עצרת מחאה מול שגרירות סין

יום ד', 18 יול' 2012 בשעה 17:00
מיקום: שגרירות סין
כתובת: בן יהודה 197, תל אביב (מפה)
משך: שעתיים וחצי
הודעה לעיתונות

על מה מסכימים יעל דיין, משה פייגלין, ואיתן כבל?

מאות ישראלים יתכנסו בעצרת מחאה מול שגרירות סין למען הפסקה של רצח מתרגלי פאלון גונג ע"י המשטר הקומוניסטי

איתן כבל: "בשנים האחרונות מנסה סין להציג פנים חדשות למערב. פנים של פתיחות, של מודרניזציה, של כלכלה חופשית המתפתחת במהירות מסחררת...

"אולם לסין יש גם פנים אחרות, מכוערות הרבה יותר. פנים של עינויים, פנים של קצירת איברים פנימיים ממתנגדים פוליטיים ואסירים, וגם פנים של רדיפה על רקע חשש מחתרנות כזו או אחרת, כפי שקרה לאנשי הפאלון גונג...

"מדינת ישראל חייבת להצטרף למדינות מערביות אחרות המגנות רשמית את רדיפת מתרגלי הפאלון גונג, ויפה שעה אחת קודם" (מתוך מכתב ששלח ח"כ כבל למתרגלי פאלון גונג בישראל).

משה פייגלין: "כשמאות אלפי בני אדם נכלאים במחנות ריכוז ומעונים בצורה כה נוראה - חייבת מדינת היהודים לומר את דברה".

העצרת תציין 13 שנה מאז שהמשטר הקומוניסטי הסיני החל לרצוח ולרדוף את מתרגלי השיטה הסינית הרוחנית, פאלון גונג (פאלון דאפא). עצרות דומות יתרחשו ביותר ממאה מדינות ברחבי העולם.

בעצרת ישתתפו השחקנית שרית וינו-אלעד – שאף תיקח חלק באילוסטרציה המדמה את קצירת האיברים המופנית נגד מתרגלי השיטה בסין, הרב חיים כהן ("רבנים למען זכויות אדם"), ודוברים נוספים.

ממשלות, ארגונים שונים ואנשים רבים בכל רחבי העולם קוראים במהלך השנים להפסקת הרדיפה. במדינת ישראל, כ-200,000 אנשים חתמו על עצומה הקוראת להפסקת הרדיפה והעינויים של מתרגלי השיטה בסין.

ההיסטוריה מלמדת אותנו שכל רדיפה, אכזרית וגדולה ככל שתהיה, מגיעה לסופה ביום מן הימים. האם עלינו ללמוד לקח היסטורי מאלה שבחרו לפתוח את ליבם ולהרים את קולם, או עלינו לחכות ולהצטער בדיעבד שלא עשינו זאת?

היום כל אחד מאתנו עושה בחירה: האם לשתוק? להתעלם? או לפתוח את לבנו ולהרים קול אישי של צדק ומוסריות? אנו מאמינים שהבחירה היא בליבו של כל אחד ואחד מאתנו.

מה זה פאלון דאפא?

פאלון דאפא (פאלון גונג) היא שיטה עתיקה לטיפוח-תרגול המבוססת על העיקרון של אמת, חמלה, סובלנות. השיטה מאפשרת לכל אחד לשפר את הלב, המחשבה וההתנהגות ולשאוף להיות אדם טוב יותר.

נשמח לראותכם!

איפה?
רח' בן יהודה 197, תל אביב (מול שגרירות סין)

מתי?
יום רביעי הקרוב 18.07.2012

באיזה שעה?
19:30-17:00

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- מרכז המידע הישראלי של פאלון דאפא.