Embedded World 2024 (אולם 3, ביתן 356) שנערך בתאריכים 9–11 באפריל 2024 בנירנברג, גרמניה, וב-ISC West 2024 (ביתן 7117) שנערך ב-10–12 באפריל 2024 בלאס וגאס.

אורסולה הס (Ursula Hess), מנכ"לית Quantum Aviation, לקוחה של מוצרי הטלמטיקה של Lantronix, אמרה, "באמצעות השימוש בשערים הטלמטיים מסדרת FOX של Lantronix אנו מסוגלים להזין נתונים אמינים בזמן אמת לפתרון התוכנה מבוסס הענן שלנו, המעניק ללקוחות התעופה שלנו גישה למידע קריטי המספק נראות ומאפשר פעולה בזמן אמת, כמו גם ניתוחים ארוכי טווח".

לפי Berg Insight, כמות המשלוחים העולמיים של מכשירי טלמטיקה כחלקי חילוף תגדל באופן ממוצע שנתי של 10.5% בחמש השנים הקרובות, ותגיע ל-77.6 מיליון יחידות ב-2027, עם שווי שוק כולל המוערך ב-3.7 מיליארד דולר עד 2027. החומרה והתוכנה החדשניים של Lantronix מכוונים ביעילות לשוק הזה, ותוכמים במגמות הצמיחה הללו.

"ההתקנים הטלמטיים החדשים שלנו מספקים חבילה שלמה הממזגת קישוריות וניהול מכשירי ענן עם חומרה עטורת פרסים", אמר ז'אק עיסא (Jacques Issa), סמנכ"ל השיווק של Lantronix. "Lantronix מחויבת לחדשנות על ידי הצגת מוצרי חומרה ותוכנה משולבים שנוחות השימוש, ההתאמה אישית, השילוב במערכת וההקצאה מרחוק נמצאים ברמת חשיבות עליונה".

FOX4 Edge Compute Tracker

כשדרוג האחרון בסדרת ה-FOX, FOX4 Edge Compute Tracker של Lantronix מציע שילוב חלק של טכנולוגיות סלולר ו-GNSS, וכעת גם עם תוספת של קישוריות BLE ו- Wi-Fi®, יחד עם תכונות אבטחה מתקדמות. FOX4 מתוכנן להציע גיוון יכולות, והעיצוב שלו מיטבי עבור מגוון רחב של יישומים, החל ממתחמים תעשייתיים ועד נופים עירוניים. FOX 4 מציע גם את היכולת לתמוך באנטנות פנימיות וחיצוניות כאחד.

עם תמיכה חזקה ב-PFAL scripting, LUA, MQTT, Azure ו-REST API, העוקבים בסדרת FOX4 מבטיחים שהמוצר של המשתמש יכול לתקשר בצורה חלקה עם כל פלטפורמת טלמטיקה כמעט, תוך צמצום זמן הפיתוח ועם האצת הזמן לשוק.

Bolero 43 Edge Compute Tracker (מעקב אחר מחשוב קצה Bolero 43)

Bolero 43 Edge Compute Tracker מצטיין בניהול נכסים וציים ויישומי IoT תעשייתיים, כגון ייצור ומיכון. כנגזרת של סדרת FOX4, Bolero 43 משתלב באותו אקו סיסטם ומשתמש באותן שפות תכנות. Bolero 43 תוכנן עבור סביבות עבודה קשות, מציע דירוג IP68 ועיצוב קשיח ועמיד. הוא זמין כבר כעת באופן גלובלי.

עוקבי מחשוב הקצה FOX4 ו-Bolero 43 מציעים שניהם יכולות התאמה המתאפשרות באמצעות השימוש בכלי Workbench האינטואיטיבי, המאפשר התאמות קלות ממיטוב ביצועים לעד לאינטגרציה של פונקציונליות ייחודית.

תפעול ללא הפרעה עם סים של Lantronix Connectivity Services

השערים הטלמטיים FOX4 ו-Bolero 43 מגיעים עם התקנה מראש של סים של Lantronix Connectivity Services המעניק למשתמשים מגוון רחב של אפשרויות ספקיות תקשורת, ומאפשר להם לבחור את ספקית הרשת המתאימה ביותר, כולל מובילות בתעשייה כגון Verizon, AT&T ו-T-Mobile בצפון אמריקה וכן מספר ספקיות באירופה ואסיה-פסיפיק.

Percepxion - שירות לניהול מחזור החיים של מכשירי ה-IoT של Lantronix

פלטפורמת התוכנה Percepxion IoT edge מסופקת כשירות ומאפשרת ניהול מכשירים מקיף באמצעות לוח מחוונים אינטואיטיבי יחיד. Percepxion מדרגת ביעילות פריסות קצה של IoT, כולל שערים טלמטיים, מהתקנות אזוריות ועד גלובליות. שירות זה ימקם את Lantronix כך שהיא תוכל להתמקד בגידול ההכנסות החוזרות השנתיות (ARR) בשנה הקרובה.

