מפרסם: אולמדיה פי. אר
תאריך: 08/11/2010 10:32
נושא: היי טק, ניהול
יורם מרציאנו, סמנכ"ל ומנהל המגזר הבטחוני פיננסי בטאקט בדיקות
יורם מרציאנו, סמנכ"ל ומנהל המגזר הבטחוני פיננסי בטאקט בדיקות
הודעה לעיתונות

יורם מרציאנו מונה לתפקיד סמנכ"ל ומנהל המגזר הבטחוני פיננסי בטאקט בדיקות

יורם מרציאנו מונה לתפקיד סמנכ"ל ומנהל המגזר הבטחוני פיננסי בטאקט בדיקות.

במסגרת המינוי החדש, ימשיך מרציאנו להוביל את כלל הפעילות הבטחונית והפיננסית בטאקט ויתמקד בניהול הלקוחות והעובדים, כמו גם בניהול לקוחות אסטרטגים.

בשלוש וחצי השנים האחרונות משמש מרציאנו כמנהל אגף בחברה. בתפקידו הקודם שימש כמנהל מערכות המידע של קבוצת טמבור במשך כ- 3 שנים. לפני כן, שימש כמנהל מערכות המידע של תדיראן מערכות אלקטרוניות ותדיראן ספקטרלינק במשך כ- 7 שנים. במסגרת שירותו הצבאי ביצע תפקידי פיקוד וניהול ביחידות המחשב השונות של חיל התקשוב במשך כ- 11 שנה.

מרציאנו מחזיק בתואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים ותואר שני במנהל עסקים, אוניברסיטת בן גוריון.

אודות טאקט בדיקות
טאקט בדיקות, חטיבת הבדיקות של מטריקס, כוללת כיום חמישה שירותים מרכזיים: ייעוץ ותכנון אסטרטגי בתחום הבדיקות והבטחת איכות, פרוייקטי בדיקות עם אחריות כוללת (TurnKey), מיקור חוץ של בדיקות והבטחת איכות, בדיקות בתפיסת ה- Offshore וה- NearShore ושירותי בדיקות אוטומטיות. לטאקט בדיקות מרכזי בדיקות בישראל, מזרח אירופה וסין. לחברה מגוון רחב של לקוחות מכל המגזרים, פיננסי, ציבורי, טלקום והיי-טק ומומחיות ייחודית בתחום המגזר הבטחוני. לפי הסקר האחרון של STKI, חברת מטריקס, לאחר רכישת Tact וביחד עם מטריקס גלובל, הינה החברה הגדולה והמובילה בתחום הבדיקות בישראל לשנת 2010 לפרטים נוספים ניתן להיכנס לאתר בכתובת: www.tact.co.il.

אודות מטריקס
מטריקס, המעסיקה כ- 4,300 מקצועני IT הינה חברת טכנולוגית המידע המובילה בשוק הישראלי. מטריקס עוסקת בביצוע פרויקטי אינטגרציה מן הגדולים במשק, פיתוח ויישום טכנולוגיות, בדיקות תוכנה, פתרונות ומוצרי תוכנה, שירותי תשתית, שירותי ייעוץ, Offshore ו- Nearshore, מיקור חוץ, הדרכה והטמעה, ייצוג ושיווק מוצרי תוכנה מובילים מהעולם, פתרונות חומרה מובילים ותשתיות IT. עם לקוחותיה של מטריקס נמנים מאות גופים וחברות מהמובילים בישראל בתחומי התעשייה, מסחר, בנקאות ופיננסים, טלקום, בטחון, בריאות והמגזר הממשלתי ציבורי.

מטריקס נסחרת בבורסה לנירות ערך בת"א במדד תל אביב 100. מחזור המכירות של מטריקס בשנת 2009 הגיע ל- 1.45 מיליארד שקל. הרווח הנקי הגיע ל- 87.5 מיליון שקל, עליה של 32% לעומת שנת 2008. חברות המחקר מדרגות את מטריקס כמובילת שוק טכנולוגיות המידע בישראל. STKI מדרגת את מטריקס בראש זו השנה החמישית ו- IDC מדרגת את מטריקס ראשונה זו השנה השלישית ברציפות. למעלה מ- 20 בתי השקעות ובנקים בחרו במניה של מטריקס בין 5 המניות המומלצות לשנת 2010. הנהלת מטריקס נמצאת בעשירייה הראשונה של ההנהלות המוערכות ביותר בת"א 100 על פי דירוג העיתון כלכליסט.

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- אולמדיה פי. אר.