צינור אולטרא מפעל חוליות
צינור אולטרא מפעל חוליות
הודעה לעיתונות

לראשונה בישראל י.ח דמרי בנתניה ומפעל חוליות בפריצת דרך טכנולוגית בתחום הבנייה

שיתוף פעולה בין מפעל 'חוליות' וחברת הבנייה 'י.ח.דמרי' מוביל בימים אלו לפיילוט פורץ דרך בתחום הנדל"ן

בימים אלו מותקנים במגדלי היוקרה בנתניה בפרוייקט 'דמרי בשמורת הים', צינורות יחידים מסוגם בארץ המהווים פריצת דרך טכנולוגית שישנו את פני הבנייה בישראל ומובילים אותה לסטנדרט האירופאי

לראשונה בישראל יותקנו צינורות מפותחים טכנולוגית המאפשרים שליטה מוחלטת על החומרים הפנימיים המוכנסים לצינור ומשפיעים באופן ניכר על מידת האקוסטיקה ומשפרים לאין ארוך את איכות החיים בתחום הבנייה.
מפעל 'חוליות' הוא הראשון בארץ ואחד הראשונים בעולם שמייצר צינורות המאפשרים שליטה מלאה על תכונות אלו ועל איכות האקוסטיקה.
'חוליות' ייצרה את הצינור החדש בהשקעה של מיליוני שקלים. צינור ה- ULTRA משלב את כל יתרונות צינור הפוליפרופילן ((Pp ומורכב משלוש שכבות: שכבה חיצונית ופנימית של Pp ושכבה אמצעית המותאמת לצרכי יישום הבנייה החל מהקצפה של חומר פלסטי וכלה בתוספת תרכובת חומרים ייחודית לשכבה המוקצפת .
התכונות של הצינור משתנות בהתאם לחומר המוכנס בין דפנותיו. כך למשל שימוש בתרכובות מיוחדות ומתקדמות בשכבה האמצעית יהפוך את הצינור למסנן רעשים ברמה גבוהה, ויחשב ל"צינור שקט". נושא האקוסטיקה בזירה חשוב ביותר והשליטה עליו נובעת משלושה גורמים משמעותיים בצינור שעד כה לא הייתה שליטה עליהם: משקל הצינור,סוג החומר שדרכו עוברים גלי הקול ואיכות ההתקנה כיום באמצעות הפיתוח של 'חוליות' והיכולת להחדיר חומר מיוחד לתוך הצינור ניתן לשלוט באופן מושלם על משקל הצינור והבידוד האקוסטי ולהגיע לשקט מקסימאלי שמבוקש בדיור רב קומות ,מלונות, בתי חולים ועוד מכיוון שהוא אינו מעביר את רעשי זרימת המים המוכרים לכל אדם בעת שהות בשירותים או במקלחת.
חברת 'י.ח.דמרי' החלה בבניית 3 מגדלי יוקרה הממוקמים מול שמורת האירוסים בעיר ימים בנתניה. המגדלים ממוקמים קו ראשון לים במרחק דקות ספורות מהחוף. לכל הדירות נוף ללא הסתרה, לשמורה ולים, בריכת שחייה, פארק פנימי ולובי מפואר.
חברת 'י.ח.דמרי' הידועה בשמירה על איכות בנייה גבוהה החליטה להיות חלוצה גם בתחום האקוסטיקה ולהתקין את הצינורות לראשונה בישראל בבנייניה.

צינור הULTRA הוא צינור "ירוק", מתמחזר, במחיר נוח המהווה אלטרנטיבה "ירוקה" ראשונה מסוגה בעולם לצינורות המקובלים כיום.
http://www.huliot.co.il/

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- אביאור תקשורת יחסי ציבור.