קבלו מידע נוסף על Percepxion ועיינו בהצעת הניסיון בחינם ל-60 יום כאן.

אודות Lantronix

לנטרוניקס (Lantronix Inc) היא ספקית גלובלית של פתרונות IoT, מחשוב וקישוריות המכוונות לתעשיות בצמיחה גבוהה, כולל ערים חכמות, רכב וארגונים. המוצרים והשירותים של Lantronix מעצימים חברות להגיע להצלחה בשווקי ה-IoT הצומחים עם אספקת פתרונות הניתנים להתאמה ונותנים מענה לכל שכבה בערמת התקני ה-IoT. הפתרונות המובילים של Lantronix כוללים תשתית תחנות משנה חכמות, מערכות מידע/בידור ומעקב וידאו, וכן ניהול מתקדם מחוץ לפס (OOB) עבור מחשוב ענן וקצה.

לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט של Lantronix.

הצהרת "נמל מבטחים" על פי חוק הרפורמה בליטיגציה פרטית בניירות ערך משנת 1995: כל ההצהרות המפורטות בהודעה לעיתונות זו שאינן היסטוריות ועובדתיות לחלוטין בטבען, כולל, ללא הגבלה, הצהרות הקשורות לפתרונות, לטכנולוגיות ולמוצרים שלנו כמו גם ל-FOX4, Bolero 43 ו-Percepxion, ולציפיות שלנו בנוגע לניהול שלנו ולצמיחה ולרווחיות העתידיות שלנו. הצהרות צופות פני עתיד אלה מבוססות על הציפיות הנוכחיות שלנו והן כפופות לסיכונים ואי ודאויות משמעותיים שעלולים לגרום לתוצאות בפועל, לעסקים עתידיים, למצב הפיננסי או לביצועים שלנו להיות שונים באופן מהותי מהתוצאות ההיסטוריות שלנו או מאלה המובעות או משתמעות בכל הצהרה צופה פני עתיד הכלולה בהודעה לעיתונות זו. הסיכונים ואי הוודאות הפוטנציאליים כוללים, אך אינם מוגבלים לגורמים כגון ההשפעות של תנאים כלכליים אזוריים ועולמיים שליליים או מחמירים או חוסר יציבות בשוק על העסק שלנו, כולל השפעות על החלטות רכישה של לקוחותינו;
יכולתנו למתן כל הפרעה בשרשראות האספקה שלנו ושל הספקים שלנו עקב מגפת COVID-19 או התפרצויות אחרות, מלחמות ומתחים אחרונים באירופה, אסיה והמזרח התיכון, או גורמים אחרים; תגובות עתידיות למשברים בתחום בריאות הציבור והשפעותיהם; סיכוני אבטחת סייבר; שינויים בחוקים, בתקנות ובתעריפים החלים על ממשלות ארה"ב ומדינות זרות; היכולת שלנו ליישם בהצלחה את אסטרטגיית הרכישות שלנו או לשלב חברות שנרכשו; קשיים ועלויות של הגנה על פטנטים וזכויות קנייניות אחרות; רמת החובות שלנו, היכולת שלנו לשרת את החובות שלנו והמגבלות בהסכמי החוב שלנו; וכל גורם נוסף הכלול בדוח השנתי שלנו על גבי טופס 10-K לשנת הכספים שהסתיימה ב-30 ביוני 2023, שהוגש לרשות ניירות ערך האמריקאית ("SEC") ב-12 בספטמבר 2023, כולל בסעיף שכותרתו "גורמי סיכון" בסעיף 1A בחלק I של דו"ח כזה; בדו"ח הרבעוני שלנו על גבי טופס 10-Q לרבעון הפיסקלי שהסתיים ב-31 בדצמבר 2023, שהוגש ל-SEC ב-8 בפברואר 2024, כולל בסעיף שכותרתו "גורמי סיכון" בסעיף 1A בחלק II של דו"ח זה; כמו גם בהגשות הציבוריות האחרות שלנו ל-SEC. גורמי סיכון נוספים עשויים להיות מזוהים מעת לעת בהגשות העתידיות שלנו. ההצהרות הצופות פני עתיד הכלולות בהודעה זו מתייחסות רק לתאריך זה, ואיננו מתחייבים לעדכן הצהרות צופות פני עתיד אלה כדי לשקף אירועים או נסיבות עתידיים.

© 2024 Lantronix, Inc כל הזכויות שמורות. Lantronix הוא סימן מסחרי רשום. סימנים מסחריים ושמות מסחריים אחרים הם של בעליהם בהתאמה.

למידע נוסף:

Lantronix Media Contact:
Gail Kathryn Miller
Corporate Marketing &
Communications Manager
[email protected]
949-212-0960
Lantronix Analyst and Investor Contact:
Jeremy Whitaker
Chief Financial Officer
[email protected]
949-450-7241

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- נוי תקשורת.