מפרסם: אולמדיה פי. אר
תאריך: 20/12/2010 09:41
נושא: היי טק
הודעה לעיתונות

טאקט בדיקות זכתה במכרז לביצוע פרויקט בחיל האוויר בהיקף כספי של כ-5 מיליון שקלים

טאקט בדיקות, חטיבת הבדיקות של מטריקס, זכתה במכרז לביצוע פרויקט בדיקות עבור חיל האוויר בהיקף כספי של כ- 5 מליון ש"ח .

במסגרת הפרויקט, תבצע טאקט בדיקות מקיפות למערכת שליטה ובקרה מרכזית אשר פותחה ע"י יחידת אופק של חיל האוויר, באחד הפרויקטים הגדולים והמורכבים שבוצעו אי פעם בחיל. מדובר במערכת קריטית המשרתת אלפי משתמשים ופרוסה ברוב הבסיסים והיחידות של החיל.

לדברי יורם מרציאנו, סמנכ"ל ומנהל המגזר הביטחוני פיננסי בטאקט בדיקות: "לטאקט מסורת ארוכת שנים של שיתוף פעולה עם חיל האוויר במגוון תחומי פעילות, הכוללים בין השאר בדיקות מערכות שו"ב קרקעיות ובדיקות מערכות מוטסות. בפרויקט זה מתבצעות בעיקר בדיקות ידניות וכן בדיקות פונקציונאליות אוטומטיות".

אודות טאקט בדיקות

הפעילות הממוזגת של טאקט בדיקות, חטיבת הבדיקות של מטריקס, כוללת כיום חמישה שירותים מרכזיים: ייעוץ אסטרטגי בתחום הבדיקות, פרוייקטי בדיקות עם אחריות כוללת (TurnKey), מיקור חוץ של בדיקות, בדיקות בתפיסת ה- Offshore וה- NearShore ושירותי בדיקות אוטומטיות. לטאקט בדיקות מרכזי בדיקות בישראל , מזרח אירופה וסין. לחברה מגוון רחב של לקוחות מכל המגזרים, פיננסי, ציבורי, טלקום והיי-טק ומומחיות ייחודית בתחום המגזר הבטחוני.
לפרטים נוספים ניתן להיכנס לאתר בכתובת: www.tact.co.il

אודות מטריקס

מטריקס, המעסיקה כ- 4,300 מקצועני IT הינה חברת טכנולוגית המידע המובילה בשוק הישראלי. מטריקס עוסקת בביצוע פרויקטי אינטגרציה מן הגדולים במשק, פיתוח ויישום טכנולוגיות, בדיקות תוכנה, פתרונות ומוצרי תוכנה, שירותי תשתית, שירותי ייעוץ, Offshore ו- Nearshore, מיקור חוץ, הדרכה והטמעה, ייצוג ושיווק מוצרי תוכנה מובילים מהעולם, פתרונות חומרה מובילים ותשתיות IT. עם לקוחותיה של מטריקס נמנים מאות גופים וחברות מהמובילים בישראל בתחומי התעשייה, מסחר, בנקאות ופיננסים, טלקום, בטחון, בריאות והמגזר הממשלתי ציבורי.

מטריקס נסחרת בבורסה לנירות ערך בת"א במדד תל אביב 100. מחזור המכירות של מטריקס בשנת 2009 הגיע ל- 1.45 מיליארד שקל. הרווח הנקי הגיע ל- 87.5 מיליון שקל, עליה של 32% לעומת שנת 2008.
חברות המחקר מדרגות את מטריקס כמובילת שוק טכנולוגיות המידע בישראל. STKI מדרגת את מטריקס בראש זו השנה החמישית ו- IDC מדרגת את מטריקס ראשונה זו השנה השלישית ברציפות. למעלה מ- 20 בתי השקעות ובנקים בחרו במניה של מטריקס בין 5 המניות המומלצות לשנת 2010. הנהלת מטריקס נמצאת בעשירייה הראשונה של ההנהלות המוערכות ביותר בת"א 100 על פי דירוג העיתון כלכליסט.

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- אולמדיה פי. אר.